Şimdi Ara

FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi! (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
24
Favori
54.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hesabınızla giriş yapıp elraenn kodunu girerseniz ücretsiz olarak paket veriyor.

https://fo4tr.101xp.com/code

ben oyunu bıraktım ancak bu tip kodları ve etkinlikleri görürseniz ilk mesaja eklerim

• Ben de oyunu erken bırakanlardanım. 2014 yılındaki Fifa World gibi ummuştum oyunu ama hüsrana uğradım. Oyuncuların reel özelliklerini hiç hissedemedim. Oyuncu isimlerinin hiçbir önemi yok, sadece rating değerleri var. Momentum olayı da ayrı bir sinir bozucu durum.

• canixxx C kullanıcısına yanıt

Ücretsiz oyundan fazlası beklenmez zaten.

• Hesabımı oyuna başlamak isteyene satıyorum fiyat 150 tl ilgisini çeken olursa mesaj atabilir.

26 gün aktif svip mevcut kadroda aşağıdaki gibi.

FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi!

FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi!

• hesabınızla giriş yapıp derby kodunu girerseniz ücretsiz olarak tcs kartı veriyor.

FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi!fo4tr.101xp.com
    EA SPORTS ™ FIFA Online 4
    https://fo4tr.101xp.com/code

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhu7n -- 25 Ekim 2021; 0:14:26 >
  • oyuna yeni başladım, 1v1 dereceli maç atıyorum ve 2 maç oynadım. Karşıma kadroları fena olmayan takım geldi ama bunları fark atarak yendim. Çokta iyi bi fifa oyuncusu sayılmam, bot mu geliyor karşıya yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt

Şaşırmam, oyuncu sayısı 5 bin bile değil bence, aktif

• Oyuna yeni başlamış elemanlar 70 lik oyuncularla 90 lıkları yeniyor, saçmalık. 90 üstü saldırıcım var ama karşının 70 lik savunucu hızlı adamı benden hızlı koşuyor.

• ShadyMM kullanıcısına yanıt

Bu saçmalık yüzünden bıraktım FIFA 22 ye geçtim kafam rahat.

Oyun ucretsiz ne bekliyorsunuz diyorlar ama bir zahmet 77 hızlı adam 112 hızlı sterlingden hızlı koşup bide ona omuz atmasın ya.

Utanmadan paket saityorlar bide hâlâ sanki içinden çıkan oyuncunun bir anlamı varmış gibi.

Farkını hissettiğim tek oyuncu Ronaldo nazario olmuştu ama o da bir kaç maç oynadiktan sonra novaktan falan yavaş ve daha fiziksiz olduğu için komple bıraktim.

• volta ve 2v2 oynanır arkadaşlarla, 1v1ler bilemedim

• FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi!

180 olan maaş sınırını nasıl yükseltebilirim?

• byJuck kullanıcısına yanıt

şuanlık yükseltemezsiniz oyunun ileriki güncellemelerinde belki oyun yapımcıları artırabilir. Şuanlık tek yapacağınız maaşı az olan oyuncu oynatmak.

• Kod: 29ekim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Takım renkleri olayını tam anlayan var mı? Kadroda 4 nh var +3 verdi tamam. 3 tsc var. Nkoudou ve Biglia'yı tsc saymıyor birini Milan'dan diğerini Fransız olduğu için gruplandırıp ikisini de +1 yapıyor. Tzavellas'ı yedekteki 2 oyuncu ile tsc yapıp ona tek başına +3 veriyor. Vieira Fransızlarla kimya yapsın diyorum gidip onu Milanlı diyip yine +1 veriyor. Fransız da yapsa belki +1 verecek anlamadım nasıl işliyor. İlla tek tip (mesela hepsi nh) mi yapacağız. Tek başına 1 adama +3 veriyorsa tek tip yapmaya da gerek yok gibi. Kadro şöyle:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarrkSkull -- 29 Ekim 2021; 18:56:43 >

• Yıldız jetonlarıyla sadece sonbahar kutusu mu alınıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 30 Ekim 2021; 1:50:18 >

5 ve 6 bin jetona iki ayrı Ekim ayı özel paketleri var, onlar da alınabiliyor.

Bu arada oyunun Volta modu da oynanmaz; LoL, CS:GO gibi ortamlardan hallice bir ortamı var eğer takım değilseniz. Yıldız jetonu için kasmaya çalışıyorum.

Bir de oyunda oyuncuların üzerlerinde yazan değerlerin hiçbir anlamı yok gibi geliyor.

2 level CH Poulsen ile 4 level Live C.Ronaldo arasında kağıt üzerinde dağlar kadar fark var mesela. Ama gel gelelim ben Live Ronaldo ile çok daha iyi ve çok daha rahat oynuyorum, hızı 100 olan Poulsen hala çok ağır ve hantal geliyor oynarken. Tamam boyu uzun olabilir de sen sonuçta Poulsen daha hızlı demişsin kağıt üzerinde, ben bu hızı oynarken göremiyorum, takoz gibi herif.

Oyuncularda hızdan ziyade çevikliğe dikkat edin bence asıl faktör bu. Hızı 150 de olsa çevikliği 80'se hiçbir işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 31 Ekim 2021; 19:2:48 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    "Satın alırken FC'ye ek olarak, maliyetin %20'sine kadar olan miktar için yıldız jetonları da kullanabilirsiniz." yani tamamını yıldız jetonlarıyla alamıyoruz yıldız jetonları indirim yapıyor. Doğru mu?

Evet bak orasını görmemişim hocam şimdi fark ettim. O zaman sadece Sonbahar paketleri alınabiliyor.

Bu arada bilmeyen varsa Salı gününe kadar şu linkten her gün 1 rozet alıp rastgele bir ödül alabilirsiniz onunla:

FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi!fo4tr.101xp.com
    EA SPORTS ™ FIFA Online 4
    https://fo4tr.101xp.com/shop/prize-field-event

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 31 Ekim 2021; 23:29:46 >
  • hesap 200tl satilik beyler. mail degistirebiliyorsunuz

• Ayarlardaki yapay zeka ile oynanmış yine değişmiş benimkisi. Özel yaptığım ayarları hatırlamıyorum off :(

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.