Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
50.043
Cevap
247
Favori
1.122.809
Tıklama
Giriş
    116 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

Daha önceki sayfalarda bu konu tartışıldı ama son olarak yine (nihai) bir fikrinizi öğrenmek istiyorum. Yakında winter upgrade gelecek olan oyuncu tahminleriniz nelerdir ? O isimlerden seçip yatırım yapmak istiyorum. Benim aklımda kalan 84'lük IF Insigne ve 87'lik IF Higuain var. Bu ikisi kesin upgrade alır mı sizce. +2 Upgrade falan alacak diye yazmıştı arkadaşlardan biri burada daha önce sanırım.

Tavsiyeleriniz nelerdir ??

Teşekkürler,
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

vardy yeni kartina kavusunca bakin eski kartina ne yapiyor

bu ne ulan böyle der gibi
    |
    |

• Çavuş
    40 Mesaj
    Oyunu ps4 te oynuyorum.haftanin golu icin attigim gollerden gondermek istiyorum ama kaydi nasil yapiyoruz. Daha sonra nereye gonderiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: hurricane_oz

Oyunu ps4 te oynuyorum.haftanin golu icin attigim gollerden gondermek istiyorum ama kaydi nasil yapiyoruz. Daha sonra nereye gonderiyoruz

https://docs.google.com/forms/d/1_7idW4M-enMd1b0UFZtWx3DRhqgBFRDMpghenpg9cj4/viewform?fbzx=-2122321997496253195

|
    |
    uzunca bir süredir oyunda online performansta bir ağırlık vardı. bir sürü yöntem denedim, Flush dns, clean boot, temp, reinstall game, ekran kartını update etmekten tut, söküp yerine başka kart takmaya kadar.
    en sonunda olayı çözdüm. şimdi oyun yağ gibi akıyor konsolda oynarmış gibi ama hangi yaptığım değişikliğin bun sağladığını bilmiyorum :(
    |
    |

Orijinalden alıntı: Surpentor

Valla fifa serisi oyun olmaktan çıktı artık.
    Coins satılması hilesinin çıkması bildiğin ticari kazanç yani yan sektörleri var.
    Oyunluk durumun ötesine geçti.

Koşan koşsunda yani aynı şeyi sürekli yapmaları ve gol atamadığı halde hala kanatları kullanması çok sıkıcı.
    Hayır ben atınca dnf atıp kaçıyorlar ya onada sinir oluyorum.

dnf atmak nedir?
    |
    |
    instagram: kfycuneyt
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    TOTW 22 Eto, Mario Gomez, Thiago Silva, Cuadrado, Vardy

hocam ps4 te oynuyorum orda hileci yok div 1 de neymarlı bale ronaldolu kadrolarla oynuyorum benim kadro yetersiz kaldığından zar zor ligde kalıyorum hatta geçen biri geldi kadrosunda 4 toty vardı ben fut drafta öle kadro görmedim
    |
    |
    Beyinsiz Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: cilekci

İngiltere ligi kadrosu için Depay yerine tavsiyesi olan varmı. Depay kanatta oynatıyor lw olarak. Kanatta çok kötü ama sol çaprazdan ceza sahasına driblingi fena değil. 80 lik schurle'den daha fazla verim alıyorum valla.
    Birde ikinci bir akıl danışam arkadaşlar. Hulk kullanan varmı? Teknik direktör brezilyalı yapsak rw Hulk cm Ramires cdm Luiz gustavo rb dani Alves cb David Luiz yada Tiago Silva lı hibrid kadro onerisi olan varmı. Tabi Hulk will andan daha iyisi. Ani şekilde bellarabi den daha fazla verim alıyorum will an göre.

hazard ve sanchez en iyisi ama coins yok heralde sende,sterling var çok seri ama şutları tırt.bide young,mirallas var fena değil bunlarıda deneyebilirsin

hybrid de şöyle olabilir

http://www.futhead.com/16/squads/9214003/

@cilekci
    |
    |
    Bahsedilenler: cilekci

• Yarbay
    3106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Homofobik Canlı

TOTW 22 Eto, Mario Gomez, Thiago Silva, Cuadrado, Vardy

Tesekkurler

|
    |

|
    |

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Etoo ve Gomezin fiyatlar biraz düşer değil mi?

Baya düşer dostum hiçbir if ilk çıktığı gün alınmaz. Tahminen pazartesi, salı dibi görür.

|
    |

haftaya bugün ikisi de 10-15k arası olurlar.
    |
    |
    Deathcallsdeath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İngilizcesi Aerial Threat, Strength, Complete Forward, Poacher

Kendi uyguladığım ve güzel coinsler kazandığım bir kaç trade taktiğini burada arkadaşlarla paylaşmak istiyorum,

1- Bu taktiği gece 2-3-4 sularında online userlerin az olduğu saatlerde yapmanız gerekmektedir. Transfere giriyoruz contracts'ı seçip akabinde gold seçimini yapıyoruz ve max buy now'ı 200 coinse ayarlıyoruz. Karşımıza çıkan player gold contractslara 150 coins teklif veriyoruz 15-20 dklık bir teklif verme sürecinin ardından 500(tercihe bağlı) civarı 13'lük gold contratları 150 coinsten almış oluyoruz. Bunları normal saatlerde 150 coinsten almanız mümkün değil, son 1 dksı kalan contractslar 200 coisten anında satılır normal saatlerde. Akşam 7-8 gibi online userların çok olduğu saatlerde 200 coins buy now'dan koyuyoruz ve peynir ekmek gibi satılıyor. EA'nın %5 kesintisi ile birlikte contracts başına 40 cions kalıyor. 500 contcrats toplamış bir kişi 20k coins kazanmış oluyor. Bu taktik ile kazanmama şansınız yok, fakat sabır işi.

2- Bu taktiği 1. maddenin tam aksine online userlerin yoğun olduğu saatlerde yapmanız gerekmektedir. İki veya daha fazla ligde kartı olan, yani transfer olmuş olan oyuncuların kartları. Örneğin: doumbia, bu arkadaşın 3 farklı ligde kartı buluyor ve üç kartında farklı piyasası var. Bu yüzden autobuyer'ler bu kartlarla pek fazla ilgilenmezler o yüzden çok sıcak kartlar yakalanamanız çok olası oluyor. Transferden pozisyonu:st ülkeyi:fildişi ligi:seria a yapıp doumbia'nın en düşük fiyatından sürekli arama yaparsanız piyasası 3500-4500 arası değişen seria a doumbianın çok düşük fiyata kartlarını yakalayıp anında piyasa fiyatına satabilirsiniz. Bu taktiğin daha çok kazanmadırmasının yanı sıra, kazanma sıklıkları daha seyrektir.

3- Piyasa fiyatında çok giden oyuncuların (örn: walker,remy,walcot,sterling,konoplayanka,doumbia,sturrige vs vs) hunter,hawk basılı yada kontratı fazla kartları alıp piyasa fiyatının üzerine tekrar satışa koymak.

Örnek vermek gerekirse; walker en düşük fiyattan 1000 coinse alanabiliyor diyelim. 1000 coinse hunter basılı ve 30 kontratlı bir kart alıp 1500 liraya satışa koyduğunuzda anında satıldığını görebilirsiniz.

4- Bu taktik için biraz coinsinizin olması gerekmekte. Çok fazla giden silver kartların (örn: liga bbwa'dan williams) transfer marketteki çok uçuk coinsler dışındaki tüm kartlarını alıp tekrar belli bir fiyattan satışa koymak. Yani bir nevi oyuncunun piyasasını siz belirlemiş oluyorsunuz. Tabiki bu esnada düşük fiyattan yeniden markete eklenenleri sürekli alıp tekrar satışa koymalısınız. Bu taktik risklidir ve iyi bir kart seçilmelidir, doğru saat seçilmelidir,paketsiz bir gün seçilmelidir. Aksi halde kartlar elinizde patlayabilir(başıma geldi). Onun dışında en çok ta bu taktik kazandırır.

Arkadaşlar yukarıda bahsettiklerim hep sabır işi, yarım saat uğraşıp sonuç alamayınca bana küfür etmeyiniz, çünkü sonuç alamazsınız uğraşmalısınız. İşlemleri web app'dan yapmanızı tavsiye ederim.

Nacizane kendi uyguladığım taktikleri sundum, umarım yararı dokunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkjn -- 11 Şubat 2016; 4:09:45 >
    |
    |

• Binbaşı
    1530 Mesaj

Güçleri biraz daha yükselince, oyuncunun mevkisine göre her bir güç, kategorisine göre speciality yani meziyetler ekliyor. Mesela strenght yani güç (vücut gücü) 86+ olan santrafor oyuncusuna güç (strenght) meziyeti eklenir.

Poacher, fırsatçı golcü, defanstaki son adamla birebir mücadeleye giren, bitiricilik özelliği belli bir sayının üzerinde olan oyuncuya verilir.

Complete forward, komple forvet. Tam anlamıyla bir hücum silahı anlamına gelir. Golün diğer adı, tam Gomez'e uyan meziyetler.

Aerial threat, üstün hava hakimi. Sıçrama & kafa vuruşu değerleri yine belli bir seviyenin üzerinde olduğu için hava hakimiyeti meziyetini almış. Bu da Gomez'de olan bir meziyet.

Ekstra yetenekler oyuncu bilgilerinde "Trait" ismiyle geçer hocam. Flair (kıvrak, yetenekli anlamında), Playmaker (oyun kurucu),...gibi. Gomez'de injury prone yani sakatlığa yatkın traiti var. Bu yetenekler sabit kalır, önceki sezon baz alınarak eklenir. Upgrade ile güncellenmez, upgrade aldığında sadece mevcut güçleri & genel ortalaması (overall) yükselir.
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2835 Mesaj
    Totw fena

Bey Azura
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.