Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67186719672067216722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar simdi bi hybrid yapmaya calistim elime yuzume bulastirdim allah rizasi icin biri yardimci olsun bosluklari nasil tamamlayabilirim @İSA_1 hocam yardimlarini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustophile -- 14 Mayıs 2014; 16:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Bu hafta italya açıklanacak diye biliyorum haftaya fransa daha sonra ispanya
  • İSA_1 kullanıcısına yanıt
    Çok sağol İsacım bütün coinsleri pakete yatırınca bütçeler düştü Platform ps3 div 1 deyim 1-2 defa kıl payı title ı kaçırdım bilmiyorum bu kadroyla da şampiyonluk zor gibi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa14533

Arkadaslar simdi bi hybrid yapmaya calistim elime yuzume bulastirdim allah rizasi icin biri yardimci olsun bosluklari nasil tamamlayabilirim @İSA_1 hocam yardimlarini bekliyorum

http://www.futhead.com/14/squads/11663927/

• quote:

Orijinalden alıntı: refill

Çok sağol İsacım bütün coinsleri pakete yatırınca bütçeler düştü Platform ps3 div 1 deyim 1-2 defa kıl payı title ı kaçırdım bilmiyorum bu kadroyla da şampiyonluk zor gibi ...

yok be dostum o kadroyla tittle alınır kötü değil.
  • Arkadaslar lg g2 telefonumdan fifa 14 ultimate team oynuyorum oyunda 4. Klasmana kadar ilerledim ama dun aksam bu hatayi vermeye basladi orginden baska hesapla giros yaptim gene girmiyor ultimate team e allahini seven yardim etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: decodinho88

oyna, kaybet, düş. Baktın karşıdaki hileci, oyun içinde anlarsan bırak joysticki, tv aç izle..

sinirlerini yıpratmaya değmez bunlara

oynayamıyorum işte, maç başlamadan maç bitiyor.
  • beyler bu mod ne oluyor anlamadım maç kredisi falan var 12 puan 50 jeton 9 puan 25 jeton gibi komik bir ödülü var anlayamadım
  • Kadro buhttp://www.futhead.com/14/squads/11664303/ neymar 8 chem robben 9 chem 10 maç sonra 1 er chem artıyor sanırım onlar sorun olmaz sağ bek if piszczek alıp cdm ye schweinsteiger yerine tots lahm mı koysam yada bu şekilde kalsa forvete if benzema mı alsam ?
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    Valla üstad kendim nasıl bloke ettim bilmiyorum ama live chatte uüraşıyorum sabahtan beri gizli sorunu değiştir gibi bişeyler yazıyorlar ama değiştiriyorum olmuyor. Bi yardım et üstad valla canım çıktı yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa14533

Arkadaslar simdi bi hybrid yapmaya calistim elime yuzume bulastirdim allah rizasi icin biri yardimci olsun bosluklari nasil tamamlayabilirim @İSA_1 hocam yardimlarini bekliyorum

http://www.futhead.com/14/squads/11663927/

Hocam buna param yetmez biraz daha ucuz yapabilir misin

• Semih TOTW'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 14 Mayıs 2014; 20:27:59 >
  • wassup W kullanıcısına yanıt
    hocam neymarın chem 7 olur en fazla, şu an 6. Modric yerine iniesta veya fabregas alabilirsin neymarın chemini yükseltmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Semih TOTW'de

ben demştim

• decodinho88 D kullanıcısına yanıt
    futhead de düşük gösteriyor şuan manager ile birlikte chem 8 neymarın tam bilmiyorum ama 10 maç oynayınca da 1 chem artıyormuş aynı kadroyla galiba 9 olur o zaman da sorun olmaz benim için if benzema yerine de tots lahm ve piszczek değişikliğini yapmaya karar verdim gibi
  • wassup W kullanıcısına yanıt
    Modric'e sempatiniz var herhalde, iyidir ama

Bence de dediğiniz doğru, lahm dmc, sağ bek piszcek güzel olur, ayrıca brezilyalı bi manager'e alman ligi basabilirsiniz de
  • decodinho88 D kullanıcısına yanıt
    sempati değil de fabregas iniesta xavi denedim modric daha verimli geldi bana kadroyu şuan bu hale getirdim

http://www.futhead.com/14/squads/11665891/

ispanya basılı mourinho var şuan onu da dediğiniz gibi brezilyalı bir manager koyarım chem sorunu da hallolur

oyunda brezilyalı manager yok yalnız şimdi baktım bir şekilde halledicez bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wassup -- 14 Mayıs 2014; 17:26:49 >
  • arkadaslar 2m coins aldim. lewa yi ve reus tots alicam. aslinda sol kanat if schurle vardi. reus yerine bundesliga dan kimi almaliyim.
  • ben aradım bulamadım FUT da brezilyalı manager varmı.aradım taradım bulamadım.
  • Arkadaslar su kadro ia yaparmi ucuk olmiycak sekilde tavsiyelerinizi acil bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 67186719672067216722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.