Şimdi Ara

FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi! (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
24
Favori
54.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş cvp için TSK ederim ama wintopay sistemi gözeten bir oyun için bu is mantıksız olmuş simdi dediğine baktım.herkes mbabu ya saldırmış bu adamı öne çıkaran hızlı ve kondisyonu yuksek olmasimi dersin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada bir tane whd 70 lık sağ bek aldım 5 kere geliştirmeye çalıştım 3.seferde full olmasına rağmen fail oldu ve eski seviyesine döndü gerçekten bu isler kabak tadı vermeye başladı

• herhangi1i kullanıcısına yanıt
    O bana da oldu çok can sıkıcı bir durum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Daha yüksek oyuncu al, onu aynı seviye oyuncuyla ya da 2-3 oyuncu ekleyip dene aynı seviyelerde. Başka alan oyuncusu da olabilir.

Bugün 90l lik Cristiano Ronaldo 84 oldu hocam :) zararı sen düşün bazen iyi de bazen çok kötü oluyor güzelim Ronaldo diskart oldu birde 96 leveldi

• Teknik ekip bölümünü anlatan vidyo var mı ?

• durulacak yeri bilmeli hocam veya oraya bir 89luk yada 90lık ronaldo koyabilecek güç lazım ki üzülmeyelim, geçmiş olsun, denemeden de olmuyor gerçi, hep daha iyisi isteniyor bu tarz oyunlarda, imreniyorum oyuncuları 1. seviyede tutanlara, maddi manevi kafaları rahjat

• sadakat ödüllerinde 5 gün 5 maç diyor onu yaptım ancak ödül seçip alırken ödülü alma hatası diyor neden olur bu ?

• Arkadaşlar oyunda uzun zamandır formalarda bende bir bug var, çözemedim. Sebebi ne olabilir?

Şöyle ki, maçta rakip hangi formayı alırsan alsın bende maç içinde rakibin forması benim seçtiğim formanın deplasman (ya da tam tersi ben deplasmanı aldıysam ev sahibi) olanı gözüküyor. Yani mesela ben Liverpool'un kırmızı formasını alıyorsam rakibin forması bende maç içinde Liverpool'un turkuaz deplasman forması oluyor. Veya tam tersi ben turkuaz olanı alırsam kırmızı olanı gözüküyor rakipte.

Mesela Fenerbahçe'nin çubuklu formasını seçtiysem rakipte altın rengindeki deplasman forması oluyor direkt. Yani bende rakibin gözüken forması benim seçtiğim formanın zıttı oluyor. Bunu bir türlü çözemedim, soyunma odasında takıma ilk kez forma seçtikten sonra oldu bu. Bir daha da düzelmedi.

• Arkadaşlar bir de ayrı olarak şunu soracağım (bu yüzden ayrı mesaj olarak atıyorum) kadro kurmayla ilgili tavsiyeniz var mı? CH, WHD gibi? Bildiğiniz püf noktaları var mı? Aynı oyuncunun CH ve WHD'si arasında da farklar olabiliyor sanırım mesela.

Bir yandan da yeni hesap mı açsam bilemedim acemilik yapıp oyunun başından beri gelen çoğu ödülü boşa harcadım kadrom yarım kaldı.

• FIFA Online 4 [ANA KONU] [KAPANDI] | Türkiye'de Sunucu ve Türkçe Spiker ile Ücretsiz FIFA Deneyimi!

Böyle bir hata geliyor 5. günü doldurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 18 Ekim 2021; 0:59:33 >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt

800 milyonluk kadrom var, challanger seviyesindeyim ve diyeceğim şu ki kadronun aşırı bir önemi yok.

oyun isterse oyuncularınız harika dönüyor koşuyor tepkimeler çok hızlı ama oyun istemezse herkes hantallaşıyor paslar ve kontroller saçmalıyor.

en iyisi klasik whd takım kurup keyfine bakmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Corleone -- 18 Ekim 2021; 2:11:25 >

Ekran & maç ayarlarında forma seçeneği var, onu devre dışı bırakırsanız çözülecektir. Tam ismini hatırlamıyorum, siz bulursunuz.

• kron0S K kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim günlerdir bulamıyordum sebebini.

• İkili mücadele&omuz atma vs. şikayeti yapılmış baya. İkili mücadelelerde, atak tarafındaki kişi için LT baya iş görüyor. LT bas çek yaparak topu kendinde tutup, defans oyuncusundan sıyrılabiliyorsunuz.

• byJuck kullanıcısına yanıt

Çok amatör işler, siteleri çöker ödüller bugda kalir, hata verir

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Hocam oyuncu basarken aynı oyuncu koyunca "Oyuncu Savunması" diye bir şey aktif oluyor, bu neydi?

hocam basacağınız oyuncu diyelim seviye 2 veron, basma yerine sevbviye 2 veron koyarsanız, o veron yükselmez ise bile seviye 2 de kalıyor, savunmadan kastı, oyuncu seviyesini korumak, genelde bu işlem seviye yükseldikçe yapılır, kaybı azaltmak için

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Bunu bilmiyordum iyi oldu öğrendiğim, teşekkür ederim.

• Abi ben bu oyuncu basma işiyle son donem çok.ugrastim %70 hezimet hemde şu %35 ekstra verdigi zamanda , çok iyi oyuncuların seviye düştü cop oldu oyuncu korumasida saçmalık misal ronaldo 4 dek 5 e tasiycam normal Ronaldo koymakta yetmiyor illa oda 4 lvl olucak nasıl iki oyuncuyu da %70 FAil olan bir sistemde o seviyelere cikarayim sırf bu sebepten oyunu acasim dahi gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.