Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52835284528552865287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

güzel. pcde böyle oyuncular az bulunuyor. herkesin hayalinde ronaldo'lu messi'li kadrolar oluyor nedense. silver ya da atıyorum kanadalı fantezi kadro yapan oyuncu sayısı çok az. ben de işte biraz işe renk katmak için skill'le oynamaya çalışanlardanım. o yüzden 3 senedir brezilya tercih ediyorum.

bu arada brezilya kadronuz iyi ancak bpl'de kanatlar ve orta saha olmamış sanki.

Aynen oyun daha dengeli ve zevkli oluyor silver oyuncular ile.Min ile maksimum belli olduğu için oyuncu seçimlerine ve oynayış yeteneğine bakıyor maç sonuçları.İskoçya silver kadromu çok severdim birde premier ligden 2 tane silver kadrom vardı o kadroların verdiği zevkli başka hiçbir rotasyonda alamamıştım geçen sene.

Bir tane daha gold bpl kadrom var ama onun da orta sahası zayıf kalabilir görünüşte.Maç içinde çok dengeli gerçi.

Niye böyle iki bpl kurdun dersen eğer hepsi oynamak istediğim oyuncular olduğu için.Dengeli şekilde iki kadroya dağıttım bende 22 oyuncuyu, bu iki kadro çıktı.Taraabt, Young bu adamlarla oynamak istemediğim için almadım.Sadece Zabaleta eksik, onu da hangi kadroya koyacağıma karar veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: system44

İspanya ligi için Ramosun yanına cb önerisi ? if miranda demesin kimse adam hiçbir hava topuna zıplamıyor ne iş çözemedim.

o zmn varane yada pepe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: Narkozy

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: Narkozy

hocam forvette etoo var yedeklerim de bunlar 250k-300k dolaylarında takviye istiyorum.
    350k da olur etkileyecekse
    http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=8oPqCnAXnKrcj:pc

rm de fellaini var

neyse şu şekil kur derim.

http://www.futhead.com/14/squads/2198089/

nasri yerine mesut aldım. gerisini de aldım.biraz da para kaldı 30-40k filan. .forvete jovetic önerir misin ya da başkasını

jovetic olur hawk bas tmmdır.yanlız ben bu taktiği pek önermem bu sene sakat biraz ama sen memnunsan devam et.

bu taktikle hiç maç yapmadım ki :)

kartları basmadan biraz maç yapayım. eğer aklıma yatarsa kart sorarım. yatmazsa da yeni baştan taktikten başlayacağız haberin olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

güzel. pcde böyle oyuncular az bulunuyor. herkesin hayalinde ronaldo'lu messi'li kadrolar oluyor nedense. silver ya da atıyorum kanadalı fantezi kadro yapan oyuncu sayısı çok az. ben de işte biraz işe renk katmak için skill'le oynamaya çalışanlardanım. o yüzden 3 senedir brezilya tercih ediyorum.

bu arada brezilya kadronuz iyi ancak bpl'de kanatlar ve orta saha olmamış sanki.

Aynen oyun daha dengeli ve zevkli oluyor silver oyuncular ile.Min ile maksimum belli olduğu için oyuncu seçimlerine ve oynayış yeteneğine bakıyor maç sonuçları.İskoçya silver kadromu çok severdim birde premier ligden 2 tane silver kadrom vardı o kadroların verdiği zevkli başka hiçbir rotasyonda alamamıştım geçen sene.

Bir tane daha gold bpl kadrom var ama onun da orta sahası zayıf kalabilir görünüşte.Maç içinde çok dengeli gerçi.

Niye böyle iki bpl kurdun dersen eğer hepsi oynamak istediğim oyuncular olduğu için.Dengeli şekilde iki kadroya dağıttım bende 22 oyuncuyu, bu iki kadro çıktı.Taraabt, Young bu adamlarla oynamak istemediğim için almadım.Sadece Zabaleta eksik, onu da hangi kadroya koyacağıma karar veremiyorum.

bu kadro da çok hoş olmuş. bence zabaleta'yı bu kadroya koyun. cuk oturur.

• 4-3-2-1 almanya kadrom vardı, sattım hepsini oyunu bırakıyım dedim coin satışına geçtim kimse ilgilenmedi ilgilenen 100k olarak almak istedi ben direk 300-400 satıp kurtulayım bir anda diyordum.. dün yaya toure çıkınca geri döneyim dedim insan oynamadan duramıyor :((

4-2-3-1 (2) oynayan var mı aranızda ? ben 4-3-2-1 ile çok gol atıyordum ama ortasaha bir süre sonra düşüyordu 3 ortasaha çok dengesiz bi o sahada bi bu sahada olayına dönüyor bi süre sonra.. ortasahada gündoğan schweisteigner gustavo ileri üçlü reus lewa shaqiri idi gerisi bayern defans komple kale ile..

bu sefer 4-2-3-1 (2) de şunu kursam diyorum ama bilemedim ? Atak sıkıntısı olur mu ? ileride çoğalamayacağım bir taktikmiş gibi..

http://www.futhead.com/14/squads/2180448/

CAM için diego ya da götze diye yorumlar almıştım futhead de..

Bir iki fikir fişeklerseniz iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverman -- 7 Kasım 2013; 22:47:49 >

• İSA_1 kullanıcısına yanıt
    Dostum favori formasyonlarını öğrenebilir miyim ? Sağlam bir 4-1-2-1-2 oyuncusuydum 13 te... ancak 14'te sanki biraz yordu beni...
  • roverman kullanıcısına yanıt
    shaqiri yerine Błaszczykowski

dante yerine santana ?

Mkhitaryan iyidir değiştirmeye gerek yok birde bütçe nedir ve platform ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obencan

quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Arkadaşlar coins nereden geliyor diyorsunuz, ronaldo sağolsun : ) 3. 100k dan en iyi rooney.

Bizdemi web app e yandexten girsek

yandexle alakası yok sago açacaksın

• İF ronaldonun 15.000.000 değeri
  • İf ronaldo ps3 de daha kimseye çıkmadı dimi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

dante yerine santana ?

Shaqiri 'den çok memnundum eski taktiğimde en golcü oyuncum oydu :)) araya kaçıları çok güzeldi ondan düşündüm, h/m diye birde..

bütçe 500k platform ps3 :)
  • simetrik kullanıcısına yanıt
    sanki çok acayip bişeyden bahsediyosun. ha 90. dakka ha 10. dakka ne farkeder. bide negüzel söylüyosun işte sende atıyosun yiyosunda çünkü futbolda bunlar var kalkıpta bu olanlarada bi kılıf bulmanın manası yok bence. bu momentum diye dipsiz kuyuya ilk taşı kim attı onuda çok merak ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanOrtaKapı

defans nasıl yapıyorsunuz ? defans yapabilen bir arkadaş taktik verebilir mi ? ben sürekli 2 kişi ile pres yapıyorum . topu kazanıyorum ama bir süre sonra takım yoruluyor ve arka taraflarda büyük boşluklar kalıyor. dengeli bir defans nasıl yapılır kafayı yiyeceğim

yok mu bir yardımsever :(
  • KaptanOrtaKapı K kullanıcısına yanıt
    presi sürekli kullanma rakibi sıkıştırdığın topu kazanabileceğin veya rakibin pozisyonunu bozabileceğin anlarda uygula böylelikle adamlarını çok yormazsın. arka taraftaki boşluklara gelince defans oyuncularını gerekmedikçe çok kurcama savunmaya forvetinden başla sonra kademe kademe orta saha son çağre defansla topu kazanmaya çalış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverman

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

dante yerine santana ?

Shaqiri 'den çok memnundum eski taktiğimde en golcü oyuncum oydu :)) araya kaçıları çok güzeldi ondan düşündüm, h/m diye birde..

bütçe 500k platform ps3 :)

http://www.futhead.com/14/squads/2202853/

Şöyle birşeye ne dersiniz ?

• quote:

quote:

defans nasıl yapıyorsunuz ? defans yapabilen bir arkadaş taktik verebilir mi ? ben sürekli 2 kişi ile pres yapıyorum . topu kazanıyorum ama bir süre sonra takım yoruluyor ve arka taraflarda büyük boşluklar kalıyor. dengeli bir defans nasıl yapılır kafayı yiyeceğim

yok mu bir yardımsever :(

iki ikişili pres yapmayacaksın :) tek kişi ile pres yapacaksın, o presi yaparkende adam mesela kalene doğru geliyorsa genelde yandan yada arkasından yanaş önündeki senin oyuncunu bırak oyun kendi yönetsin tabii bunu her zaman oyuna bırakma bazen salak gibi önünü açabiliyor, bunları zamanla maç yaptıkça geliştirirsin. iki kişili presi bırak önce sen gerisi gelir :)

• Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Hmm :)) Müller'i hiç düşünmemiştim deneyeceğim onu,

Bu taktikle hiç oynamadım sence sıkıntı yaşar mıyım gol yollarında ? 4-3-2-1 den daha kontrollü bir taktik belli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverman

Hmm :)) Müller'i hiç düşünmemiştim deneyeceğim onu,

Bu taktikle hiç oynamadım sence sıkıntı yaşar mıyım gol yollarında ? 4-3-2-1 den daha kontrollü bir taktik belli :)

Valla hocam bu taktik benim klasik taktik Müller i koyma sebebim içe katettiğinde alternatif bir bitirici olması.70 k yadahttp://www.futhead.com/14/squads/2203235/
    bu kadroyu kurabilirsiniz guarin ibarbo ikilisini sağ tarafa balotelli de rossi ikilisini sola kaydırırsanız gayet güzel bir yedek takım olur.

• beyler yatırım yapmak istiyorsanız AGBONLAHOR'U alıp bi köşeye atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifadelisi07

beyler yatırım yapmak istiyorsanız AGBONLAHOR'U alıp bi köşeye atın

neden hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 52835284528552865287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.