Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 25682569257025712572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz bu iconları, yani legend’ları yeni bir şey zannediyorsunuz herhalde.Xbox’ta senelerdir vardı bunlar, hatta daha fazlası vardı Nedved, Veron , Weah, Cannavaro gibi oyuncular geçen sene varken bu sene kaldırmışlar.Ps4’e yeni geldi sadece bu iconlar.Paylaştığın videodaki adam geçen sene de legendlar ile dolu kadroyla oynuyordu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lukaku oyun içinde nasıl arkadaşlar var mı oynayan ? Dün packten çıktı satsam mı oynatsam mı bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • David luiz düşünenlere tavsiye almayın. Aşırı hantal adına aldanıp aldık ama değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

3 milyon yatiyor pack da

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

yuh kardeş bu ne.

elim ayağım titredi. bize niye çıkmaz ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

Lacazette, bakayoko, van dijk ,martial, dele alli, vardy her bpl kadrosunda olması gereken oyuncular özellikle vardy ve van dijk mükemmel.

Kesinlikle van dijk süper

• Erkan0192 kullanıcısına yanıt
    Şikayet eden hiç görmedim. Çok farklı bir oyuncu. Yapmadıysan yapmanı tavsiye ederim.
  • arkadaşlar bu yeni gelen altın yükseltme ekstra sbc'sini oyuncusu olanlar mümkün olduğu kadar yapsın. belki 14-15 tane yapmışımdır. içlerinden de gea, kante , david silva (if 89) , tolisso (if) , toure (if) , william carvalho (zafere giden) , origi (zafere giden) bunları çıkardım. ama kötü yanı bunları satamıyor olmamız. fakat benim takımım premier lig olduğu için direk olarak 3 oyuncuyu kadroma eklemiş oldum.satamıyor olsanızda sbc'lerde yüksek rating olarak kullanabilirsiniz. bunlara ek olarak 84-83lük çok oyuncu düşürdüm.
  • https://www.futbin.com/18/squad-builder/1460492
    Bu kadroyu kurmayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Crespo tavsiye ederim.Plase şutları çok iyidir.adam tam bir gol makinesi

İlk crespoyu alıyım o zaman sonra arka tarafı toparlarız,

Peki 86lık rijkaard nasıl sence defanstan daha çok iyi bir cdm lazım çünkü bana

• quote:

Orijinalden alıntı: cighost

quote:

Orijinalden alıntı: kursunnkalem

quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Orijinalden alıntı: kursunnkalem

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır fifa oynamıyordum bu sene sardı baya ama işler çok zamanım olmuyor arada maç atabiliyorum, genelde cepten ticaret yapıyorum,kadroya tavsiyeleriniz var mı

Yeni icon alacağım crespo, kluivert , rijkaard

1 aya parası çıkar sizce hangisini alıyım?

atan zaten atıyor bence 88 kluivert alın

Üstad Redditteki yorumları okudum, crespo daha iyi diyorlar, Kluviert biraz ağır kalıyormuş.Sen ne dersin... Bir yandan da rijkardın 90 sbcsi gelecek gibi o da çok güzel gözüküyor:)
    Oyunun başında kevin de bruyne kullanmıştım. Sonra ticaret için satmıştım. Hagi alınca anladım iconlar çok başka. Aynı değerde gözüküyorlar ama hagi kevin de bruyneden çok çok daha iyi. Acaip zevkli oynaması.

Kardeş gerçekte Hagi kdb den ne kadar iyiyse oyundada bir okadar kötü !

Hocam hangi hagiden bahsediyorsun bilmiyorum ama bendeki 89 ve her alanda iyi bence, ayağından topu kaybetmiyor pasları çok iyi hızı da cam için gayet iyi topsuz oyunda hep istenilen yerde ve en önemlisi şutları efsane bazen öyle oluyorki oyunun başında ilk 3 şutu gol oluyor rakip direk rage quit

Uzak yakın farketmiyor direk 90a takıyor

Tek kötü yanı strengthini biraz düşük yapmışlar ben hawk bastım daha iyi oldu.

• salihmetu S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yapmak mantıklı teşekürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Welli

Saolasin.sansa bak ki bende bu taktikle oynuyorum.2 defansifortasahali Alman kadrosu.leno toprak sokratis prizcek schmeltzer tolisso Bender (scream) Rodriguez reus robben werner.kadro bu defans çok kötü yalnız benim.hakketten bazı maçlarda özellikle el elemelerin finalinde hiç hareket etmiyorlar.ben de saç baş yoluyorum.bi önerin varsa memnuniyetle uygularim.sonucta bu haliyle bi sonuç alamıyorum.

Bende de Almanya var

Leno

Brosinski Sokratis Toprak Weiser

Keita Vidal

Goretzka James rodri İf aranguiz

Lewandowski

Ama senin taktik ile aslinda kanat futbolu da oynanir Robben ve Reus saglam adamlar. İstersen bir de kanatlari dene 4-3-3 un CDM li olaniyla basla

• Craus47 kullanıcısına yanıt
    Ağır kanı gibi oyuncularla oynayabilirim diyorsan satma oynat. Bitiriş veya ceza sahası içinde etkili fizik açısından mükemmel. Ama okadar ağır ki ve agility yani çevik hareketileri ağır. Oyun tarzına ve oyuncu oynatma şekline göre değişir ama durum bu ben oynatamadim.

• İtalya kurdum yaklaşık 450 K mal oldu başka önerisi olan var mı gerçi yedek alcak param kalmadı ama 😅

• Douglas Costa'nın fiyatı çok düşüş yaşadı. Ben 20k civarında almıştım geçen ay. Şu an 3k civarı fiyatı. Normal bir düşüş değil bu. Çok tercih edilmiyor mu italya kadrolarında? Black friday sonrası fiyat artışı tahmini ne kadar olur? Yatırım yapsam mı diye düşünüyorum

• 1'e1 olmasada Niangolani satmadan önce aynı kadro idi. Sol tarafta Gholum kalede Handanovic var.

BLP kadrosuna sahipkende Rui Costa'm vardı. Ulan dedim boşuna gitti sbc. Satamiyorum Litmanenle iyide oynuyordum. Derken şuan aynı seninkine yakın Niangolan'siz kanatlı oyunca CAM bölgesinde Calcio 'da Rui Costa u-ç-u-y-o-r paslar harika. Şoyle düşün Rui Costa Ameliyatta Prof. Mertes'le Hugain asistanları ve neredeyse kusursuz. Sadece yedeklere Gomez'i al dakik 62 olduğunda istisnasız Mertes yerine oyuna alıyorum. Sanki 2. Bir Prof. Ameliyata giriyor gibi. Squadbattel legency 3 gündür 10w 2L (yanlış olmasın bitane lavukta Maradona felan vardı wordClass yaptım) .

Kısaca çok uzattım.. Rui Costa gerçek bir legency

• uA060 kullanıcısına yanıt
    Sol bek mutlaka lukaku olsun çok faydasını görürsün

• ozyun86 O kullanıcısına yanıt
    Son ve Sterling gibi oda. Kaliteli ama yetersiz. Bence yatırımı ona yapma derim. Tabi tercih senin. Yanlış yonlendirmiyim.

Barzagli ve Chellini. Biri Gabriel Jesus'la Gomez'le yada hızlı bir forvetle 3'e tek kalsa bile Road Runner gibi bipbip yapar geçer. Monalas'i al defansa. Gölge bas. Geri kalan taraflara pek diyecek bişey yok gayet iyi kadro.

Higuain ve Mertens'e Hunter - Hamsik sniper - mutuidi ve stoperlere Gölge bas. Biraz masraflı 22K tutacak ama verimi en üst seviye alacaksın

• 
Sayfa: önceki 25682569257025712572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.