Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52805281528252835284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fearmemex

2 tane kadrom var birinin fitness düştüğü için son 3-4 maçımı diğer kadro ile yaptım. ancak ilk kullandığım kadronun fitness 'ı artmadan beklemiş. neden böyle oluyor arkadaşlar ?

İlk kadronu,ikinci kadronun yedeği yap clubte kalmasın o zaman olur
  • yedeklerde beklemesi gerekiyo adamların diğer kadroyla oynayınca dinlenmiyolar as kadronla oynucaksın yorgun adamlarda yedeklerde olucak
  • arkadaşlar momentum diye bişey yook. ben 27 yaşımdayım çocukluğumdan beride pes fifa hepsini oynadım her dönem. üniversite yıllarında 18 li yaşlarımdan bu yanada sürekli toplanıp turnuva yaptığımız bi arkadaş grubumuz var arada işi kumara döküp para koydumuz bile oluyo ama ne kavgalar :) neyse konuya gelim yaklaşık 9 senedir böyle organizasyonlarımız oluyo çoğumuzda iyi oynuyoruz bu oyunu birbirimize yakın sayılırız ve inanın şampiyonlar sürekli değişiyo kimse öyle 2-3 turnuva üst üste işi götüremiyo ne maçlar oluyo. 1-1 şutla maç kazandın oluyo veya kaybettiğin rakip ne yaparsa yapsın o top girmiyo. sallıyoruz neye oyuna hakeme seçtiğimiz takıma oyunun motoruna. sonuçta bu bi oyun gerçek hayatla birebir olması beklenemez. bazı arkadaşlar iyi oynadığı hermaçı kazanmak istiyo ama olmayınca olmuyo ozamanda momentum diye feryat figan ediliyo hatta bazıları online olarak oyuna karışıldığını dahi düşünüyo öyle olduğunu varsayak aynı saçmalıklar offline maçlardada yaşanıyo bunun adı momentum değil bunun adı oyunun hataları motor aksaklıkları. herzaman kazanamazsınız dört dörtlük oynasanız dahi.

• http://www.futhead.com/14/squads/2082291/

bundesliga kadrom bu. dizilimi nasıl yapayım ve defans 2 lisi kimler olsun.
    vakit ayıran arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • Bi kupa aalım dedik 2-1 öndeyken oyundan attı. tekrar girdim DNF vay arkadaş
  • Paket açmaya devam ediyorum beyler 10. paketten neymar çıktı. : )
  • Momentum varsa bile bu overall ile belirlenen bir şey değil. Oyun başından beri 83 altı overall takım kurmadım. Şu anda da rotasyon ile 82-83 arasında gidip geliyor. 20 sezondur 1. ligdeyim, 15 title almışımdır. Kendimdem çok daha düşük overall'li takımlarla da 86 olan takımlarla da eşleştim, ama sonuç daima aynıydı. Evet bazı yerlerde oyun mallaşıyor, defanstan çıkamıyoruz ama bunun overall ile değil de oyunun akışı ile alakası var. Farkı 2'ye çıkardığınızda rakip kopmasın diye oyun rakibe destek oluyor olabilir, 5-6 maç yaptıktan sonra konsantrasyonunuz dağılıp sıradanlaşıyor olabiliriz. Ben bunu bizzat hissettiğimden art arda en fazla 5 maç yapar, açar 2 dizi izler, başka bir oyun oynar sonra dönerim FIFA'ya. Bu sene oyuncu kontrolü de top kontrolü de çok zor, daha fazla dikkat istiyor. Tuşa tam zamanında basmanız gerekiyor. O yüzde boş kaleye ıska geçtiğinizde, defanstaki topu uzaklaştırmak istediğinizde kısa düştüğünde ya da ıska geçtiğinizde tuşa basma zamanınızı tekrar gözden geçirin. Vision ve pas yetenekleri düşük oyuncular ile sırtı dönük iken arkadaki adamlara zorluk derecesi yüksek paslar denemeyin. Sürekli LB (L1) ile topa basarak pas atmaya özen gösterin. Aynı tuş ile sağa doğru giderken sola dönüp oradaki boş adama pas atmaya yani oyunu boş alana taşımaya çalışın. Bunları ne kadar doğru uygularsanız, momentumu o kadar az hissedersiniz.

• Beyler bende paket açacağım 4-5 tane ama 5.000'likmi , 7500'lük mü yoksa bir tane 15.000'lik mi açsam karar veremedim. Hangisini acayip sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge Messiah

Beyler bende paket açacağım 4-5 tane ama 5.000'likmi , 7500'lük mü yoksa bir tane 15.000'lik mi açsam karar veremedim. Hangisini acayip sizce?

Ben 7.500lük açıyorum şimdiye kadar bana çıkan en iyiler, ronaldo, siyah kart lewandovski, ve biraz öncede neymar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Paket açmaya devam ediyorum beyler 10. paketten neymar çıktı. : )

actiginiz paketler hangisi oluyor 7500 coins olanlarmi yuk daha yuksek olanmi
  • Sabah if Benzema çıktıİlk kez if oyuncu çıktı.Biraz önce de normal Suarez çıktı.Sizce Eto mu Suarez mi?
  • 2m lik açtım hiç bir şey çıktı ne etosu ne ronaldosu ne neymarı ya
  • emreql kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben senin yerinde olsam elimdeki kadromu 41212 sistem üzerine kurar hem dengeli bir oyun oynamış olurdum ;) eğer birde orta kafa gol tarzınada yatkınsan onuda bu sistemle birlikte uygulama şansın olur :) rahat bir şekilde yalnız kesinlikle defansta dante - santana ikilisi diyorum ben ;) bu ikiliden şaşmam bilgin olsun bu arada kaleci için birşey söylemek istiyorum kesinlikle bundesliganın en iyi kalecisi bana göre Adler kardeşim hem ucuz hemde neuer den kat ve kat üstün bilgin olsun .

birde Gündoğan dan cdm olmaz diyen arkadaşlar çıkacaktır kesinlikle katılmıyorum fifa 13 den beri alman kadromda cdm mevkinde gündoğan ile oynuyorum bundesliganın vazgeçilmez ön liberosu bana göre ;)

Önerebileceğim sistem ve oyuncu dağılımı :http://www.futhead.com/14/squads/2186812/

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Sabah if Benzema çıktıİlk kez if oyuncu çıktı.Biraz önce de normal Suarez çıktı.Sizce Eto mu Suarez mi?

bence Eto çünkü hava topları bu oyunda çok önemli finisher bastınmı tadından yenmez eto
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

quote:

Herkese öncelikle selamlar.
    Elimde 150 k kadar para var ayrıca italya kadromda var bana bu italyanın yanına zevk verebilecek bir ingiltere kurabilirseniz çok sevinirim malum piyasada çok ucuzladı şimdiden teşekkürler :)

http://www.futhead.com/14/squads/2184948/

İkinizede teşekkür ediyorum birde zahmet olmazsa 4-3-3(2) brezilya kadrosu alabilirmiyim ?

Buyrun. Paranız yeterse Lucas yerine Hulk olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Sabah if Benzema çıktıİlk kez if oyuncu çıktı.Biraz önce de normal Suarez çıktı.Sizce Eto mu Suarez mi?

bence Eto çünkü hava topları bu oyunda çok önemli finisher bastınmı tadından yenmez eto

Eto'o zayıf gibi diye pek almak istemiyodum bende şuan eto kullanıyorum. Sert şut , finesse şut , kafa vuruşu , hız , teknik herşey mevcut. bi İF'si çıksa tadından yenmez

• Beyler 500k lık paketi açmaya başlayacam birazdan iyi oyuncular gelirse, ekran görüntüsüyle birlikte burada paylaşacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Beyler 500k lık paketi açmaya başlayacam birazdan iyi oyuncular gelirse, ekran görüntüsüyle birlikte burada paylaşacam.

beklentin büyük olmasın kardeş dün nerdeyse 2mlik paket açtım en iyi Reus çıktı gerisi çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.yildirim__7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

quote:

Herkese öncelikle selamlar.
    Elimde 150 k kadar para var ayrıca italya kadromda var bana bu italyanın yanına zevk verebilecek bir ingiltere kurabilirseniz çok sevinirim malum piyasada çok ucuzladı şimdiden teşekkürler :)

http://www.futhead.com/14/squads/2184948/

İkinizede teşekkür ediyorum birde zahmet olmazsa 4-3-3(2) brezilya kadrosu alabilirmiyim ?

Buyrun. Paranız yeterse Lucas yerine Hulk olabilir.

Hocam link atmayı unuttunuz sanırsam :)

• 50k açtım şuana kadar en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 52805281528252835284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.