Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25702571257225732574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen öyle agueroyla yan yana oynuyorlar ondan bir eksiği yok hata daha geç yoruluyor önce agueroyu çıkarıyorum. her yerden doksana asıyor. fazla abartılmış buglu resmen
  • Fenerli Jön kullanıcısına yanıt
    Ben çok beğenmiştim. Al derim.
  • Uzun zamandır yatırım önerisi okuyamadım forumda.

Kimsenin fikri olmadığı için mi durum böyle yoksa konuşuldu atladım mı?

Geçen yıl yatırımlar ile kısa sürede çok ciddi coinler kazanılmıştı. Şu anda oturup bekliyoruz sanki MM'ler de iyi değil bu sene yatırım açısından diye sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Uzun zamandır yatırım önerisi okuyamadım forumda.

Kimsenin fikri olmadığı için mi durum böyle yoksa konuşuldu atladım mı?

Geçen yıl yatırımlar ile kısa sürede çok ciddi coinler kazanılmıştı. Şu anda oturup bekliyoruz sanki MM'ler de iyi değil bu sene yatırım açısından diye sanırım

Ben de anlayamadım. Bu sene çok sessiz.
  • Çoğu yatırım yapan adam söylememeyi tercih ediyor ki haklılar bindiği dalı kimse kesmek istemez hele ki kısıtlı bir pazarda yatırım yapıyorsa oraya ortak çıkmasını istemez.

Mesela Tech Aviation diye bir metot vardı ve özellikle fransız FUT camiası iyi para kastı bununla ama ne zaman bir youtuber bunu açık açık anlattı o zaman herkes aynı şeyi yapmaya başladı ve bir günde 20 adam satan adam 3-4 adamı zor satar oldu.

Bu saatten sonra ancak pazara yeni yatırımcı geldiğinde etkilenmeyecek yatırımlar için tavsiye verilir. Örn: IF Thauvin fiyatının en az 30 k lara çıkacağı gibi. Şu an 21 K falan. Yüzlerce var piyasada herkese ekmek çıkar yani.

Bir başka tavsiye de bu akşam yeri olan wanderson alsın dinamo moskova'dan. Yashin'in prime icon SBC'si geldiğinde eski ve tek takımı olan dinamo moskova illa ki isteyecektir. Wanderson tek oyuncu oradaki gold olan, dolayısıyla talep yüksek olacaktır 10 K'dan gitmesi çok olası. 400 den toplamıştım ben ama başka yatırımlar için sattım alıcam tekrar.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Aldığım Dybala ST ve Hunter basılı çıktı. Sizce ST 'de etkisi olur mu yoksa diğer kadro gibi yapıp CAM 'da mı oynatayim. 2 bölgede deneyimleyenlerden yorum lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lexx

quote:

Orijinalden alıntı: Paramedic20

Günaydın cümleten dün fifa18 aldım biraz uzak kaldım fifadan bazı sebeplerden. İngiltere kadrosu kurmak istiyorum. Rica etsem başlanguç için öneri yaparmısınız.

ingiltere ligindeki bütün oyuncuları deneyen biri olarak bütçeni söylersen ona göre tavsiye edebilirim kardeşim.

bi adama verebilceğim para max 10 k çünkü takım az buçuk var öneri bekliyorum sadece
    Önceliğim ofansif ortasaha top yaşıyacak hızıyla
    stoper ve forvet
  • Paramedic20 P kullanıcısına yanıt
    Alderweireld hem kafa hakimiyeti hemde CDM ye top taşır. Baily ile arasındaki fark ( para) düşündüğünde makul. Forvette bütçe olarak yüksek ise ıf Kane biraz altına ibrahimovic dahada düşükse bütçe kahraman kartı Giroud. Ama Giroud ilk hızı yavaş driblinde hızlanıyor. Hızlı istersen Jesus yada Vardy.

• mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar coins kalmadı :D artık birikince

• uA060 kullanıcısına yanıt
    Gariban Ronaldo'su Musa gariban Ramos'u Rudiger ozaman

• Bu rui costa sbc si için futbinde 450k gözüküyor fakat scream kartların ratingleri yükselince daha ucuzada yapılıyor diye duymuştum. Bu şekilde yapan varsa fotolu yada yazılı yardım yapabilirse sevinirim

• İcon sbc si yaptım petit in barcelona sını

mane çıktı rw 360k ya okuttum

• ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Hocam Futbin' den takip et. Bu akşam 9 dan sonra veya Black Friday zamanı yapabilirsin. Çok fazla düşüş olmayabilir. Geçen hafta 410K ya kadar düşmüştü.
  • Bu kadroyla sb'de Legendary seviyesinde gelen rakibin kadrosunu bile bakmadan geleni gideni tokatlıyorum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • ugurokusun kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta perşembe yaptım. Millet Black Friday'e kitlenmiş vaziyette. O yüzden orda yazan fiyatin hemen hemen 30-40 K altına yapıyorsun. Zaten bu aralar bişeyler oldu Sbc görevlerinden çok iyi kartlar çıkıyor. Emin ol ordanda bir 100k-120k toplarsın. o yüzden Akşam saat 9 ile 11 arası hızlıca yap. Daha düşüşe Nile geçebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Gariban Ronaldo'su Musa gariban Ramos'u Rudiger ozaman

gariban ronaldosu rashford kardeşim .. ben onu keşfettikten sonra başkasına ihtiyacım olmuyor ..
  • aksmoke99 kullanıcısına yanıt
    bende yapıyorum aynısını büyük ihtimalle çöp çıkıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Bu kadroyla sb'de Legendary seviyesinde gelen rakibin kadrosunu bile bakmadan geleni gideni tokatlıyorum

sol bek te city den mendy yi denemelisin .. fiziği ve saç şekli benzediğinden midir bilinmez bakayoko etkisi yapıyor sol bekte

• hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Bunu çıkarana kadar kaç tane çöp sbc yaptım bi bilsen :D

• aksmoke99 kullanıcısına yanıt
    seni çok iyi anlıyorum bende aynı durumdayım
  • 
Sayfa: önceki 25702571257225732574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.