Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (1479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.976
Cevap
226
Favori
1.188.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az önce adam başlattı 1000 den açık arttırmaya buy nowda 12000'di.

Transfer targete ekledim açık arttırmayla 7-8 bine kapatırım diye,bi maç sonra baktım çekmişler 12000'e.
  • Psn kaptansal coni beyler ekleyin takılalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fut , Fut Draft , Online Season bunlar farklı şeyler mi? Oyunu akşam almayı düşünüyorum yeni fifa oyuncusuyum yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunahan95

Oha hocam,ben niye divlerle uğraşıyorum o zaman

Draft gireyim bende.

Bir de giriş ücreti daha ucuz olsaydı süper olacaktı. Giriş ücreti 15k'yı çıkartmak için en azından finale kadar gelmek gerekiyor, yoksa o kadar coin gidiyor boşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Valiente

maçın içinde seçtiğimiz oyuncunun üzerindeki okun rengini değiştiremiyormuyuz? kahverengi ile yeşili ayırt edemiyorum oyunda mesela sarı olsa çok güzel olur

oyuncu ismi yazdırabilirsiniz isterseniz.

• web app açıldığı gün naniyi 2700 e aldım pcde. şu an markette yok. yakında fiyatı artar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

teknik direktörlük görevlerinde "bir kiralık oyuncu al" diye bir görev var. o görevde ne yapmak gerekiyor. bu sağ analog'a basarak açtığımız marketten kiralık olarak oscar scarione'yi aldım ama o görev tamamlanmamış gibi görünüyor. farklı bir işlem mi yapmak lazım o belirttiği bir kiralık oyuncu al görevini gerçekleştirmek için? altın paket alacağım ama o görevi yapamadığımdan alamadım.

teknik direktör görevlerinin sıralandığı listede o satıra tıklayın. açılan kiralık futbolculardan birini kiralayın. 👍👍👍

• Merhaba arkadaşlar herkese iyi bayramlar bir sorunum var.

ps4 ticaret yapıyodum bir süre sonra şu uyarıyı aldım.

''There was a problem communicating with the Fıfa ultimate team servers.Please try again later.''

ve bir türlü sorun geçmedi.

wep app girdiğimde transfer yapabiliyorum ama ps4 bu sorunu alıyorum.
  • DarkTranqlty kullanıcısına yanıt
    Kazanamayınca, hangi turda kaç tane pack verdiğini biliyor musunuz ?
  • arkadaşlar merhaba

origin id: recep616161

eklerseniz sevinirim.
  • Beyler bu kiralik oyuncu nedir aldim 9 mac sonra bitti oyle duruyo takimda ? Amaci ne bunun

• Draft finalde rakup bulamıyorum10 dkdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cengavers kullanıcısına yanıt
    adi üstünde kiralık. ea yeni başlayanlara katalog üzerinden bazı oyuncuları sınırlı maç alma imkanı veriyor. amac hem yeni takim kurarken yardımcı olmak ayrıca messi neuer Robben gibi oyuncularin kısa surelide olsa herkes tarafından denemesini sağlamak

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

adi üstünde kiralık. ea yeni başlayanlara katalog üzerinden bazı oyuncuları sınırlı maç alma imkanı veriyor. amac hem yeni takim kurarken yardımcı olmak ayrıca messi neuer Robben gibi oyuncularin kısa surelide olsa herkes tarafından denemesini sağlamak

Tamamda sonrasinda gitmiyoda duruyo oyle silelim mi ne yapalim oyuncuyu onu diyorum

• Ben bir türlü ticaret yapamıyorum şu oyunda ne yapmalıyım ? Oyuncu piyasasını takip mi etmeliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Hepsini bilmiyorum, single finalde kaybettim 7.5k'lık iki pack verdi yani tam giriş parası 15k'lık pack.
  • Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan FIFA16 ile birlikte biz Ultimate Team tutkunları da kadrolarımızı kurmaya başladık. Hedeflediğimiz kadrolara ulaşmak yolundaki en önemli engel ise tabi ki coins sıkıntısı. Ama oyuna yeni eklenen FUT Draft modu ile oyunun başında para kazanmak cok kolay.

Draft modunda oyunun size sundugu seçeneklerden istediğiniz oyuncuyu seçip kadronuzu kuruyorsunuz. Sonra ister online ister offline olarak turnuvaya başlıyorsunuz. Üst üste 4 macı kazanınca büyük ödüle sahip oluyorsunuz. Önceki turlarda elenirseniz de teselli ödülü olarak birkaç pack alıyorsunuz.

Her açtığınız hesapta size 1 adet ucretsız Draft giriş bileti hediye ediliyor. Iste taktiğimiz de bununla ilgili. Yeni bir PSN veya Xbox Live üyeliği açıp oyuna giriyorsunuz ve bu ucretsız giriş hakkını kullanarak Draft'ı oynuyor ve ödülleri kazanıyorsunuz. Packlerden çıkan futbolcuları satıp paranızı ana hesaba aktarabilirsiniz.

Xboxta 6-7 hesaptan sonra hata veriyor, bir sınırı var. Ama o zamana kadar packlerden elbette güzel bir şeyler çıkar.

PS ve Xbox için geçerlidir.

• niye rakip bulamıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Hepsini bilmiyorum, single finalde kaybettim 7.5k'lık iki pack verdi yani tam giriş parası 15k'lık pack.

Finalde kaybedince verdikleri players pack hocam. Yani bana 4 kez öyle oldu. Bi kazanamadım

• Coin satın alma olarak algılayıp ban atmasın
  • 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.