Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
166.675
Cevap
289
Favori
4.315.432
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
Giriş
    212 Mesaj
    Ceza sahasında elle oynamadan dolayı penaltı verdi hakem.Saçmalık, ben mi dedim Colocciniye elle oyna diye...İrademiz dışında oluşan olaylara deli oluyorum..Kafana göre EA..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Bu maça girerken bağlantı kalitesini gösteren zımbırtıyı hangi amaca hizmet etmek için kaldırdılar merak ediyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

Bu maça girerken bağlantı kalitesini gösteren zımbırtıyı hangi amaca hizmet etmek için kaldırdılar merak ediyorum.

bakıp maçtan kaçmayalım diye sanırım.
    |
    |
    Bu formadan çekme işini çözemedim arkadas ben tusa basınca cekersin anlarımda birkez basmamda sürekli çekiyor bu formadan.Kaç kere penaltı oldu bu yüzden ceza sahası dısında adamı cekiyorum, tusu bırakıyorum hayla formadan çekiyor bizimki
    |
    |
    |
    |

Extra Oyunci
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj

yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoukya -- 29 Eylül 2014; 20:06:08 >
  • Yüzbaşı
    955 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: epoukya

yardım edin
    quote:

Orijinalden alıntı: epoukya

yardım edin

Hocam kadron ve yedeklerin hepsi bronze olmak zorunda
    |
    |

• Yarbay
    4611 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

ya keske yine stamina lar 99 olsaydi, ulan koskica sneider 90 dakka kaldiramiyo sakatlanip cikiyo. oguzhani yedik aldim ama o daha guclu kaliyo sanirim onu oynatcam. CDM almam lazim atiba geberiyo takimdaki tek cdm meloyuda alicam.
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

ya keske yine stamina lar 99 olsaydi, ulan koskica sneider 90 dakka kaldiramiyo sakatlanip cikiyo. oguzhani yedik aldim ama o daha guclu kaliyo sanirim onu oynatcam. CDM almam lazim atiba geberiyo takimdaki tek cdm meloyuda alicam.

Cam pozisyonunda A.Potuk'u deneyin. Hem stamina yuksek hemde kolay top kaptirmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: atacani

Beyler mesela dembaba ya +10 shot kattim 81 di 91 oldu bu ne kadar surelik tek mac mi suresiz mi
    quote:

Orijinalden alıntı: atacani

Beyler mesela dembaba ya +10 shot kattim 81 di 91 oldu bu ne kadar surelik tek mac mi suresiz mi

tek maç
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Uzaklaştırılmış 26 gün cezanın, 25 gün 36 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Planet Pit

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier Giroud

as1ruh a burdan saygılar atak yaparken oyunumu durdurmadı her atağımda çekip düşürmedimi yapmadığı şey kalmadı adamın

Tam Adı:Onur Demirel
    İş:İşsiz
    Yalancılık iftiracılık hakaret etme oranı:%100

o adamı engelle gitsin hocam

sana tavsiyem bunları da engelle

RAKBUH34
    esegaargun21

bu arada beyler bana Süper Lig'den CDM veya CM 4-2-3-1 de oynatabileceğim bir oyuncu önerirmisiniz? Ramires tarzı bir adam aradım bulamadım

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Planet Pit

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier Giroud

as1ruh a burdan saygılar atak yaparken oyunumu durdurmadı her atağımda çekip düşürmedimi yapmadığı şey kalmadı adamın

Tam Adı:Onur Demirel
    İş:İşsiz
    Yalancılık iftiracılık hakaret etme oranı:%100

o adamı engelle gitsin hocam

sana tavsiyem bunları da engelle

RAKBUH34
    esegaargun21

bu arada beyler bana Süper Lig'den CDM veya CM 4-2-3-1 de oynatabileceğim bir oyuncu önerirmisiniz? Ramires tarzı bir adam aradım bulamadım

Anladım tanıyorum gözlüklü kel arkadaş adam top dışında herşeyle ilgilendi cdm melo topal veli kavlak olabilir

|
    |

• Yarbay
    4611 Mesaj
    Fut 15 Companion'i tablete yukleyemiyorum sadece telefonlar icin diyor ayni sorunla karsilasan yada tablete yukleyebilen varmi?

|
    |

Melo: Normalde bir Fenerbahçe'li olarak kendisini sevmesem de oyunda mükemmel olmuş. Kesinlikle her Süper Lig kadrosuna tavsiyemdir
    Sneijder: Gol yollarında çok etkili. Az önce zorlu bir maçta hattrick yaparak takımı sırtladı.
    Chedjou: Aslında yerine Akaminko'yu kullanıyordum ama chedjou da gözüme girdi. En azından deneyin derim.
    Gökhan Töre: Şu kadarını söyleyeyim topu bizim ortasahadan alıyorum kanattan hızı ve dribblingi sayesinde rakip ceza sahasına kadar giriyorum çoğu zaman. Ah biraz da bitiricilik olsa..
    |
    |

Origin: ErayG-TR
    Steam: ErayG
    PSN: ErayGrck
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    Güncelleme gelene kadar veya düzelene kadar bıraktım Fut'u.Seasons çok daha stabil ve iyi.
    replace a concept player tam olarak nasıl yapılıyor yapamadım bi türlü
    Arkadaşlar. Transfer limitimi arttırmak için kataloktan tüm transfer list size bonuslarını açtım. şu an transfer listemde 80 kapasite görünüyor ancak ben 30 tane koyabiliyorum. hata veriyor? sebebini bilen var mıdır?
    |
    |

Orijinalden alıntı: PentaqoN

Güncelleme gelene kadar veya düzelene kadar bıraktım Fut'u.Seasons çok daha stabil ve iyi.
    quote:

Orijinalden alıntı: PentaqoN

aynen bende bu şekilde devam ediyorum geçen sene 1 ay sürmüştü fut un adam olması bakalım bu sefer ne olucak...
    arkadaşlar şu linkteki fifa15li ps4ü almayı düşünüyorum:http://www.gold.com.tr/sony-ps4-500gb-oyun-konsolu-fifa-15_u ama oyunun üzerinde ultimate team edition yazmıyo bu ultimate team yok mu demek oluyo aydınlatırsanız sevinirim
    |
    |
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.