Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Single mi onlinemi olanda oynuyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bayramlar hocam. origin hesabınla kurduğun kadroyu sadece pc de kullanabilirsin.
  • Online draft daha avantajlı sanırım. Single olanda 4. maçı kazansanız dahi 1 gold ve 1 adet 24luk paket veriyor. Online denemedim ama dün stream yapan elemanın teki 3 adet 24luk paket açtırmıştı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 online draftta rakip bulamama sorunu yaşayan var mi

• 4-0, 3-0 öne geçtiğim zaman rakip çıkıyor ve beni UT dışına atmış gibi gösteriyor. Sonuç olarak yenilen ben sayılıyorum. Lanet olsun. Yok mu çözümü?
  • Fifayı sıfırdan almayı düşünüyordum neyse iy iki vazgeçmişim 76. level katalogda açılmayan hediye kalmadı.
    Kadroyu full kiralık oyuncularla kurup online maça çıkınca rakibin yüzünü görmek isterim :D
  • Futa ilk baslarken EA nin verdigi oyuncular var 45 kontratli onlarla 2 squad olusturup donusumlu oyna fitness sorunun olmaz boylelikle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSkD8R0mo9gNUm5vaK30nxEM1eFp4O3fDYDBaAnmBXfq91VHMnObLiYgSVd9A

Bayram dolayısıyla takım logomuzu değiştirelim
    Iyı bayramlar

• Şimdi if fahrman topluyorum akşam piyasası artar diye umuyorum az kar yapsam fayda
  • maçın içinde seçtiğimiz oyuncunun üzerindeki okun rengini değiştiremiyormuyuz? kahverengi ile yeşili ayırt edemiyorum oyunda mesela sarı olsa çok güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Valiente -- 24 Eylül 2015; 14:02:24 >
  • Her şey güzel oyun güzel ama şu oyun menüleri neden kasıyor anlamıyorum sizde de öyle oyun ayarlarım 1080p high msaa 2x, 60 fps, msaayo falan değişip denedim menülerde hafif kasma gibi bir şey var sizde de böyle mi?

• oyunu az önce satın aldım. şu an yüklemede. öncelikle bu ilk fifa deneyimim olacak. takım kurma,fut olaylarını az çok araştırdım fakat bir sorum olacak. oyunu satın almış olmama rağmen web app'de herhangi bir şey çıkmıyor,oyunu satın alın kısmı falan var. eksik yaptığım bir şeyler mi var acaba?
  • aborjini A kullanıcısına yanıt
    transfer target'e gir . Oradan send to club yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerbo

Single mi onlinemi olanda oynuyorsun

Online oynuyorum dostum

• Rıbery mi Reus mu? Siz hangisini seçersiniz

• aborjini A kullanıcısına yanıt
    Yeni baslayanlar hemen Web app i kullanamiyo malesef.. Hileler yuzunden. Bi sure oynadiktan sonra web app aktif olacaktir

• Arkadaşlar oyun yeni çıktığı için başlarda yoğunluktan kaynaklı bağlantı sıkıntıları olabilir,ben 2 maç normal seasons oynadım hiç bir bağlantı sorunu olmadı,baktınız ut de atıyor çıkın biraz seasons oynayın hem oyuna da alışmanız hızlanır iyi olur
    Demoya göre biraz daha hızlı ama çok değil,dengeli,doğru düşünenin paldır küldür oynamayıp akıllı sakin düşünenin üstünlük kuracağı en güzel seri olmuş inşallah güncellemelerle oyunun gidişatını bozmaz ea,momentuma sığınan arkadaşlar yine memnun kalmayabilir ama ben momentumun oyuna çok etkisinin olmadıgını nerdeyse 0a yaklaştıgını söyleyebilirim 16 için

• tavukum kullanıcısına yanıt
    60 fps kilidi yapiyor olabilir onu kaldirirsan sıkıntı gidebilir.

• Ya nedir bu ya. 2 maçın 1 inden sonra Disconnect hatası veriyor sonra da mağluğ sayıyor ister yenmiş ol ister berabere kalmış
  • CPU:Core i3-3220 3.3GHz
    GFX:Radeon HD 6670 Asus 1GB Edition
    RAM:4 GB

Sistemim bu arkadaşlar. FIFA 16 satın almayı düşünüyorum. Grafik umrumda değil. Low'da
    oynasam yeter.Tek istediğim oynarken kasma sorunları yaşamak istemiyorum.

Bu sistem beni götürür mü?

• 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.