Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
166.659
Cevap
285
Favori
4.319.583
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
Giriş
    189 Mesaj

alla alla.. şuda olmuş olabilir:o bahsettiğin şerefsizler hileyi yaptıktan sonra ea seni ut tan atmış olabilir ancak öyle mağlup sayılırsın.. çünkü arada eanin mallığı tutuyo öyle şeyler yapabiliyo durduk yere ut tan atıyo.. bendede olmuştu o... ama karşı tarafı ut tan attıran bi hile varmıdır onuda pek zannetmiyorum
    |
    |
    Zafux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: NikoP

O forvetlerle is zor.
    silvayi hunter ile 20 maçta oynattım de bruyneden aldığım performansın %10 unu alamadım richards yerine valker.petr cech de yok kalede kompany yerine ben david luiz kabuol 2 lisinden daha çok verim aldım
    aguero ve remy daha çok iş görür.

peki zahmet olmasa if dzeko lu ya tek 1 forvetli yada 2 forvetli bi takım kurar mısın diziliş fark etmez
    ps4
    takım değeri 230k satıp yeniden kurarım

Orijinalden alıntı: sssiiirrriii

alla alla.. şuda olmuş olabilir:o bahsettiğin şerefsizler hileyi yaptıktan sonra ea seni ut tan atmış olabilir ancak öyle mağlup sayılırsın.. çünkü arada eanin mallığı tutuyo öyle şeyler yapabiliyo durduk yere ut tan atıyo.. bendede olmuştu o... ama karşı tarafı ut tan attıran bi hile varmıdır onuda pek zannetmiyorum

ben bilmem o maçlar benim hakkımdı sonuçta
    noldu kardeş sen neden atarlanıyosun şimdi alla alla falan?

Orijinalden alıntı: Zafux

quote:

ben bilmem o maçlar benim hakkımdı sonuçta
    noldu kardeş sen neden atarlanıyosun şimdi alla alla falan?

Arkadasin atarlandigi yok.hocam sakin olun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

hileci adamın hilesi kendine işler sana işlemez ki.. sende maç oynanmamış gibi görünür seni mağlup göstermez ki.. nasıl oldu o iş..

bilmiyorum kardeşim dnf bilmem ne diyor div6 ya düştüm bu şerefsizler yüzünden artık oyuna ne yaptıysa 3kere çıkıp girmek zorunda kaldım gipgiri bi ekran yeter be

adamlara şerefsiz diyorsun diğer konuda hile öğretene 100 k veririm diyorsun ayrı bir çelişkisin, neyse konu şu senin karşına gelen hileci değildi o esnada sana ea nın server hatası arızası artık ne dersen o denk gelmiş. Dıv 6 da 3 kere üst üste hileci gelmez hadi geldi sadece kontratın gider yenik sayılmazsın

• Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

quote:

hileci adamın hilesi kendine işler sana işlemez ki.. sende maç oynanmamış gibi görünür seni mağlup göstermez ki.. nasıl oldu o iş..

bilmiyorum kardeşim dnf bilmem ne diyor div6 ya düştüm bu şerefsizler yüzünden artık oyuna ne yaptıysa 3kere çıkıp girmek zorunda kaldım gipgiri bi ekran yeter be

adamlara şerefsiz diyorsun diğer konuda hile öğretene 100 k veririm diyorsun ayrı bir çelişkisin, neyse konu şu senin karşına gelen hileci değildi o esnada sana ea nın server hatası arızası artık ne dersen o denk gelmiş. Dıv 6 da 3 kere üst üste hileci gelmez hadi geldi sadece kontratın gider yenik sayılmazsın

ben hilecilere karşı hile yepacağım sadece hileyi bende sevmem ama mecbur bırakıyorlar
    |
    |

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    S.a arkadaşlar

Şuan evde değilim.İş yerindekilerde filtre var futheada girmiyor.Eve gidince yaparim isterseniz.
    |
    |
    İzmirli Samuray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: NikoP

Şuan evde değilim.İş yerindekilerde filtre var futheada girmiyor.Eve gidince yaparim isterseniz.

tmm bekliyorum. ilgin için teşekür ederim.

Aleyküm Selam
    |
    |
    cimbomlumaho7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cimbomlumaho7

S.a arkadaşlar

Aleyküm Selam
    |
    |
    |
    |

FC Stremtsi
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    ps4 fut account locked yardım edermisşniz yaa 2 gündür uğraşırum bu hatayı veriyo, güvenlik sorusunu değiştirdim yok yine olmuyor :((

Dostum konsoldan giriş yaptığında düzelmesi lazım. Sen kendin mi bloke ettin yoksa ea tarafından mı oldu ?

Live chatten destek alman gerekicek.
    |
    |
    atay atay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

FC Stremtsi
  • Teğmen
    149 Mesaj
    Valla arkadaslar ben biktim bu dnf den yaa.**** maglubum.cok sıklastı artik.3-4 maca bi oluyor.iyiki live chattan baglanip dert yandik dahada azdirdilar.ben kesin eminim bunu ea yapiyo.hata olsa kazandigin halde maglup saymaz.yeter yaaa yeter artik.oyun mu oynuycaz bu serefsiz ea ylami mucadele edicez.bu oyun musvettesiyle trinlyonlar kazaniyorlar ya ona yaniyorum baska biseye degil.bi oyunun bu kadar rezillesebilecegini sanmazdim.bu konuda fut 14 efsane oldu artik.

|
    |
    4-5 gundur webapp i duzeltemediler ne kadar ilgisiz oldu bu ea yav paralari kiriyorlar ama destek yok
    |
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: musab63

Aynen öyle ribery candır.Yanında birde TOTS lahm cem olursa on numara oluyor.

Ribery gerçektende bu sene çok iyi olmuş, adama hakettiği değeri vermiş FİFA 14, geçen sene hayalkırıklığıydı.
    fakat ben hangi chem kartıyla oynatmam gerektiğini bulamadım, Deadeye kullandım olmadı, Basic kullandım olmadı, en verim alabileceğimiz kart hangisi olur acaba? aynı şey Hatem Ben Arfa içinde geçerli.
    arkadaşlar bbva tots da messi ronaldo olurmu sizce
Bey Azura
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.