Şimdi Ara

fifa mı pes mi karar veremiyorum!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Akşam 3 arkadaş bir takımda, pro maçlar yaptık. Bu zevk için her türlü fifa..Başka birşey düşünülmez kesinlikle...Geçin. Zaten PES 2011 , PES 2010 a göre çok daha iyi olsada, Fifa 11 e göre yinede çok zayıf kalmış
  • Kesinlikle FIFA
  • Update gelecek yakında pro passing online'de mecburi hale gelecek çoğu bug düzeltilecek yani fifa tadından yenmeyecek
  • yıllardır pes çiydım pes2011 den sonra fifaya dondum fifacı oldum fifa 11 al
  • fifa98den bu yana fifa oynamazdm. Hatta 2010 fifa bile oynamadm. Ama demolardan sonra fifa11 aldm. Pişman olmadm hiç
  • Bencede Kesinlikle Fifa 11 Al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

Update gelecek yakında pro passing online'de mecburi hale gelecek çoğu bug düzeltilecek yani fifa tadından yenmeyecek

Kaynak nedir hocam ? Açıklandı mı resmi olarak ?
  • ve artık benimde bir fifam var.ama online da çok takılıyor.
  • Peste güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Peste güzel.

aklıma da o geldi.tüühhh pes mi alsaydık.
  • Tabiiki FIFA 11
  • Dostum EA formunda resmi açıklama yapıldı bundan sonraki ilk update de bu sorun halledilecek diye yakın bir zamanda gelir merak etme....
    quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

Update gelecek yakında pro passing online'de mecburi hale gelecek çoğu bug düzeltilecek yani fifa tadından yenmeyecek

Kaynak nedir hocam ? Açıklandı mı resmi olarak ?
  • Fifada şutlar rezalet. gelişine şut denen bi kavram yok, ben yerden ama çok sert vurmak istiyorum mesela peste pes 6 dan beri var bu ama fifada yok. Topa sert vuramıyorsunuz illa süzülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Fifada şutlar rezalet. gelişine şut denen bi kavram yok, ben yerden ama çok sert vurmak istiyorum mesela peste pes 6 dan beri var bu ama fifada yok. Topa sert vuramıyorsunuz illa süzülecek.

PEs 2011 den öyle bir şutun olduğu video gösterebilir misin?
  • Dostum daha ne olacak bence çok ideal şu an goal 3 teki gibi mi olsun daha
    quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Fifada şutlar rezalet. gelişine şut denen bi kavram yok, ben yerden ama çok sert vurmak istiyorum mesela peste pes 6 dan beri var bu ama fifada yok. Topa sert vuramıyorsunuz illa süzülecek.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.