Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52825283528452855286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PSN Bakımı kaça kadar sürecek?Bilgisi olan var mı?

Düzeltme.Twitter'da 2pm UK to 1 am yazıyor..Bizim saatimizle 16.00 dan 03.00 'e kadar sanırım.Doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemfbu -- 7 Kasım 2013; 20:38:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obencan

quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Arkadaşlar coins nereden geliyor diyorsunuz, ronaldo sağolsun : ) 3. 100k dan en iyi rooney.

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Bizdemi web app e yandexten girsek

xp de kur bari.

• Hernanes + bpl'den bir st alacağım birazdan.Paket için coins kalıyor 8bin civarında.Uzun zaman sonra bir paket açalım bakalım.Nasıl olsa bir şey çıkmıyor diye hep oyuncuya yatırım yaptım, istediğim bütün kadroları kurdum sayılır.Bundan sonra da pakete yatırım yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: Obencan

quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Arkadaşlar coins nereden geliyor diyorsunuz, ronaldo sağolsun : ) 3. 100k dan en iyi rooney.

Bizdemi web app e yandexten girsek

xp de kur bari.

• Arkadaşlar 7.500 gold pack mi açıyorsunuz ?
  • Küfür gibi içerik geldi yine, yazık oldu 7500 coinse.Neyse ki almıştım oyuncuları.Utanmadan silver oyuncu verdi hemde 65 ovr, bari rare 74 ovr verse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Küfür gibi içerik geldi yine, yazık oldu 7500 coinse.Neyse ki almıştım oyuncuları.Utanmadan silver oyuncu verdi hemde 65 ovr, bari rare 74 ovr verse.

Öyle olunca insanın bronze pack açası geliyor.hem Daha altı çıkmaz hem zararada uratmaz diye aklımdan geçiyor. sonra nediyorum ben diyip pack filan açmıyorum.
    (bi ara şizofrenlik filanmı var bende diye düşündüm :D)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obencan -- 7 Kasım 2013; 21:34:03 >
  • quote:

Küfür gibi içerik geldi yine, yazık oldu 7500 coinse.Neyse ki almıştım oyuncuları.Utanmadan silver oyuncu verdi hemde 65 ovr, bari rare 74 ovr verse.

silver paket açın. herkes gold paket açtığından piyasada rare silver oyuncular azınlıkta ve bu yüzden pahalı. özellikle brezilyalı pacei iyi bir silver çıkarsa çok para eder.
  • adam ronaldoyu satmış EAnin ronaldoyu verdiği adamlar böyle işte sen ne yapıcan ki coinsi PCde
  • eco87 E kullanıcısına yanıt
    Momentum var Tartışmak boş
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    ben bu 90da 3 gol olayını 3 4 defa yaşadım yenildimde yendimde

Bide 45dk golü bol oluyor

Golleri kaçıncı dk larda yediğinizi ve attığınıza bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simetrik -- 7 Kasım 2013; 21:49:11 >
  • quote:

quote:

silver paket açın. herkes gold paket açtığından piyasada rare silver oyuncular azınlıkta ve bu yüzden pahalı. özellikle brezilyalı pacei iyi bir silver çıkarsa çok para eder.

Zaten silver oyunculara özel ilgim var, fifa 13'de gold oyuncularla coins biriktirip silver platformuna geçiş yapmıştım.Abartmış olmayayım ama belki 200'den fazla 72+ ovr silver oyuncum vardı.Bu da fifa 14'deki ilk silver kadrom,

Daha oyunun ilk haftasında kurduğum için bazılarını fahiş fiyatlara alabildim ama olsun o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnrbK -- 7 Kasım 2013; 21:59:30 >

• momentum ağırından var hem de. title'a 3 puan kalmış ve son maç. son maça kadar hep 75-79 ratingli adamlar geliyordu. benim rating 80. son maç gelen adam 84 ratingli. reus'lu isco'lu. bedevi falanız herhalde.
  • Bunlar da az önce tamamlanan kadrolarım, yorum bekliyorum özellikle Brezilya kadrosu için.

• quote:

quote:

quote:

Zaten silver oyunculara özel ilgim var, fifa 13'de gold oyuncularla coins biriktirip silver platformuna geçiş yapmıştım.Abartmış olmayayım ama belki 200'den fazla 72+ ovr silver oyuncum vardı.Bu da fifa 14'deki ilk silver kadrom,

Daha oyunun ilk haftasında kurduğum için bazılarını fahiş fiyatlara alabildim ama olsun o kadar.

güzel. pcde böyle oyuncular az bulunuyor. herkesin hayalinde ronaldo'lu messi'li kadrolar oluyor nedense. silver ya da atıyorum kanadalı fantezi kadro yapan oyuncu sayısı çok az. ben de işte biraz işe renk katmak için skill'le oynamaya çalışanlardanım. o yüzden 3 senedir brezilya tercih ediyorum.

bu arada brezilya kadronuz iyi ancak bpl'de kanatlar ve orta saha olmamış sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Narkozy

hocam forvette etoo var yedeklerim de bunlar 250k-300k dolaylarında takviye istiyorum.
    350k da olur etkileyecekse
    http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=8oPqCnAXnKrcj:pc

rm de fellaini var

neyse şu şekil kur derim.

http://www.futhead.com/14/squads/2198089/

• IF Kroos mu yoksa Götze mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

hocam forvette etoo var yedeklerim de bunlar 250k-300k dolaylarında takviye istiyorum.
    http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=8oPqCnAXnKrcj:pc

rm de fellaini var

nasri yerine mesut aldım. gerisini de aldım.biraz da para kaldı 30-40k filan. .forvete jovetic önerir misin ya da başkasını

• quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

Herkese öncelikle selamlar.
    Elimde 150 k kadar para var ayrıca italya kadromda var bana bu italyanın yanına zevk verebilecek bir ingiltere kurabilirseniz çok sevinirim malum piyasada çok ucuzladı şimdiden teşekkürler :)

buyurasın...

http://www.futhead.com/14/squads/2198540/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

rm de fellaini var

nasri yerine mesut aldım. gerisini de aldım.biraz da para kaldı 30-40k filan. .forvete jovetic önerir misin ya da başkasını

jovetic olur hawk bas tmmdır.yanlız ben bu taktiği pek önermem bu sene sakat biraz ama sen memnunsan devam et.

• 
Sayfa: önceki 52825283528452855286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.