Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gio88 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
172.991
Cevap
786
Favori
6.113.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 27612762276327642765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pas oyunuyla cıkarırım heralde 20 win onlıne sezonda 8 sen 5 sezona kadar hıc yenılmedım yedıysem attım 1 beraberlık aldım sadece pas oyununda kendımı buldum 18 zorla pas yaptırıyo sana ortayla olmuyo atamıyorum kornerlerde kucuk kadro ondada pasla ındırıyorum vuruyorum 3-4 kornerde 1 gol oluyo ıyıdır bakalım yatın napcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • creedburak C kullanıcısına yanıt
    Ederson’un informu yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Bu yukselen varya sıyah kart onu dıyorum yanlış anlaşılmasın aman

• tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    hocam ben powerhouse kullanıyorum.

• icon dolu kadroların cogu hafta sonu liginden iyi ödüller alarak o kadrolara erişiyor.

bazılarıda fifa points alıp (ps 4 için konusuyorum) draft glitch ile tüm pointlerle draft oynayıp kazanarak paket açıyorlar. ben bu sene 100 binden fazla point aldım yine de öyle full icon dolu bir takımım yok. (pointlere para vermiyorum, pc platformunda oyun ilk çıktığında )
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 14 Aralık 2017; 19:15:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Kadrom bu ama hiç wl katılmıyorum...finalde kaybediyorum neden acaba
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Evet arkadaşlar nereye kimi monte etmeli..taktigim genelde bu..kanatlardan yardiriyom..

Maç içersinde bazen ortadan giderim..ama Özil çabuk top kaybediyor...güçlü yıkılmayan bir cam var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Tahmin sanirim bu .

• quote:

Orijinalden alıntı: tunokan

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Tahmin sanirim bu .

Evet tahminmiş hocam :)

LI pozisyonu sol bek mi oluyor İspanya'da?

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    masallah hocam almış başını gitmişssin
  • ödüller saat kaçta veriliyor
  • Otw salah ve lacazette aldim sabah fiyatlari dusmege basladi sizce hemen elden cikariyimmi yoksa bekliyimmi

• bakayoko nasıl bir orta saha ya her yere yetişiyor ayar oluyorum rakip takımda görünce oyundan cıkasım geliyor her top bi şekilde bu adama çarpıyo
  • Hiç brezilya kadrosu kuran var mı ? Pl den sıkıldım .

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam Maşallah çok bilgilisin, bence forumdan sana bu bölümün yetkilisi ünvanı verilsin. Arayıp da bulamadığımız tüm bilgiler sende

@navarro4 bu konunun

Ordinaryusudur..

Teşekkürler birkere daha.

Bencede konunun başına geçmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Hocam Maşallah çok bilgilisin, bence forumdan sana bu bölümün yetkilisi ünvanı verilsin. Arayıp da bulamadığımız tüm bilgiler sende

çok teşekkür ederim görüşünüz için , biz halk adamıyız gerek yok ünvana bilen biliyor bizi
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah siz daha once denediniz mi lloris uzerinden

• paketleri şimdi açmayacam futması beklicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Corleone

icon dolu kadroların cogu hafta sonu liginden iyi ödüller alarak o kadrolara erişiyor.

bazılarıda fifa points alıp (ps 4 için konusuyorum) draft glitch ile tüm pointlerle draft oynayıp kazanarak paket açıyorlar. ben bu sene 100 binden fazla point aldım yine de öyle full icon dolu bir takımım yok. (pointlere para vermiyorum, pc platformunda oyun ilk çıktığında )

oyuna tek bi kuruş vermedim , draft oynamadım , glitch hayatta yapmam, transfere çok büyük zaman harcamadım, bahsettiğiniz fifa point miktarı 3 bin tl civarı

kadrom icon dolu

11 milyon coinim var ve futmas yatırımlarımla stok full dolu

muhtemel foruma yeni girdiniz veya okumuyorsunuz

burda her zaman söylüyorum şu oyuna tek kuruş harcamayın, paket açmayın fifa ppoint almayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

ödüller saat kaçta veriliyor

21.00 40 dk sonra gelir
  • 
Sayfa: önceki 27612762276327642765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.