Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22702271227222732274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatih0590

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: fatih0590

Modricli benzemalı jamesli ispanya kadrom momentum yiyince satıp bu kadroyu kurdum önerilerinize açığım.
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

kaleye courtois daha iyi olur

mangala ile otamendi yer değiştir mangala sol ayak

remy pek etkili değil sturridge daha iyi olur

@fatih0590

Sagolasin hocam remy den cok verim aliyorum ben 20 mac civari oynadim yaklasik 16 gol 8 asist yapti.

iyi o zmn dostum kalsın normalde vasattır ama neyse biraz daha oyna çıkar kokusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

Arkadaslar bir sorum olcakti jackson martinez ayrilcakmi ispanya liginden.çine transfer oldu diye biliyorum.alicaktim fakat transfer olmus

yinede alabilirsin a.madrid hali oyundan silinmiyor.sadece değer kazanır biraz o kadar

teşekkürler cevap için.griezman idare ettiriyor şuan para kasıp benzema alayım diyorum

sen alacağım dediğin için yoksa bende pek beğenmiyorum oyundagriezman ve benzema daha iyidir.

• İyi aksamlar arkadaslar div 1 de sampiyonluk aldim sizinlede paylasmak isterim sampiyonluk macini begeneceginizi umuyorum buyrunhttp://youtu.be/At9zTPZMK9w . Videolar devam edecektir arkadaslar abone olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum yazdıklarını okuyup tüm kadroyu sattım higuan ile ingisne yi aldım 350k bayıldım ikisine 150k kaldı sence başka hangi oyuncuyu alayım up gelebilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xreaLy -- 8 Şubat 2016; 22:22:23 >
  • HakanBalta333 kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam, videoyu beğendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam daha yeni başladım youtube işine devamlı video paylasicam zaten sizi de burdan haberdar ediyorum begendiyseniz ne mutlu bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

arkadaşlar lütfen oynamayı "BİLENLER" origin id:rockerboyhh eklesin bu ne ya burda doğru düzgün maç yapacak kimse yok mu xbox one alıcam bu gidişle

Hocam sen ekle beni bu aralar fazla giremiyorum ama olsun. mnk1496 sen ekle ben girince kabul edeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar lütfen oynamayı "BİLENLER" origin id:rockerboyhh eklesin bu ne ya burda doğru düzgün maç yapacak kimse yok mu xbox one alıcam bu gidişle

en iyisi sen xbox one al ps4 de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İSA_1 -- 8 Şubat 2016; 23:31:27 >
  • quote:

quote:

en iyisi sen xbox one al ps4 de olur

Bi ara dorukhanilhan vardı bu arkadaş ya o yada amcasının oğlu tamam çok biliyorsun kardeş şampiyon sensin aferin

• 13 sezon oynadiktan ve kilpayi kacan sampiyonluklardan sonra sonunda online sezon 1.lig sampiyonluguda geldi. Artik vakit oyunu birakma vaktidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: timuti55

13 sezon oynadiktan ve kilpayi kacan sampiyonluklardan sonra sonunda online sezon 1.lig sampiyonluguda geldi. Artik vakit oyunu birakma vaktidir.

niye dostum oyuna parayı bu kadar içinmi verdin?ayrıca div 1 de oynayan çoğu kişi title alır zaten illaki,önemli olan div 1 e gelince bir sonraki oyun çıkana kadar hiç düşmeden orada kalmak asıl mesele bu

• Benim su gune kadar en verim aldigim kadro bu oldu. Ozellikle kanatlar ucuyor resmen. Italya agirlikli kadroyla oynamayi sevenlere tavsiye ederim:

http://www.futhead.com/16/squads/9160591/

Sag aciga cok cok ileride Messi koyabilirim paketten cikarsa veya o parayi kazanabilirsem. Iyi oyunlar herkese

• t-genc kullanıcısına yanıt
    Kadroda benzer oyuncularımız var .. Bende ilerde TİF İnsigne TİF Higuain ve Cuadrado kullanıyorum.. Cuadrado yerine İF Candreva düşünüyordum ama Cuadrado'dan memnunum diye girmedim o topa .. Yedeklerinde İF Candreva görünüyorum da yorumlayabilir misin ? Hızı , şutu vs .. Gerçi ilk 11 de Cuadrado oynatıp Candreva ' ı yedeklerde tuttuğuna göre sonuç belli de :)
  • rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    Sanki xboxta var:)

• arfy kullanıcısına yanıt
    Normalde Candreva kullanirim ancak Online Seasons'ta insanlarin oyun tarzina gore Cuadrado kullanmak daha etkili oluyor. Kontra atak oynayan rakiplere karsi Candreva, pas yaparak oyunu acan, topu tutan rakiplere karsi Cuadrado ile daha iyi oynuyorum. Ikisini donusumlu oynatiyorum diyebilirim.

• adamın tekini ekledik 2 kere yendi ergen ergen muhabbet yapıyo. takım 10 kişi kalmış 2-1 zor aldı maçı gelmiş burda beni reklam ediyo. Momentumlara dua etsin :) harbiden böyle ekleyip 1-0 öne geçince full pass yapıp full shift + w yapanların harbi moralini bozarım kalbini kırarım ona göre.

illa yencem diye bişe yok bazen yenildiğim maçlarda çok zevkli olabiliyo orta seviye bir oyuncuyum hayat memat meselesi gibi günlerce sabah akşam başından kalkmadan oynamıyorum. ayrıca joystick te yok klavye oyuncusuyum

PC için eklemek isteyenler buyursun : djtunc
  • Momentum kendini amed fenerbahçe maçındada gösteriyor :)
  • bazı oyuncuların fiyatı neden bu kadar şişik aklım almıyor. if manolas falan 240k edecek oyuncu değil.
  • entersan bir seye rast geldim.
    Elimde Arda Turanin if 84luk karti var birde Isconun if 85lik karti var.
    Oyuncu degerlerinde Arda Turan Iscodan ustun.Ama Ardanin karti 84 Isconun karti 85.
    Baska seylerdemi degelndiriliyor bu durumda yoksa bir hatami bu.

http://www.futhead.com/16/players/16687/isco/compare/16-16384/

Isconun ustun oldugu yerler cok az.
    simdi 89 luk Iniesta ile 88lik Modricide karsilastirdim.Modricin rakamlari daha iyi.ama rakami 1 az.galiba baska bir seylerde degerlendiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyuk -- 9 Şubat 2016; 14:22:34 >
  • millet 2-3 tane fifa hesabı alıyo bütün manolasları topluyo sonrada kendi doğal olarak fiyat belirliyo
  • 
Sayfa: önceki 22702271227222732274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.