Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 50735074507550765077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eriksen’i tavsiye etmem hocam. Cam olarak moura mahrez vs oynatabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiZebaniA

Eriksen’i tavsiye etmem hocam. Cam olarak moura mahrez vs oynatabilirsiniz.
    5* Zayıf ayağının olmasından ötürü demiştim, ama atakda sıkıntım yok büyük ihtimal kante alcam gibi duruyor
  • Hocam hantal eriksen. Dizilişinizi bilmediğimden tam yorum yapamıyorum. Kante alın her yerde görüceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Butrageno alarak bu iskenceyi bitirdim. Daha deneme firsatim olmadi ama onceligim CAM olarak kullanmak. Olmazsa Son u Cam yapicam veya 442
    yorumlarını bekliyoruz
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam özellikleri güzel görünüyor. Benim daha 7 rivals görevi var kötü kadrolarla division 3 de oynamak işkence resmen. Biterse ferdinandı alıcam bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pek takılmam böyle güncelleme durumlarına ama bu son güncelleme sonrası oyuna noldu ya. 5 maç yaptm hiçbirini kazanamadım. Momemtumu falan geçtim o ayrı da. Oyuncular bir acayip, paslar başka başka yere gidiyor, defans sistemi değişmiş gibi adamlar farklı yerlere koşup duruyor. Nasıl bir oyun bu çözemiyorum artık.

• Bu hafta değişiklik yapıp elit3 ödüllerini akşam twitchden öyle ufak bir amatör yayınla açmayı planlıyorum(ses olmadan,ekipman olmadığından dolayı ) müsait olan herkesi beklerim akşam 19:15 sularında twitch.tv/thegunerergin
  • Günaydın arkadaşlar. Sizce ödülleri ps4 den mi açmak daha iyi yoksa telefondan mı ??

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Bu hafta değişiklik yapıp elit3 ödüllerini akşam twitchden öyle ufak bir amatör yayınla açmayı planlıyorum(ses olmadan,ekipman olmadığından dolayı ) müsait olan herkesi beklerim akşam 19:15 sularında twitch.tv/thegunerergin
    Yayini acar acmaz hemen yazarsin konuya

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Günaydın arkadaşlar. Sizce ödülleri ps4 den mi açmak daha iyi yoksa telefondan mı ??
    Ya valla kimisi uygulamadan açıyor, kimisi WebApp'ten Pc üzerinden açıyor.

Ben ne zaman telefondan açsam bir şey gelmiyor, ulan keşke PS üzerinden açsaymışım diye üzülüyorum.
    Açan da WebApp üzerinden Mbappe açıyor. İşler karışık anlayacağın
  • telden bu çıktı...normalde şansızımdır..
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

wl 20 maç 8 win e

• Evet millet 15 karta ulaştım.gerrard, Keane, butre , ferdi baba ile gidip geliyorum, son birkaç tavsiye dinleyeceğim.

Stoperlerm zayıf, ferdi ilaç olur ama bu oyunda orta saha ve hücum daha mı fark yaratıyor diye düğünüyorum. Gerrard gelirse iyi bir Orta saha olur, sanki.

Keane de kanteyi andırıyor sanki defansif özellikleri çok çok iyi.

Ferdiyi anlatmaya gerek yok zaten geçen senenin en iyisiydi, butre de sevdiğim bir kart ama baby olması 3-4 ay götürür mü sorunu ayrı bi konu.

Lloris , robertson, sokratis, d. Sanchez, Cancelo, mane, wijnaldum , sissokko, frmino, ayın oyuncusu vardy kadrom var.

Yarfımlarınızı belliyorum arkadaşlar, 3-4 ay götürcrk bir kart almak istiyorum.

• Pickte onca alternatif arasindan gitti Payet denk geldi, yok boyle bi sans

Kirmizilardan yuzu gulmeyenlerdenim ben de

• Icon seçiminde Hagi ile Butrageno arasında kaldım. Butra’nın hızlı oluşu ve 5*weak foot’u ağır basıyor. Hagi’nin de hem prime icon oluşu hem de oyun sonu cam’ı olması beni ikilemde bıraktı. Hangisini önerirsiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

Yayini acar acmaz hemen yazarsin konuya

Alıntıları Göster
    tamamdır hocam yazarım abone de olabilirsiniz artık her hafta ödülleri twitchden açacagım 5-10dakikalık yayınlar ile,keşke internetim iyi olsa wl maçlarını da canlı oynamak istiyorum bu sene öyle bir hedefim vardı ama çok zaman istiyor,bu sene sakin oynuyorum ama arada deliriyorum tabi yayında hoş olmayabilir o da var

• quote:

Orijinalden alıntı: Czn

Evet millet 15 karta ulaştım.gerrard, Keane, butre , ferdi baba ile gidip geliyorum, son birkaç tavsiye dinleyeceğim.

Stoperlerm zayıf, ferdi ilaç olur ama bu oyunda orta saha ve hücum daha mı fark yaratıyor diye düğünüyorum. Gerrard gelirse iyi bir Orta saha olur, sanki.

Keane de kanteyi andırıyor sanki defansif özellikleri çok çok iyi.

Ferdiyi anlatmaya gerek yok zaten geçen senenin en iyisiydi, butre de sevdiğim bir kart ama baby olması 3-4 ay götürür mü sorunu ayrı bi konu.

Lloris , robertson, sokratis, d. Sanchez, Cancelo, mane, wijnaldum , sissokko, frmino, ayın oyuncusu vardy kadrom var.

Yarfımlarınızı belliyorum arkadaşlar, 3-4 ay götürcrk bir kart almak istiyorum.
    bu oyuna cok orta saha gelicek ki keaneden cok cok daha iyi ortasahalar var oyunda,keane defansif olarak iyi bir kesici ancak başka artısı olmaz.Bana kalırsa eğer 3-4 ay minimum götürmeli diyorsan ya zanetti ya ferdinand almalısın.Gerrard ta cok iyi duruyor ama dediğim gibi oyunda iyi orta sahalar var,stoper sayısı bir elin parmağını geçmiyor(van dijk lenglet militao varane ramos)

• ilk defa adam gibi birşey çıktı...

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

sonrasında da bunu kurdum, ilk defa bu kadar pahalı bir kadro ile wl oynuyacagım :)

11EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmir1914 -- 14 Kasım 2019; 13:24:57 >

• Fut Champions ve Division Rivals ödüllerimi açtım.

Oyunun kodlarında TOTW 1-9 oyuncuları garantili sbc gözüktü.

83-84 rating'li oyuncuların fiyatı artışta bilginiz olsun.

Merak edenler için videom youtube kanalımda.

• Arkadaşlar bilgisayarda analog ile oynuyorum. Bu penaltı/corner ve free kick atarken ekranda beliren yuvarlak sabit durmuyor kontrol etmesi çok zor.

Bunun bir ayarı falan mı var acaba?
  • izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam alıp başını Forvete gidiyor dikkat et :)
  • 
Sayfa: önceki 50735074507550765077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.