Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online seson rakip bulmuyor ne iş anlamadım yaşayan varmı?
  • Bu ne lan oyun çok kolay olmuş ilk drafta girisimde finalde 20 dakkada oyundan çıktı heriflrr.20 gol attim 4 macta hahaha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Aksi düşünülemezdi zaten, sizin gibi şahsına münhasır bir Fifa uzmanı hemen çözmüştür oyunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Rıbery mi Reus mu? Siz hangisini seçersiniz

Reus her türlü hocam bu sene daha da saglam olmuş kartı

• Yine çıkmış ortaya meşhur fifacı dorukhan :)

• Ut de 2 maçta bir bağlantı hatası veriyor maç bitince oluyor genelde umarım düzelir

• Provezza. kullanıcısına yanıt
    Anladim bro sagol cevap icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom87

CPU:Core i3-3220 3.3GHz
    GFX:Radeon HD 6670 Asus 1GB Edition
    RAM:4 GB

Sistemim bu arkadaşlar. FIFA 16 satın almayı düşünüyorum. Grafik umrumda değil. Low'da
    oynasam yeter.Tek istediğim oynarken kasma sorunları yaşamak istemiyorum.

Bu sistem beni götürür mü?

Intel core2quad islemci, 4 gb ram ve radeon hd 6870 ile sorunsuz oynuyorum. Ekran kartin benimkinin bir alti sanirim, rahatlikla oynaman lazim. Emin olmak icin can I run yaz google'a, yok yok fb yandexe :p en ustteki site yardimci olacak. Mobilden lonk veremedim.

• Draftla ilgili cok soru var. 2 mac yaptim. Ilkini kazandim ikinciyi kaybettim. 1 jumbo premium ve 2 gold pack verdi. Packlerden iyi oyuncu cikmadi ama toplamda 7k coin ve bir suru kontrat+chem kart verdi. Ve bu sadece 1 galibiyetle oldu. Sampiyon olsak baya ihya edecek demek ki.

• cankurt21 kullanıcısına yanıt
    Blokla geç hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Osvaldo17

Aksi düşünülemezdi zaten, sizin gibi şahsına münhasır bir Fifa uzmanı hemen çözmüştür oyunu...

Şampiyon geri döndü ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktiti14

quote:

Orijinalden alıntı: phantom87

CPU:Core i3-3220 3.3GHz
    GFX:Radeon HD 6670 Asus 1GB Edition
    RAM:4 GB

Sistemim bu arkadaşlar. FIFA 16 satın almayı düşünüyorum. Grafik umrumda değil. Low'da
    oynasam yeter.Tek istediğim oynarken kasma sorunları yaşamak istemiyorum.

Bu sistem beni götürür mü?

Intel core2quad islemci, 4 gb ram ve radeon hd 6870 ile sorunsuz oynuyorum. Ekran kartin benimkinin bir alti sanirim, rahatlikla oynaman lazim. Emin olmak icin can I run yaz google'a, yok yok fb yandexe :p en ustteki site yardimci olacak. Mobilden lonk veremedim.

Hocam hiç umudum yok ama umarım kaldırır. İlk işim Markovic'i takımıma katmak.

• Oyun muazzam olmuş bence. Online konusunda sorun yaşayanlara gelirsek, bir kaç güne düzelir arkadaşlar. Siz genede yendiğiniz maçta yenilmek istemiyosanız şimdilik ut online dan uzak durun ve oyuna sövmek zorunda kalmayın bayram bayram :) ben draft onlineda 2 maç oynadım ikisindede rahat geçtim turu banada kolay geldi oyun biraz sadece paslara alışmak gerekiyor. Ama demoya göre çok çok artısı var oyunun

• teknik direktörlük görevlerinde "bir kiralık oyuncu al" diye bir görev var. o görevde ne yapmak gerekiyor. bu sağ analog'a basarak açtığımız marketten kiralık olarak oscar scarione'yi aldım ama o görev tamamlanmamış gibi görünüyor. farklı bir işlem mi yapmak lazım o belirttiği bir kiralık oyuncu al görevini gerçekleştirmek için? altın paket alacağım ama o görevi yapamadığımdan alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

teknik direktörlük görevlerinde "bir kiralık oyuncu al" diye bir görev var. o görevde ne yapmak gerekiyor. bu sağ analog'a basarak açtığımız marketten kiralık olarak oscar scarione'yi aldım ama o görev tamamlanmamış gibi görünüyor. farklı bir işlem mi yapmak lazım o belirttiği bir kiralık oyuncu al görevini gerçekleştirmek için? altın paket alacağım ama o görevi yapamadığımdan alamadım.

Dostum olması lazım normalde ama istersen kadroya alıp 1 maç oynatmayı dene belki düzelir

• oyunu aldımda %30 da kotam bitti, 9 saat diyor şimdide, ah ttnet playstore dan sonra bide kotayla uğraşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

oyunu aldımda %30 da kotam bitti, 9 saat diyor şimdide, ah ttnet playstore dan sonra bide kotayla uğraşıyoruz

Sen gene iyi abi benim pc hep açık kaldı 1 gün boyunca gece gündüz :)

• Online draft şampiyonluğunun ödülleri harika, bir tane 12 gold rare oyuncu pack, 24 gold item 7 rare pack, bir tane de 30 item 18 rare pack verdi. Doğru düzgün hiçbir şey çıkmadı buna rağmen çıkan ıvır zıvırı satınca 55k falan geldi.
  • nani neden yok piyasada
  • DarkTranqlty kullanıcısına yanıt
    Oha hocam,ben niye divlerle uğraşıyorum o zaman

Draft gireyim bende.
  • 
Sayfa: önceki 14761477147814791480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.