Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BF'de 190 a aldığım Hazard şuanda 260+k PC'de.Şimdi Hazard'ı satıp Alexis Sanchez+Walker+bir stoper alsam sizce nasıl olur.Sanchez ile Hazard arasında o kadar fark var mı ?Ayrıca TOTY zamanı fiyatlar BF kadar düşer mi ?

Ayrıca Walker'a verilen 25-30 k ya değer mi?2. takımda Coleman var 1. takımda Clyne.
  • PC WL olacak o, konsolda altın 3 falan işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manager5833

Aslında bulamadığım birşey yok hocam,tam aksine dediğiniz gibi bende yan yana bailly-smalling ikilisinden çok memnundum.Sadece topu oyuna çok iyi sokabilecek bir stoper arıyorum bunun luiz olabileceğini düşündüm.

Davidle bailly yan yana koyma ikisininde atak high önde yakalanırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bailly nin yerine luiz i koysam nasıl olur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: manager5833

Bailly nin yerine luiz i koysam nasıl olur sizce?

O zaman olabilir ama değer mi farka dersen bence değmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • manager5833 kullanıcısına yanıt
    Ben oynatıyorum. Sanki statslarından farklı özel yapılmış oyuncu gibi çünkü kendine göre bir savunma tarzı var.
    Fakat bu benim fikrim ve sempatimden dolayıda bana öyle geliyor olabilir.

Bu oyunlarda bazı futbolcuların özel yapıldığını
    diğer futbolcuların ise standart bir kalıbın düzenlemeleri olduğunu (tahmin değil kesin) biliyorum.
    Zaten bu tür futbolcuları sahada duruşları koşuşları v.b. bir çok özellikleri ile ayırt edebilirsin.(ronaldo-messi-ibra-hazard...)

David luiz de özel yapılmış gibi geliyor bana.

• forum.d.h. F kullanıcısına yanıt
    Peki sen ne dersin hocam bailly nin yerinemi smalling in yerinemi almalıyım?

• Arkadaşlar div9 dayım karşıma sürekli reytingi ve kimyası 90 dan aşağı takım gelmiyor. Benim takım paso bronz dolu karşı takım full gold hiç denk rakip gelmiyor nedeni nedir?
  • Luiz'in atak high,Smalling'in ki medium .Dediğin çok önemli mi bilmiyorum ancak bana zaten önde olan defans lazım 4-1-2-1-2 kanatlı oynuyorum açık oyuncularımı ileride bekletiyorum mecbur sıkıştırarak oynamam gerekiyor.
  • David luizin normal karti cop. Defans olarak alinmaz o kart.
    Smalling koscielny ikilisinden vazgecmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

PC WL olacak o, konsolda altın 3 falan işte

Babacim burada PC WL Xbox WL diye ağlamana gerek yok. Senelerdir hem konsol hem PC de oynayarak açıkça soyleyebilirim İsmail kardesimizle 10 mac yapsan 9unda eline verir joysticki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

1 hafta once moses da gordum diye hatirliyorum belki fan made bi haberde okudum heralde.Oyun olarak da rakamsal olarak da herturlu diego costanin gelmesi lazim pedro city macinda kotuydu 90 dk tamamlayamadi aguero etkisizdi kirmizi gordu ustune, diego costa gelmezse buyuk ayip olur oyun olarak da cok formda bana oyumu sorsalar moses derdim ama adam adaylar arasinda yok ilginc

Susolar 30kyi gordu pcde falque piyasada kalmamis 2 tane var biri 45 oburu 49k simdiden patladi fiyasa :D

Ea nın ters köşe yapma ihtimali var phillips gelebilir silver topladım ben

• manager5833 kullanıcısına yanıt
    Azpilicueta - Baily - David - Zabaleta (4-üde gölge kart) benim defans dörtlüsü

Defans iyi
    fakat daha çok sezon oynadığım için futta daha 20 maç yaptım xbox 5. Klasmandayım
    rakiplerin kolaylığının da etkisi vardır belki.

İlerisi için dersen bu dörtlü pele yi bile tutar gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DidyeDirogba11

quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

PC WL olacak o, konsolda altın 3 falan işte

Babacim burada PC WL Xbox WL diye ağlamana gerek yok. Senelerdir hem konsol hem PC de oynayarak açıkça soyleyebilirim İsmail kardesimizle 10 mac yapsan 9unda eline verir joysticki.

Fake'ide geldi sımaylin.

• quote:

Orijinalden alıntı: JrHonour

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Orijinalden alıntı: JrHonour

İsmail yeter yani son 5 6 aydır sürekli bi olayın içindesin şu başlıkta. Normal önerilerini yaz geç, tartışmaya girme.

bu tiplerle uğraşmak benim için bir zevk, gülüyorum ben bunlarla uğraşırken, yazdıklarımdan rahatsız olan bloklasın beni bu kadar basit onurcum.

kendinle de uğraş o zaman, şunu şuraya bırakayım. Anlayan anlasın artık...

https://www.youtube.com/watch?v=0jXhkCCX4Tg&feature=youtu.be

Sene başında offlineda gir çık yapıyodum coins boostları gelsin diye, bu ne alaka şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gaitan10

Buda haksız kazanç olmuyormu şimdi ? Maç yapmadan coins kasmak

O zaman SBC için gir çık yapmakta haksız kazanç oluyor?
  • quote:

Kardeşim bunun neresi haksız, herkes yapabilir ve illegal bir durumda yok bunda, bu konsolda 10 tane hesap açıp o açtığı hesaplardan tek tek sbc görevleri yapıp draft oynayıp ne çıkarttıysa tek bir hesapa aktarması ise illegal, ha ben illegal bir işe bulaşsam imzamda id ile gezmem, bazı arkadaşların korkup kaçamak oynaması gibi id vermekten çekinmem, neysem oyum herşeyim ortada, karalayıp çamur atmaya devam edebilirler.

Weekende zorla katılan adamlar pc yi küçümsüyor, ben buna kedi et psikolojisi diyorum ne diyim ki başka :)

• quote:

quote:

Kardeşim bunun neresi haksız, herkes yapabilir ve illegal bir durumda yok bunda, bu konsolda 10 tane hesap açıp o açtığı hesaplardan tek tek sbc görevleri yapıp draft oynayıp ne çıkarttıysa tek bir hesapa aktarması ise illegal, ha ben illegal bir işe bulaşsam imzamda id ile gezmem, bazı arkadaşların korkup kaçamak oynaması gibi id vermekten çekinmem, neysem oyum herşeyim ortada, karalayıp çamur atmaya devam edebilirler.

Weekende zorla katılan adamlar pc yi küçümsüyor, ben buna kedi et psikolojisi diyorum ne diyim ki başka :)

Offlinea gir çık yapınca coin boost gelmez hileci ismail efendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

quote:

Offlinea gir çık yapınca coin boost gelmez hileci ismail efendi.

Kendi kalene gol at bakalım geliyo mu gelmiyo mu

• adam pisliğin teki çıktı rıza baba
  • 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.