Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: R.Karaeski Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28142815281628172818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

alonsoda güzel duruyor alonso geldigi zaman youngun fiyatı da düşer diye düşünüyorum

Ben de öyle düşünüyorum hocam, Young ile oynamadım ama rakip olarak oynadığımda harikaydı. Curve değeri yüksek, sol açık da oynar.

İyi frikik atıyor birde

Vücudu biraz zayıf gibi, ikili mücadelelerinde ne kadar etkili?

Ben öyle pek kullanmadım kartını deneme amaçlı tercih edilmiyorda genellikle malum bir bek için aşırı yavaş kalıyor rakiplere felan bakarsan ikili mücadelede az çok idare eder ama hız yavaş oluncada topu fazla ayakta tutamıyorsun bindirmeler felan amenna fakat frikileri iyi atıyordum adam aynı bizim ligin caner erkini işte.Ama Caner defansif olarak daha kötü bundan.Gerçekte tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmTYsN

Reis bu gerçek mi saat vardı daha ondan sordum bilmediğimden kusura bakma

Gerçek diyorlar, inşallah gerçek değildir. Aurier olsun içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 20 Aralık 2017; 16:26:58 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

alonsoda güzel duruyor alonso geldigi zaman youngun fiyatı da düşer diye düşünüyorum

Ben de öyle düşünüyorum hocam, Young ile oynamadım ama rakip olarak oynadığımda harikaydı. Curve değeri yüksek, sol açık da oynar.

İyi frikik atıyor birde

Ben öyle pek kullanmadım kartını deneme amaçlı tercih edilmiyorda genellikle malum bir bek için aşırı yavaş kalıyor rakiplere felan bakarsan ikili mücadelede az çok idare eder ama hız yavaş oluncada topu fazla ayakta tutamıyorsun bindirmeler felan amenna fakat frikileri iyi atıyordum adam aynı bizim ligin caner erkini işte.Ama Caner defansif olarak daha kötü bundan.Gerçekte tabi.

Usta, Adriano deseydin keşke. Caner dedin buz gibi soğudum adamdan, kadroya alsam elim orta tuşuna gidecek şimdi hep.

• Adamlar inadına sane'yi çıkarmıyor ya 2 asist yapmış daha ne yapacak adam ne maçlar çıkardıda if'i ni hala çıkarmadılar sırf motm sane yüzünden
  • Futmas Van djik nasıl arkadaşlar. Yapmaya değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle ben de onu bekliyorum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Dostum pogbadan Hiç memnun değilim PEtit alsam değer mi sence

• quote:

Orijinalden alıntı: carluis

Futmas Van djik nasıl arkadaşlar. Yapmaya değer mi?

ben şimdi yaptım kimya için loyalty kasacağım çok iyi duruyor hocam 65k'ya mal oldu normalde satamayacağım oyuncu almayı hiç sevmem ama bunu yapasım geldi fiyatı da mesela herrera'nın yanında makul olunca. oynarsam paylaşırım nasıl olduğunu
  • Gayette elmaya armut diyorsun.Babel liverpool un size 8 attığı yıllarda martial,sane ayarındaydı.8-0 dan sonra yeterince başarı kazandığını düşünüp kariyerini düşüşe geçirdi.Şuan amrabat ayarında fazlası değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuzix

4 3 3 Buglu değil de resmen yapılmamış gibi bir durum var bence oyunda ki çoğu diziliş için ayar yapmamış sanki EA bildiğin oyuncular boş boş geziyorlar görev yerlerini bilmiyorlar gibi bir durum oluyor. Oyun da çoğu dizilişi denedim doğru düzgün işleyen 3 4 tane var bana göre geri kalanlar patato adam akıllı uğraşmamışlar bence

4-3-3 forvetli sistem buglu sistem. Bu taktikle hem çok gol atılıyor hem çok gol yeniyor hiç bir şekilde markaj edilmiyor oyuncular. Bekler bomboş duruyor 3 forvete karşı 2 stoper mücadedele ediliyor böyle saçmalık mı olur? Oyuncu kaçarken göbekten bek kapatmıyor boşluğu bek ile stoper arasından koşular yapan golü buluyor dümdüz. Hele bi Martial var Avcı kartını basan dağıtıyor ortalığı yazıklar olsun bu oyuna verdiğim emeklere güncelleme gelene kadar oynamam daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 20 Aralık 2017; 16:50:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maxneto

Gayette elmaya armut diyorsun.Babel liverpool un size 8 attığı yıllarda martial,sane ayarındaydı.8-0 dan sonra yeterince başarı kazandığını düşünüp kariyerini düşüşe geçirdi.Şuan amrabat ayarında fazlası değil

Fanatik gözlerini kör etmiş, avatardan temsili.
  • bu oyun mu bu kadar para ediyor Allah aşkına ? squad battles oynuyorum 1-0 öndeyim ilk yarı oldu oyuncular orta sahada dondu kaldı ne hareket var ne bir şey çıkış yaptım 3-0 mağlup saydı 0 puan verdi seçkin için uğraşıyoruz oyunun yaptığına bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

4 3 3 Buglu değil de resmen yapılmamış gibi bir durum var bence oyunda ki çoğu diziliş için ayar yapmamış sanki EA bildiğin oyuncular boş boş geziyorlar görev yerlerini bilmiyorlar gibi bir durum oluyor. Oyun da çoğu dizilişi denedim doğru düzgün işleyen 3 4 tane var bana göre geri kalanlar patato adam akıllı uğraşmamışlar bence

4-3-3 forvetli sistem buglu sistem. Bu taktikle hem çok gol atılıyor hem çok gol yeniyor hiç bir şekilde markaj edilmiyor oyuncular. Bekler bomboş duruyor 3 forvete karşı 2 stoper mücadedele ediliyor böyle saçmalık mı olur? Oyuncu kaçarken göbekten bek kapatmıyor boşluğu bek ile stoper arasından koşular yapan golü buluyor dümdüz. Hele bi Martial var Avcı kartını basan dağıtıyor ortalığı yazıklar olsun bu oyuna verdiğim emeklere güncelleme gelene kadar oynamam daha.

Bu kimya kartları gerçekten futbin gibi sitelerde gösterildiği gibi etkiliyor mu hocam?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Bu kimya kartları gerçekten futbin gibi sitelerde gösterildiği gibi etkiliyor mu hocam?

evet etkiliyor kesinlikle. Çevik ve dribblingi yüksek futbolcun varsa avcı kartı bas direk. Hızı 99a fırlıyor. Bide bu sene defans yaparken hantallaşma var topu diyelim terse çekti atak yapan oyuncu stoper bakkala gidiyor o yüzden çevik oyuncuları kullanmaya özen göster bide hücumcuların hep çevik olsun avcı kartı bas.

Çevikliği, dengesi ve Dribblingi yüksek oyunculara avcı kartı basın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 20 Aralık 2017; 17:1:34 >

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

800k a buy now varken 1250 bid veren ne kafasi yasiyor acaba bugun 4-5 farkli yukske fiyatli kartta bunu yasadim bizde mi istedigimiz buy now fiyatini bid belirleyip ucunu acik mi biraksak :)

• https://youtu.be/b_S5qJQICEw

Haftasonu liginde başarılı olmak isteyenler için guzel tavsiyeler var arkadaşlar

En önemlisi rakibi okuma olayını çözebilirseniz ve ona gore taktik geliştirirseniz oyun zaten size ataklarda yardim ediyor zaten hatta rakibin yaptığı hatalarla kendi yaptığım hataları bazen sayıyorum icimden +,- kimin fazla +si varsa maçların %90nini o kazanıyor oyun en çok topu kaldığınız gibi hemen geri kaldırırsanız bunda baya momentum oluyor rakip için atak yolları kolaylaşıyor ve daha hızlı agresif top kapıyorlar siz top tutmadıkça zaten taraftarlar aaaaa falan diye olumsuz tezahürat yapıyor devamlı hatalar oldukça.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi frikik atıyor birde

Usta, Adriano deseydin keşke. Caner dedin buz gibi soğudum adamdan, kadroya alsam elim orta tuşuna gidecek şimdi hep.

Keşke Adriano karına if gelse ya güzel kart tek sıkıntısı pace şöyle en azından 83 pace 84 dribbling 81 passing Shot 76 olsun defending 78 Physical 75 olsun çok şey mi istiyoruz.

Adriano ne yapabilir ki if gelsin 1 gol 2 asist felan mı üstelik bizim ligde ne yapsa gelir ki ifi acaba 3 asist 2 asist

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmTYsN

Dostum pogbadan Hiç memnun değilim PEtit alsam değer mi sence

Pogbayi dün aldım 2 gündür oynuyorum takımı resmen 2 tik üst seviyeye taşıdı degajari indirme olsun ,paslar olsun orta sahada top kapma olsun dembele ,ilkay ,alli herrera yerine mükemmel oturdu diğerleri arasında ise en iyiden kötüye sıralamam alli, herrera dembele, ilkay..

• CONQUER. kullanıcısına yanıt
    Kara para aklanıyor. Coin transferi yapmak için icon'lar kullanıyor o yüzden. Mesela bazen carlos üzernden aktarıyorlar 2.100'e falan.

• pasa_eren kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Ben nif kartından çok memnunum ve bu kart da çok cazip duruyor.

• 
Sayfa: önceki 28142815281628172818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.