Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67156716671767186719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: juniorhonour

4-2-3-1 (2) taktiğinde drogba sneijder ve melo yu kullandırabilecek var mı acaba? gs den başka topçu istemiyorum, silver da serpiştirebilirsiniz iyi performans gösteren topçu olsun yeter. Lig farketmez fiyat farketmez, iyi bir kadro oluşur mu merak ediyorum

başka gs li olmayacaksa hiç zorlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: juniorhonour

4-2-3-1 (2) taktiğinde drogba sneijder ve melo yu kullandırabilecek var mı acaba? gs den başka topçu istemiyorum, silver da serpiştirebilirsiniz iyi performans gösteren topçu olsun yeter. Lig farketmez fiyat farketmez, iyi bir kadro oluşur mu merak ediyorum

http://www.futhead.com/14/squads/11649887/
    sadece galatasaraylılar olarak anladım ben yanlış yaptım gerçi sen beni takmadın ama ben yinede deneyim dedim

• akşam "la liga tots" olacakmı haberi olan varmı, varsa yazarsa iyi olur.. malum iş yeri internet kısıtlı bir çok siteye giremiyorum
  • Gençler bu vesileyle TOTS haftalarını tekrar göndereyim. Umarım işinize yarar. Bu tabloya göre bu hafta Serie A var.

http://www.fifagamenews.com/tots-release-dates-fifa-14-ultimate-team/
  • Cobretti81 C kullanıcısına yanıt
    serie a mı? poff boşuna bekledik desene...
  • Cobretti81 C kullanıcısına yanıt
    benim için süper oldu serie a olması zaten hafta sonu şansa italya kadrosu kurmuştum alırız artık single player turnuvadaki premium gold packi
  • ya herkes hileci olmuş son iki maçım var 9 puandayım iki maçta berabere bitti ama yenildim sayıldım ea bununla ilgili acil bişeyler yapmalı 2 maç üstüste gelirmi yav
  • Yaa bu web app ne zaman düzelecek, 4 gündür transfer yapılmıyor, anca bakıp çıkıyorum..
  • mobilden giriyor da bir türlü çözemediler bu web app yi
  • Kadro nasil beyler bastıklarim nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    O forvetlerle is zor.
    silvayi hunter ile 20 maçta oynattım de bruyneden aldığım performansın %10 unu alamadım richards yerine valker.petr cech de yok kalede kompany yerine ben david luiz kabuol 2 lisinden daha çok verim aldım
    aguero ve remy daha çok iş görür.
  • hileci adamın hilesi kendine işler sana işlemez ki.. sende maç oynanmamış gibi görünür seni mağlup göstermez ki.. nasıl oldu o iş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssiiirrriii

hileci adamın hilesi kendine işler sana işlemez ki.. sende maç oynanmamış gibi görünür seni mağlup göstermez ki.. nasıl oldu o iş..

bilmiyorum kardeşim dnf bilmem ne diyor div6 ya düştüm bu şerefsizler yüzünden artık oyuna ne yaptıysa 3kere çıkıp girmek zorunda kaldım gipgiri bi ekran yeter be
  • alla alla.. şuda olmuş olabilir:o bahsettiğin şerefsizler hileyi yaptıktan sonra ea seni ut tan atmış olabilir ancak öyle mağlup sayılırsın.. çünkü arada eanin mallığı tutuyo öyle şeyler yapabiliyo durduk yere ut tan atıyo.. bendede olmuştu o... ama karşı tarafı ut tan attıran bi hile varmıdır onuda pek zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikoP

O forvetlerle is zor.
    silvayi hunter ile 20 maçta oynattım de bruyneden aldığım performansın %10 unu alamadım richards yerine valker.petr cech de yok kalede kompany yerine ben david luiz kabuol 2 lisinden daha çok verim aldım
    aguero ve remy daha çok iş görür.

peki zahmet olmasa if dzeko lu ya tek 1 forvetli yada 2 forvetli bi takım kurar mısın diziliş fark etmez
    ps4
    takım değeri 230k satıp yeniden kurarım
  • quote:

alla alla.. şuda olmuş olabilir:o bahsettiğin şerefsizler hileyi yaptıktan sonra ea seni ut tan atmış olabilir ancak öyle mağlup sayılırsın.. çünkü arada eanin mallığı tutuyo öyle şeyler yapabiliyo durduk yere ut tan atıyo.. bendede olmuştu o... ama karşı tarafı ut tan attıran bi hile varmıdır onuda pek zannetmiyorum

ben bilmem o maçlar benim hakkımdı sonuçta
    noldu kardeş sen neden atarlanıyosun şimdi alla alla falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafux

quote:

alla alla.. şuda olmuş olabilir:o bahsettiğin şerefsizler hileyi yaptıktan sonra ea seni ut tan atmış olabilir ancak öyle mağlup sayılırsın.. çünkü arada eanin mallığı tutuyo öyle şeyler yapabiliyo durduk yere ut tan atıyo.. bendede olmuştu o... ama karşı tarafı ut tan attıran bi hile varmıdır onuda pek zannetmiyorum

ben bilmem o maçlar benim hakkımdı sonuçta
    noldu kardeş sen neden atarlanıyosun şimdi alla alla falan?

Arkadasin atarlandigi yok.hocam sakin olun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

hileci adamın hilesi kendine işler sana işlemez ki.. sende maç oynanmamış gibi görünür seni mağlup göstermez ki.. nasıl oldu o iş..

bilmiyorum kardeşim dnf bilmem ne diyor div6 ya düştüm bu şerefsizler yüzünden artık oyuna ne yaptıysa 3kere çıkıp girmek zorunda kaldım gipgiri bi ekran yeter be

adamlara şerefsiz diyorsun diğer konuda hile öğretene 100 k veririm diyorsun ayrı bir çelişkisin, neyse konu şu senin karşına gelen hileci değildi o esnada sana ea nın server hatası arızası artık ne dersen o denk gelmiş. Dıv 6 da 3 kere üst üste hileci gelmez hadi geldi sadece kontratın gider yenik sayılmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

quote:

quote:

adamlara şerefsiz diyorsun diğer konuda hile öğretene 100 k veririm diyorsun ayrı bir çelişkisin, neyse konu şu senin karşına gelen hileci değildi o esnada sana ea nın server hatası arızası artık ne dersen o denk gelmiş. Dıv 6 da 3 kere üst üste hileci gelmez hadi geldi sadece kontratın gider yenik sayılmazsın

ben hilecilere karşı hile yepacağım sadece hileyi bende sevmem ama mecbur bırakıyorlar

• S.a arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 67156716671767186719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.