Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: memnunov Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.818
Cevap
787
Favori
6.105.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25662567256825692570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadro kurmak için en uygun zaman nedir sizce?
  • Arkadaşlar oyunda 87. levelde kaldım. Bir türlü ilerlemiyor. Başına gelen var mıdır acaba? Çözümü nedir? Lütfen yardım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftalardır 67. seviyede kaldı anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakal131

Haftalardır 67. seviyede kaldı anlamadım.

Hatta aylardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welli

Oyunu Eylül ayında aldım.ogunden beri weekendlige girmeye çalışıyorum.oynadigim finalleri ben unuttum ama bi turlu giremedim.her finalde 1-0 öne geçiyorum.one geçer geçmez maç 180 derece değişiyor ve sonunda 2-1 3-1 yenilgi.biktim gerçekten.yenilmemek için neler yapıyorsan da olmuyor.benim takım resmen duruyor karşı taraf Show'da başlıyor.artik herşeyi merkezden yönetmeye başlamış ea.bakalim bana nezaman izin verecek.odul sistemi bollastikca momentumun dibine vurdurmus ea.futun oynanacak biyeri kalmamış arkadaşlar.adamlar maçların kontrolünü tamamen ellerine almışlar artık.bizim yaptığımız maçlar havagazı.

Bu şekilde düşünmeye devam edip tüm sorumluluğu ea ya attığın sürece kendini geliştiremezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gündür gelen sbc'lerden en ufak bir şey çıkmadı şimdi de üst düzey altın oyuncu paketi açtım 79'luk adam çıktı yuh artık
  • chenheviz C kullanıcısına yanıt
    Bence haftaya cuma
  • 88 owen mi 88 Kluivert mi birini alma şansım var hangisini almami tavsiye edersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Bence haftaya cuma

hocam ea'yı biliyon. iki katakulle iki ters takla iki sbc. piyasa düşeceğine yükselmesin. daha dip görür mü dersin ki? yavaştan artmaya başladı fiyatlarda.
    Bence kesin görür sonuçta sbcler ve paketler gelecek black fridayde insanlar yapacak bunları piyasa bir kaç günlüğüne düşecek sonra yine çıkacak. Kadro kuracaksan o zaman kur derim. Ben de öyle yapacağım. 1.1M bekletiyorum 1 haftadır.
  • Arkadaşlar cdm icin Scream Khedira mi ? Matuidi mi ?
    Orta saha asagidaki gibi

Sc Khedira /Matuidi

Pogba fernandinho/Sanson

R.Costa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Matuidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Bence kesin görür sonuçta sbcler ve paketler gelecek black fridayde insanlar yapacak bunları piyasa bir kaç günlüğüne düşecek sonra yine çıkacak. Kadro kuracaksan o zaman kur derim. Ben de öyle yapacağım. 1.1M bekletiyorum 1 haftadır.

bende bekleyeyim o zaman. şimdi squad battle için 15-20 k lık bi ispanya kurayım. sen ne kuracaksın. ben italyayı bozdum. ingiltere kurmayı düşünüyorumç.planların ne
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    ne zaman black friday tam olarak

bir de genel olarak şimdi 1m olan kadro kaça düşer sizce
    Bundesliga kuracağım sanırım açıkcası bayernle oynamak istiyorum onu kurmaya çalışacağım
  • ekmelburak E kullanıcısına yanıt
    24 Kasım Cuma

800-850 görür bence
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Saolasin.sansa bak ki bende bu taktikle oynuyorum.2 defansifortasahali Alman kadrosu.leno toprak sokratis prizcek schmeltzer tolisso Bender (scream) Rodriguez reus robben werner.kadro bu defans çok kötü yalnız benim.hakketten bazı maçlarda özellikle el elemelerin finalinde hiç hareket etmiyorlar.ben de saç baş yoluyorum.bi önerin varsa memnuniyetle uygularim.sonucta bu haliyle bi sonuç alamıyorum.

• Alakasız mı olacak bilmiyorum ama bir şey soracağım. Bu maç bitmeden maçtan çıkınca coins kazanma cezası bir süre sonra düzeliyor mu yoksa hep böyle mi kalıcak. Huyum değildir normalde ama squad battle oynarken dayanamadım sinirlenip psyi kapadım direk 200 coin falan farkettirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rudis

Arkadaşlar oyunda 87. levelde kaldım. Bir türlü ilerlemiyor. Başına gelen var mıdır acaba? Çözümü nedir? Lütfen yardım..

ilerlese avantajı nedir ki ?

45-50 den sonra bi farkı yok sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergen

Alakasız mı olacak bilmiyorum ama bir şey soracağım. Bu maç bitmeden maçtan çıkınca coins kazanma cezası bir süre sonra düzeliyor mu yoksa hep böyle mi kalıcak. Huyum değildir normalde ama squad battle oynarken dayanamadım sinirlenip psyi kapadım direk 200 coin falan farkettirdi.

o maç için coin alamazsınız , bi sonraki maç için de katsayınız belki ufak düşebilir , maçtan çıkmadıkça katsayı yine yerine gelir
  • 
Sayfa: önceki 25662567256825692570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.