Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Die Ärzte Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 18 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
107.455
Cevap
563
Favori
3.715.780
Tıklama
Popüler Konular listesinde 44. Sırada  bugün en iyi #6
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Valla dün hızli basladim 2 m aldım. Sonra dedim sakin ol arka arkaya 6 g aldim. Sonra bir takıma 120 + da yedik yenildik. Ardindan bir takim feldi feci oynadi dk 25 de 4-0 geride oldugumu gordum 😂😂 cikmadim oyundan ikinci yari daha iyi oynadim pozisyonlarda yakaladım ama iyi savunma yaptilar gecemedim. Arkaasından bir 4 maclik seri daha yaptim..Sonra biraktim artik bugune bakıcaz. Yani boyle 3 ya da 4 mac seri yapıp arada 1 m olsa.ne guzel olur 😂😂

Drop back cok iyi yapanlara karsi bende cok zorlaniyorum ama o noktada L2 basili adami sabit tutarsaniz birazda ablagabilirseniz dropback yapacagi zamani bir mudahale ile aliyorsunuz topu. Ama asil sıkınti burada o topu alırken fiziki mucadele ve oyunun rakibe avantaj saglamasi. Eskiden hat safhadaydi simdi daha az ama yine bazi mudahalelerden sonra rakip yikilmiyor veya top onunde kaliyor onu bombos kaliyor ve atiyorlar. Birde bazi durumda stoperler hic mudahale etmiyor hala.

Dediginiz taktigi deneyecegim. Ben 4-2-1-3 oynuyorum. Biraz ofansif kaliyor degisik taktikleri denemk istiyorum. Ozellikle 4-3-3 gizli forvetli taktigi kullanmak istiyorum ama oturtamadim. Bende sert kontrol diyordumda coknacik veriyor top kaybindan sonra prese dondum.

Alıntıları Göster
    Oyunun kronik sorunu hocam o önünde kalıyor. Bir maçta varane kendi kendine düştü önünde kaldı rakibin ilginç hatalar oluyor gülüp geçiyorum artık hocam derinliği max 4 bar yapın benim 4231 için üç farklı varyasyonum var biri iki bar biri üç diğeri dört diğer ayarlar değişiyor duruma oyun tarzınıza göre deneye deneye bulursunuz zamanla bu şekil çok açık vermezsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1386 Mesaj
    Kadroyu komple sattim alayi nerflenmis,

Simdilik bu mutevazi kadro ile kapaticam wl yi

|
    |

ALEXUS#2893
  • Yüzbaşı
    468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DirKKuyt07

Oyun bu hafta sonu itibariyle pek çok oyuncuyu kullanılmaz hale getirdi. Normal bir durum yeni kartlar çıktıkça oyun da bize kartları upgrade edin diyor.

Kesinlikle doğru hocam. Militao var bende yetmemeye başladı Pazartesi ödüller sonrası şampiyonlar ligi kartını almayı düşünüyorum iconlardan da ferdinand alıp varanı satarsak 200 bin gelir ordan da

|
    |

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Oyunun kronik sorunu hocam o önünde kalıyor. Bir maçta varane kendi kendine düştü önünde kaldı rakibin ilginç hatalar oluyor gülüp geçiyorum artık hocam derinliği max 4 bar yapın benim 4231 için üç farklı varyasyonum var biri iki bar biri üç diğeri dört diğer ayarlar değişiyor duruma oyun tarzınıza göre deneye deneye bulursunuz zamanla bu şekil çok açık vermezsiniz

Alıntıları Göster
    Derinlik 4 barda. 3 bar olunca cok geride kaliyorlar ama cok ofansif takimlara karsi uygulanabilir. Atakta orta da idi bar kismi ama cozum uretemedim yani cesitli pozisyonlar diyor ama yok. Atagida 3 bara cektim pas olayini daha iyi daha guzel yapmaya basladilar. Ozellikle gobektek arkaya adam kacirmalar dahs iyi oldu. Simdi oyle oynuyorum ama zor bir taktigim var belkide oyunun kimyasina uygun olmayan taktik kullaniyorum ama ısrsrciyim biraz :) alternatif taktiklerim var ama olmadi degisik taktiklere gidecegim rivalslerde deneyerek :)

|
    |

• Yüzbaşı
    468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Beyler 600k var piyasa çok düşmüş..şuan kadro kurma zamanimidir...hangi ligi önerirsiniz..elimde grizman var de Jong var lenglet var satılabilir...satilamaz dembele var 84 Luk cl karti
    İngiltere kur geç hocam. Çok zorlanıyorum epl takımlarına karşı

|
    |
    Hedefim 11 yapmaktı :)

|
    |
    |
    |

Nothing's real until you feel
    Clinic Ways
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj

Alacağım hocam sola mane, sağa salah için biraz daha bitçe lazım, kanatlarım çok kötü :)

|
    |
    KASAP1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kanat oyunu oynuyorken geri kal veriyorum, 4 1 2 1 2 gibi merkezi oyunlarda atağa katıl bindir veriyorum. Hızlı bekler iş yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    freak7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2756 Mesaj

Benimde hedef mane. Saneyi alsam da yeter ilk etapta para biriktiriyorum :) Sağ Messi Sol martial oynuyorum :)

|
    |
    Czn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj

Gene aykı taktikle bugün 3 te 2 ile başladım, maçlar hep aynı istatistik, genel anlamda hükmettiğim tüm maçta takip bir iki drag back ilr stoperlermi folkoş ediyor.

Defansta sokratis ve sancehz var gerçi, ferdi baba gelene kadar idare etcem artık. 14 galibiyet bana yeter.

Eski hırsım yok, keyif almaya bakıyorum.

|
    |
    Czn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesai iyiymiş hocam bana hiç nasip olmadı, bakalım. ;)

|
    |
    KASAP1910 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maç sonu

6. Galibiyetimi aldım ama nasıl bi oyun oynadı küçümsemiyorum, zar zor gol attım ve geldiğini ince bir şekilde gol attı.

Böyle oynayan arkadaşlar, bu işin sırrı ne ya ? Gerçekten nasıl yapıyorsunuz merak ediyorum.

|
    |

• Binbaşı
    1784 Mesaj
    Gold 3 mü yaptın kafam rahat beklenti yüksek tutmayınca çok rahat oluyor insan tavsiye ederim kante li orta sahamlı waranlı defans ile geçen hafta da Goldtum bu hafta onları sattım yine goldum bir tek merak ettiğim Neymar messili kadroda ne olacak yine mi Gold olur onu merak ediyorum

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Sisokko kırmızı kart gördü. Kırmızısı geçsin diye bi görev yapayim dedim dostluk maçları görevini yaptım, 3 lv olmuşum paket geldi,dedim seri açalımda lige devam edelim;
    Sonuç (Takas edilemez)

13 den beri oynarım bi kere 90 üstü adam gelmedi. tebrikler

• Yarbay
    2756 Mesaj

Teşekkürler hocam darısı size

|
    |
    GuardianN- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    714 Mesaj
    bayadır yazacağım bir türlü fırsat olmamıştı. yaşadığım durumları paylaşayım da karnımın şişi insin istiyorum.

ilk fifayı 98 de oynamıştım ama uzun bi aralıktan somra 13 ile tekrar başladım 17 den beri de fut oynuyorum.
    çok iyi bir oyuncu değilim. geçen sene div 5-6 gezinmiştim futta, gerçi online sezonlarda div 1 görmüşlüğümde var ama :-)

neyse bu sene erken erişim vs oyunu başından beri oynuyorum zaten div 6 da başlattı. 2 hafta boyunca hep div 6 da kaldım, muhtemelen 70-80 maç yapmışımdır. sorun şu ki 80 lik kadro ile de 85 lik kadro ile de oynasam hep aynı. neyse seviyem budur derken bir lag problemi oldu maç koptu yenik saydı derken tepem attı gir çık yapa yapa kendimi div8 e indirdim.
    sıkıntı burada başlıyor.

80 maç yapıp div 6 da duruyorken şimdi üzerine bi 80 maç daha yapmışımdır ama bir türlü div7 olamıyorum. dediğim gibi iyi oyuncu değilim kabul ama div 6 da nasıl duruyordum.

sıkıntı herkesin sıkıntısı.

bundesliga kadrom var 85lik, bir maç harika oynuyorum defans yerinde duruyor hücumda etkiliyim. arkasından başka bir maça giriyorum aynı taktik ve dizilişle , rakip atağa çıkıyor defans bomboş, orta sahada top gezdiriyorum atağa çıkacağım, bir hayır sahibi kaçmıyor ki sağa sola pas atayım, 10 tane kesin gol dediğim pozisyonu kaleye sokamıyorum ama benim bomboş defansımdan rakip akıp geçiyor.

yalnız hakkını yemeyeyim bazı maçta daha 5. dakikada oyunun benden yana olduğunu hissediyorum ve diyorum ki tamam bu maçı garanti kazanacağım ama neticede üst üste 3 maç alamıyorum.

bu şikayetlere rağmen oynayacağım oyunu ama hal böyle olunca 87 overall lu ir takım ile böyle maç kaybedeceğime 84-85 lik kadro ile oynarım canım sıkılmaz diye kendimi teselli ediyorum.

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.