Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul , ismailzumbul , ikoylmz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.655
Cevap
785
Favori
6.099.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 53765377537853795380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık hiç kapanmıyor muş 😃😃

• Nasıl oynayabiliyorsunuz? Sabahtan beri değil oyuna girebilmek, web ve telefondanda açamadım. Kimmich görevinin yarısını yapmıştım. Bitiremeyecegim, lanet olsun bunların yapacağı işe

• quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

artık hiç kapanmıyor muş 😃😃
    Nasil anlayamadim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Kendimi keriz gibi hissetmeye başladım ya. Vermesine verirm de, ne hizmet sağladılar acaba ? Verdiği beleş oyunları 7 yaşındaki çocuk bile oynamaz.
    Aynen öyle hocam bu gidişle ps5 in ve ps5 de ps plus aboneliğinin kaç tl olacağını Allah bilir artık oyun oynamak bile hayale dönüşecek

• Xbox giris yapamıyorum düzelen varmi

• kayamsist K kullanıcısına yanıt
    VPN ile açılıyor web app. Operadan...
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Hocam Kehrer statslarından daha iyi. Kendi kendine ayak falan sokuyor topu kazanıyor bi şekilde. Bu fiyatlara bedava sayılır.

• Oyunu 3 gündür Türkiye mi kapattılar? Oyunun 3 gündür bu halde olması gerçekten çok enteresan.
  • vpn ile web app a giriş yapabildim. Ps4 ümüzün dns ayarını değiştirsek oyuna giriş yapabilir miyiz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Eaye turnuvaların İstanbul'a gelmesini talep edin turnuva ayağı İstanbul'a gelince burada serverda kurarlar Romanya gibi başka yolu yok

Alıntıları Göster
    Hocam Cl finali bu sene ülkemizde olduğu için etkinlik olucak Ea gulliti getiricek hatta Türkiye'ye ama turnuva olucakmi tam bilgi sahibi değilim aklımda turnuvada olucak diye kalmış yanlış bilgi vermiyim.Server kursalar şu ülkeye rahat rahat oynardik oyunu.

• samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam alalım o zaman bi dal :) hangi kimya ile oynuyor sizde?

Bir de deneyimleme imkanınız oldu ise Schulz - Sanches kartilastırması hakkında bir yorumun var mı peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 1 Mart 2020; 19:19:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl iş yav 3-4 gündür oyunu oynayamıyorum rezillik be zaman girsem serverlar gidik EA nın mail adresine şikayet mailimi atsak gerçi atan çoktur herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysis85 -- 1 Mart 2020; 19:0:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Hocam en iyisi seneye bu oyunu almamak ciddi ciddi almamak yani . Kendi adıma resmen almayacağım yani net... Allahtna sağolsun bir arkadas kardeşlikle verdi bana bu sene çok uygun fiyata. Yoksa kafayı yerdim yani cidden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 1 Mart 2020; 19:4:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3 gündür gayet normal oynuyorum oyunu. Superonline VDSL.
  • TTNET kullanıyorum ve 1 saattir oyuna bağlanamıyorum.

Modemi sıfırladım, PS4'ü yeniden başlattım.

LAN ve WiFi üzerinden kurulum yaptım, farklı DNS'ler denedim ama açılmıyor.
  • Arkadaşlar EA servere baglanma bugi buldum

Kariyere girin ordan R3 ile surekli baglanmaya calisin 5-6 denemede bağlaniyor

Başta tesaduf zannettim sonra 3-4 kere ana menude test ettim kariyerde deneyince bağlandi

• Ya beyler 2 gun uzatilmasi gerekmiyor mu ya var mi bi aciklama

• Oyun berbat durumda 5-10 kere deneyip anca giriyorsun ama menüde bir işlemde atabiliyor.1 saat uğraştım 1 maç atabildim onunda maç sonunda takıldı attı büyük ihtimal hükmen mağlubiyet verdi.
  • yani 2 gün uzatmada yetmez.
    cumaya kadar bağlarlar 😃

• 
Sayfa: önceki 53765377537853795380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.