Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Villa için neden bu kadar para harcıyor millet anlamadım ben, MLS kadrosuyla oynayan kimse çıkmadı karşıma bugüne kadar.
  • ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    İspanya kadrosu yapılabilir, ayıracak param olsa ben de yapardım. Güzel kart, bir daha nerede oynayacağız Villa ile. Efsaneye saygı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Sol bekle ile kaleciyide ingiliz alicagim hallolucak 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftasonu için düşündüğüm kadro sizce iyileştirebileceğim bölümler var mı
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • TOTW 12

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • https://www.futbin.com/17/compare/15375/15358

Hangisini alirdiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muslera nerde ya sacmalik

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

https://www.futbin.com/17/compare/15375/15358

Hangisini alirdiniz?

Depay daha iyi gözüküyor ama q7 ile de oynamak zevkli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: M0NKEY-BUSİNESS

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Beyler coins aktarmıştım kendi hesaplarım arasında, ea silmesin coinsleri diye her ihtimale karşı 9400 den movember jedinak almıştım quick sell'i 9396 coins diye. Yaklaşık 100 adet falan.

Fiyatı yükselmeye başladı bunların, potm ile alakası olabilir mi acaba? Ea potm'de movember isterse yine bir vurgun yapıcaz şansa.

birader yaptığın adaletsiz işlemi bari yazma buraya hiç utanmanda mı yok

Ya bebeğim bi uza allah aşkına namus bekçisimisin nesin, ne yüzsüz bişey çıktın ya. Sanane ulan? Sa-na-ne. Ortada bir adaletsizlik yok sadece ea tarafından illegal sayılan bir durum var evet kabul ediyorum, senin yapma şansın yok diye adaletsizlik oluyor. EE sende 100k pack açtın bende açtım sana ronaldo çıktı bana baki mercimek çıktı. Budamı adaletsizlik şimdi? 100k ise 100k oyunsa aynı oyun. Benim yapma şansım var yapıyorum,senin yok yapamıyorsun. Senin şansın var ronaldo çıktı benim yok çıkmadı, bu kadar. Daha fazla benim yazdığım bir şeye cevap vermemeni rica ediyorum, bu seni insan yerine koyarak verdiğim son cevaptı.

artılayanlar bu hırsızlığı yapanlar nokta.

• diego costa potm gelir gibi duruyor sizce kim gelir ?
  • Kadroları test etmek için elemelere girdim fakat gecikmeden dolayı oynanmıyor. İki defa orta sahada kaydığımı düşünerek tuşa bastım ceza sahasında penaltı oldu. Doğru düzgün top çeviremiyorum, bir çok defa atakların içine ettim taca auta falan attım topları. Çok sinir bozucu. Sanırım bu gecikme olayı karşılıklı olmuyor çünkü rakipler baya baya akıcı oynuyordu.
  • BF'de 190 a aldığım Hazard şuanda 260+k PC'de.Şimdi Hazard'ı satıp Alexis Sanchez+Walker+bir stoper alsam sizce nasıl olur.Sanchez ile Hazard arasında o kadar fark var mı ?Ayrıca TOTY zamanı fiyatlar BF kadar düşer mi ?
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    İsmail yeter yani son 5 6 aydır sürekli bi olayın içindesin şu başlıkta. Normal önerilerini yaz geç, tartışmaya girme.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler coins aktarmıştım kendi hesaplarım arasında, ea silmesin coinsleri diye her ihtimale karşı 9400 den movember jedinak almıştım quick sell'i 9396 coins diye. Yaklaşık 100 adet falan.

Fiyatı yükselmeye başladı bunların, potm ile alakası olabilir mi acaba? Ea potm'de movember isterse yine bir vurgun yapıcaz şansa.

birader yaptığın adaletsiz işlemi bari yazma buraya hiç utanmanda mı yok

Ya bebeğim bi uza allah aşkına namus bekçisimisin nesin, ne yüzsüz bişey çıktın ya. Sanane ulan? Sa-na-ne. Ortada bir adaletsizlik yok sadece ea tarafından illegal sayılan bir durum var evet kabul ediyorum, senin yapma şansın yok diye adaletsizlik oluyor. EE sende 100k pack açtın bende açtım sana ronaldo çıktı bana baki mercimek çıktı. Budamı adaletsizlik şimdi? 100k ise 100k oyunsa aynı oyun. Benim yapma şansım var yapıyorum,senin yok yapamıyorsun. Senin şansın var ronaldo çıktı benim yok çıkmadı, bu kadar. Daha fazla benim yazdığım bir şeye cevap vermemeni rica ediyorum, bu seni insan yerine koyarak verdiğim son cevaptı.

artılayanlar bu hırsızlığı yapanlar nokta.

arkadaş seviyo seni ama bebeğim felan iyi anlaşıyonuz heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

İspanya kadrosu yapılabilir, ayıracak param olsa ben de yapardım. Güzel kart, bir daha nerede oynayacağız Villa ile. Efsaneye saygı

Yaptim vazgectim satmaktan normali fena degildi belki lazim olur dursun kenarda :D

@charm35
    Moses gelirse sasirmam
  • Herkese iyi akşamlar,bailly nin yanına david luiz i alabilmek için smalling i sattım fakat luiz in değerleri pekte iyi durmuyor bu yüzden kararsız kaldım.Sizden bu konuda yardım bekliyorum,david luiz i almalımıyım bailly nin yanına yoksa başka önerebileceğiniz stoper var mı?
  • Coins transferinden ceza alan hesaba tekrar coins transfer etsek ne olur bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007Iggle

Coins transferinden ceza alan hesaba tekrar coins transfer etsek ne olur bilen var mıdır?

Yalan olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: manager5833

Herkese iyi akşamlar,bailly nin yanına david luiz i alabilmek için smalling i sattım fakat luiz in değerleri pekte iyi durmuyor bu yüzden kararsız kaldım.Sizden bu konuda yardım bekliyorum,david luiz i almalımıyım bailly nin yanına yoksa başka önerebileceğiniz stoper var mı?

Otamendi, koscienly, mustafi, zouma

• M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Hocam peki david luiz in bu kadar pahalı olmasının sebebi nedir?Bu saydıklarınız smalling e tercih edilir mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.