Şimdi Ara

FIFA 22 [XBOX ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
6
Favori
11.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haritaci41

Ya beyler biri yardım etsin bana dün oyunu farklı bir hesaptan aldık kardeşlik yapacağım için ana hesabıma da daha demin 8 TL'ye EA play aldım ama oyuna girmek istediğimde ee Axess aboneliğiniz bulunmamaktadır diyor ama daha demin aldım ana hesabıma EA olay ve abonelik lerde gözüküyor ama oyuna gir dediğimde denemeyi başlat diyorum da Axess deneme yetkisi vs yok diyor yaaa hesapta sadece EA play var gamepas veya live Gold yok

Yok mu hiç yardım edecek olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt

EA Play aldığınız hesap xboxınızda Giriş Xboxım olarak seçili mi? Bu yüzden sorun çıkmış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neverwinter81

EA Play aldığınız hesap xboxınızda Giriş Xboxım olarak seçili mi? Bu yüzden sorun çıkmış olabilir.

Öncelikle sağolasın hocam :) seçili değil giriş Xbox i olarak .

Hallettim ama 1 2 saat sonra oldu gibi kendi kendine gece girdiğimde. akşam ne olur bilmiyorum

• Bir de bir şey daha soracağım ben :))

Biz oyunu farkli yeni açtığımız hesaptan aldık arkadaş ile. Benim ana hesabım 5 senedir oynadığım hesaba FIFA ponstler i nasıl tanımlayabilirim bilgisi olan var mı acaba

• Oyunu çok beğendim şahsen. Sonunda biraz daha futbola benzeyen bir oyuna dönüşmüş Fifa. Oyuncu animasyonları daha doğal, oyuncuların daha gerçekçi hareketleri ve ağırlıkları var. Topsuz alanda deli dana gibi koşmuyorlar. Atak yapmak biraz daha zorlaşmış ve daha güzel olmuş. Day1 patch ile oyunun içine etmezlerse oynanır.

• Arkadaşlar bir sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Ben şimdi fifa 22 standart paketin 10 saatlik deneme sürümünümü makineye indirip az 'da olsa coins biriktirmeye başladım. Peki 3 gün sonra fifa ultimate sürümünü satın alsam fifa standart sürümünden kazandığım coinsler ultimate hesabında kullanabilir miyim? Şimdiden cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Oyunu çok beğendim şahsen. Sonunda biraz daha futbola benzeyen bir oyuna dönüşmüş Fifa. Oyuncu animasyonları daha doğal, oyuncuların daha gerçekçi hareketleri ve ağırlıkları var. Topsuz alanda deli dana gibi koşmuyorlar. Atak yapmak biraz daha zorlaşmış ve daha güzel olmuş. Day1 patch ile oyunun içine etmezlerse oynanır.

O patch ler hayatı zindan eden şeyler zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insurrection İ kullanıcısına yanıt

aynı hesapla oynamaya devam ederseniz birikimleriniz devam eder aynı şekilde. oyunun hangi sürümü olduğunun önemi yok.

• İlk dikkatimi çeken topun boyutu oldu

Fifa oyunlarında top hep küçük görünürdü bu sefer normal görünüyor :)

• Ultimate sürümü %20 indirimle almak için şu yol izlenebiliyor:

• EA play aboneliği (Gamepass ile otomatik eklenen) - EA Play normalde %10 indirim veriyor.
    • Fifa 21 indiriliyor (Kütüphanede ücretsiz. Ana menüdeki Fifa 22 Ultimate seçeneğine tıklanıyor) - Fifa 21 üzerinden satın alırken ekstra %10 indirim daha geliyor
    • 560 TL gibi bir fiyata bu şekilde satın alın alınabiliyor.

Ultimate sürüm 250 TL değerindeki 4600 Fifa Points'i Ultimate Team hesabına ekliyor. UT oyuncuları için avantajlı olabilir. 60 lira farkla:

• 4 gün erken giriş hakkı
    • 250 TL değerindeki 4600 Fifa Point

Benim için gereksiz ancak UT oyuncuları için avantajlı olabilir diye bahsetmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hEro_ -- 23 Eylül 2021; 18:41:19 >
  • Xbox Series S ile ciddi çözünürlük sorunu yaşadığını ifade eden kullanıcılar var. Bu sorun FIFA 21'in yeni nesil sürümünde de varmış. Benzer bir durumu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MBerkO

Xbox Series S ile ciddi çözünürlük sorunu yaşadığını ifade eden kullanıcılar var. Bu sorun FIFA 21'in yeni nesil sürümünde de varmış. Benzer bir durumu yaşayan var mı?

15 kişilik bir grubumuz var herkes Series S kullanıyor, hiçbirimizde sorun yok.

• Şu oyuna 500 TL verenleri hiç anlamıyorum. Gamepass e garanti eklenecek hiçbir oyuna 5 kuruş para vermem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Saat erken oynamayı başlatabilen var mı? Ben açtığımda çıkış gününü bekle diyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alpheratz kullanıcısına yanıt

Hocam store'dan standart sürümü bulun onun yanında ea play deneme sürümü tarzı bir şey yazıyordu onu indirin.

• Standart sürüm en ucuz nasıl alabiliriz şimdi. Fifa 21 içinden alınca indirim oluyor mu

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Kardeşlikle aldın çoğu kişi.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Hocam onu yaptım bende hata veriyor. Bu oyuna zaten sahipsin diyor. Herhangi bir dw yaptırmıyor

Resimler aşağıda FIFA 22 [XBOX ANA KONU] FIFA 22 [XBOX ANA KONU]

• Alpheratz kullanıcısına yanıt

İndirmeye başlamış olabilir mi kuyrukta gözüküyor mu

• hEro_ kullanıcısına yanıt

Fifa 21 içinden standart sürüm için ekstra indirim yok galiba 500 tl diyor. Ultimate 560 onu almak daha mantıklı o halde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.