Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olmaz hocam gayet iyi staminası istersen normal dybala al paran olunca ifine geçersin.
  • alphan12 A kullanıcısına yanıt
    perşembe sabahı 03.00 :)
  • jason25 J kullanıcısına yanıt
    Marchisio staminasi sıkıntı olmaz baya oynadim ben, iyi kötü cikariyo 90 dkyi. Sag beke de Bellerin al Sagna kaliteyi dusurmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 23 Kasım 2016; 20:35:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bellerinde pace dışında ne var dostum ya özellikle beklere geride kal oynatıyorsan lüzumsuzun önde gideni.
  • gokberk77 kullanıcısına yanıt
    Walker varken ben de asla Bellerin oynatmam ama yine de beklere geride kal diyor olsam bile pace lazim bence. Sonucta rakibin en hizli oyuncusularina yetismesi gerekecek. Tabi ultra defansif oynarim defans hic ileri adim atmazsa Sagna daha avantajli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Walker varken ben de asla Bellerin oynatmam ama yine de beklere geride kal diyor olsam bile pace lazim bence. Sonucta rakibin en hizli oyuncusularina yetismesi gerekecek. Tabi ultra defansif oynarim defans hic ileri adim atmazsa Sagna daha avantajli.

Bellerin ikinci yari yoklari oynuyor :D stamina yok

• yok normal oynuyorum bekler geride kal carvajal lahm sagna gibi adamlardan oldukça memnunum
  • Fiyatlar daha düşmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Fiyatlar daha düşmedi

aynen movember matuidi, lloris, koschielny yi 119 k ya bitirmek istiyorum hiç bir türlü yetmiyo para pc de şuan
  • Sabredin özel paketler gelsin haftasonu pazartesi dibi vurur
  • merhabalar arkadaşlar rakiplerimizin istatistiklerini görebildiğimiz bir yer vardı neresiydi orası ?
  • Düşer heralde hocam bakalım. Peki forvetler güçsüz duruyo sence sorun çıkar mı? Gerçi böyle oyuncuları kullanmayı severim ama.

Sağ bek olarak alsam walker alırım. Bek oyuncularında fiziğe önem veririm bellerin çocuk gibi kalıyo mücadelede. Aralarında çok da hız farkı yok heralde defans oyuncusu için.

Walker alinca kimya dusuyo yoksa ilk tercih Walker tabi. Forvet ikilisi de çok iyi. Kafa topu falan alamazsın ama gerek kalmıyo.

https://www.futbin.com/17/squad/434144

Bu kadro nasıl sence?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes birşey yazıyor ama cevap veren yok buranın amiri kim ?

Voice chat açık olmasına rağmen karşı tarafin sesi gelmiyor illa kulaklıklı takmak lazım bilgisi olan cevaplardan sevinirim tesekkurler

• Hocam o balon higuaini uzak tut benden :D önceki kadroyu baya beğendim ama o da pahalı bi yerden kısıcaz artık

• hey yavrum be ne çevirdi beşiktaşım
  • selam beyler fiyatlar daha da düşer mi aralığı beklesemmi? yoksa kurayımmı kadroyu?bpl veya la liga dusunuyorum kararsızım hangı oyuncuları onerırsınız 50k cıvarı
  • pc de fiyatların düşmesini bekliyosanız daha çok beklersiniz hile almış başını gitmiş duruma göre yükselebilir bile
  • Çok teşekkür ederim, çok güzel bir yanıttı. Ben genelde bir kanadı hızlı, yardıran kanat (Cuadrado ve Bruma), diğer kanadımı da daha teknik, komple ve orta açabilen kanat yapıyorum. (Gaitan ve Quaresma). İnter ile Fifa 17 de oynamıştım bayağı ve Perisic gayet iyiydi. Şu an ise Gaitan'dan pek de memnun değilim. Perisic'i deneyeceğim gibi.

eğer öyle düşünürsen if higuain oda iyi. ama bence çok sorun çıkmaz.
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.