Şimdi Ara

Fifa’da şunlar da olmalıydı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yıllardır FIFA ile ilgili canımı sıkan bir durum var ve bunu sizlerle paylaşmak istedim eminim benim gibi düşünen bir çok FIFA oyuncusu vardır

Bana hitap etmediği için satın aldım FIFA oyunlarda FUT modu oynanıyorum

Onun yerine online sezon ve varsa çevrimiçi arkadaşlarla dostluk maçı yapıyorum ancak aşağıda belirttiğim şu özelleştirmeiler ve seçenekler olmadığı için bütün oyun hevesim kaçıyor

Sezon maçlarında veya dostluk maçlarında online oynarken

Sürekli güzel havada maç etmek gerçekten çok sıkıcı

Ve gündüz maçları da bir okadar sıkıcı oluyor özellikle Barcelona’nın sahasında maç ediyorsanız ve gündüz maç oynuyorsanız bence aşırı sıkıcı oluyor

Keşke online maçlarda rastgele hava durumları olsa örneğin yağmurlu hava hafif karlı havada olabilir çok güzel bir atmosfer olur bence

Online dostluk maçlarında da maça gideceğimiz sayı hava koşullarını ve maç Vaktini kendimiz seçebilsek

Ve bir de sanırım yanlış hatırlamıyorsam son iki yıldır şampiyonlar Ligi’nin lisansı FIFA oyunlarında keşke online sezon maçlarını ve dostluk maçlarını şampiyonlar Ligi atmosferinde oynayabilirsek reklam panoları formalar hakemler şampiyonlar Ligi atmosferinde olsaydı keşke

Benim düşüncelerim bu şekilde sizlerlede paylaşmak istedim eminim benim gibi düşünen bir çok oyuncu arkadaş vardır saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam zamanını hatırlamıyorum ama eskiden yağmurlu sahada falan oynanıyordu online maçlar, hem oynanış güzel değildi hem de kasıyordu oynarken. Arkadaşlarla oynarken secilebilir ama online maçlarda olmamasi daha iyi bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

Hocam kasma olayına gelirsek

Sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar online maçlarda zaten bizim ülkemizin internetinden kaynaklı gecikme problemleri oluyor , Biz ne kadar iyi oyuncu olsak da ülkemizin internet değerleri yurtdışına göre kötü olduğu için çok hantal hareket ediyor futbolcular

Rakip oyuncu sizinle aynı ülkeden değilse siz doğru hareketleri yapsanız bile gecikmeden kaynaklı olarak çok rahat gol atıyor ve bütün oyun hevesimiz kırılıyor bizim oyuncular geç tepki verdiği için adamlara sadece jeneriklik gol atmak kalıyor

Keşke gündüz maçları olmasa gerçekten çok sıkıcı oluyor gece Şampiyonlar Ligi reklam panolarının olduğu atmosferde şampiyonlar Ligi atmos veri ile online maç oynamak çok daha keyifli olur bu şekilde çok sade oluyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.