Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74347435743674377438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akamore mi ne japon mu ne Asya stadlari var ama bizimkiler yok hep boyle

• yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoukya -- 29 Eylül 2014; 20:06:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoukya

yardım edin

Hocam kadron ve yedeklerin hepsi bronze olmak zorunda

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

ya keske yine stamina lar 99 olsaydi, ulan koskica sneider 90 dakka kaldiramiyo sakatlanip cikiyo. oguzhani yedik aldim ama o daha guclu kaliyo sanirim onu oynatcam. CDM almam lazim atiba geberiyo takimdaki tek cdm meloyuda alicam.

Cam pozisyonunda A.Potuk'u deneyin. Hem stamina yuksek hemde kolay top kaptirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bir kadro kurdum full dortmund kadrosu olan fut ekibini yendim , harika oldu harika;)

• arkadaşlar karşı oyuncuya özelden nasıl msj atılıyor bilen yok mu??
  • Beyler mesela dembaba ya +10 shot kattim 81 di 91 oldu bu ne kadar surelik tek mac mi suresiz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: atacani

Beyler mesela dembaba ya +10 shot kattim 81 di 91 oldu bu ne kadar surelik tek mac mi suresiz mi

tek maç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Planet Pit

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier Giroud

as1ruh a burdan saygılar atak yaparken oyunumu durdurmadı her atağımda çekip düşürmedimi yapmadığı şey kalmadı adamın

Tam Adı:Onur Demirel
    İş:İşsiz
    Yalancılık iftiracılık hakaret etme oranı:%100

o adamı engelle gitsin hocam

sana tavsiyem bunları da engelle

RAKBUH34
    esegaargun21

bu arada beyler bana Süper Lig'den CDM veya CM 4-2-3-1 de oynatabileceğim bir oyuncu önerirmisiniz? Ramires tarzı bir adam aradım bulamadım

Anladım tanıyorum gözlüklü kel arkadaş adam top dışında herşeyle ilgilendi cdm melo topal veli kavlak olabilir

• Fut 15 Companion'i tablete yukleyemiyorum sadece telefonlar icin diyor ayni sorunla karsilasan yada tablete yukleyebilen varmi?

• Süper lig kadromu tamamladım. Gözüme giren bir iki oyuncu hakkında düşüncelerimi aktarayım

Melo: Normalde bir Fenerbahçe'li olarak kendisini sevmesem de oyunda mükemmel olmuş. Kesinlikle her Süper Lig kadrosuna tavsiyemdir
    Sneijder: Gol yollarında çok etkili. Az önce zorlu bir maçta hattrick yaparak takımı sırtladı.
    Chedjou: Aslında yerine Akaminko'yu kullanıyordum ama chedjou da gözüme girdi. En azından deneyin derim.
    Gökhan Töre: Şu kadarını söyleyeyim topu bizim ortasahadan alıyorum kanattan hızı ve dribblingi sayesinde rakip ceza sahasına kadar giriyorum çoğu zaman. Ah biraz da bitiricilik olsa..
  • Güncelleme gelene kadar veya düzelene kadar bıraktım Fut'u.Seasons çok daha stabil ve iyi.
  • replace a concept player tam olarak nasıl yapılıyor yapamadım bi türlü
  • Arkadaşlar. Transfer limitimi arttırmak için kataloktan tüm transfer list size bonuslarını açtım. şu an transfer listemde 80 kapasite görünüyor ancak ben 30 tane koyabiliyorum. hata veriyor? sebebini bilen var mıdır?
  • companion gerçekten çalışıyo mu beyler aynen transferlerin süresi bitince falan yönlendirebiliyor muyuz tekrar nasıl durum kullanan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PentaqoN

Güncelleme gelene kadar veya düzelene kadar bıraktım Fut'u.Seasons çok daha stabil ve iyi.

aynen bende bu şekilde devam ediyorum geçen sene 1 ay sürmüştü fut un adam olması bakalım bu sefer ne olucak...
  • arkadaşlar şu linkteki fifa15li ps4ü almayı düşünüyorum:http://www.gold.com.tr/sony-ps4-500gb-oyun-konsolu-fifa-15_u ama oyunun üzerinde ultimate team edition yazmıyo bu ultimate team yok mu demek oluyo aydınlatırsanız sevinirim
  • Beyler salih uçan deneyen oldu mu,adam 4 skıll 5wf ve hız da var.
  • Hala Fifa Points satın alma sorunu yaşıyorum..
    Kartların limitleri yeterli, hepsi internet ve yurt dışı alışverişlerine açık.

Bazen nu2001 hatası alıyorum bazen de ref10048.
    Ea ile görüştüm, agent bir çözüm bulamadı üst kurula yönlendirdim mail alacaksınız dedi 4 gün oldu ses yok.

Son çare olarak Origin'den bölgemi değiştirmeyi düşünüyorum denemek için.
    Daha önce bölge değiştiren varmı? Bir sorun oluyormu değişiklik yapınca beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreql

http://www.futhead.com/15/squads/2219060/

şöyle bir kadro yaptım. lig 6 dayım fakat adamlar bir pas yapıyor ki 75 lik 76 lık adamlarla yetişemiyorum. var mı tavsiye verebilecek usta?

eklemek isteyen olursa origin id : atilakhann

kadro gayet sağlam dostum ne diyelim ama istersen 4 lü defansa dön.
  • 
Sayfa: önceki 74347435743674377438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.