Şimdi Ara

FIFA 22 [XBOX ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
6
Favori
11.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cobanovski

FIFA 22 [XBOX ANA KONU]

Ronaldo’ya biraz haksızlık olmuş sanki.

Messi'ye göre daha çok kullanılabilir bir kartı var bence.

• Merhaba tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak ilk konsol deneyimim olduğu için. xbox series s sahibiyim fifa 22 yi almak için microsoftun sitesinden fifa 22 ultimate sürümünü 700 tl ye mi alabilirim sadece. ea play ile 630 tl ama onunla alırsam ea play içinde aylık bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

• Ayrı bir ödeme yapman gerekmiyor gamepass üyeliği ea play dahilinde hocam 2. seçenek olarak p1 p2 ortak satanlar var onlarla yarı yarıya alabilirsin. Yalnız bonuslar kime gidiyor onu anlamadım herkes farklı birşey diyor.
  • Xbox uygulamasından oyun indirilebiyor erkenden, indirdim çarşambayı bekliyorum.

• oyun nasıl? 20 ve 21 aynı idi. 22 de gameplay'de değişiklik var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

oyun nasıl? 20 ve 21 aynı idi. 22 de gameplay'de değişiklik var mı acaba?

Ben yayıncılardan ve kapalı betadan deneyimlediğim kadarı ile çok beğendim. Bence büyük bir gelişme söz konusu. Oynanışı bozmazlarsa çok kıvamında bir oyun olduğunu düşünüyorum son yılların. Herkes kendi tarzını sahaya da belirgin koyabilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingSezenist

Ben yayıncılardan ve kapalı betadan deneyimlediğim kadarı ile çok beğendim. Bence büyük bir gelişme söz konusu. Oynanışı bozmazlarsa çok kıvamında bir oyun olduğunu düşünüyorum son yılların. Herkes kendi tarzını sahaya da belirgin koyabilecektir.

Alıntıları Göster

Demo çıkacak mı peki? Demodan bakarım ben. Hoşuma giderse alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Demo çıkacak mı peki? Demodan bakarım ben. Hoşuma giderse alırım.

Alıntıları Göster

FIFA 22 DEMO çıkmadı, bu tarihten sonra da çıkacağını şahsi olarak düşünmüyorum. EA artık test için kendi EA Play üyeliği ile 10 saat trial olarak denetiyor.

NOT: Ana konuya kafaya takılan soru ve cevaplarını ekledim.

• Elimde one s var.
    Fifa 22 için series s almaya değer mi ? Bu hypermotion olayı kafamı karıştiriyor. One s ile series s de oynarken karşılabilecek diyo ea'nın sitesinde ? Bu yeni teknoloji fark oluşturur mu iki farkli konsolda maçta karşilaşinca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogurtcanavari

Elimde one s var.
    Fifa 22 için series s almaya değer mi ? Bu hypermotion olayı kafamı karıştiriyor. One s ile series s de oynarken karşılabilecek diyo ea'nın sitesinde ? Bu yeni teknoloji fark oluşturur mu iki farkli konsolda maçta karşilaşinca?

Hocam yeni nesil iyidir. Ayrıca Series S gerçekten aşırı hızlı ve güzel bir cihaz olmuş. Şuan hem NBA hem FIFA yı oynuyorum ve aşırı memnunum, tavsiye ederim. PS5'de var fakat kullanmıyorum şuan için.

• poison111 kullanıcısına yanıt
    Hocam gamepass ultimate de aldım. Şimdi fifa 22 yi en uygun şekilde ea play üzerinden mi alabilirim bunun için ekstra bir ücret ödemem gerekmiyor değil mi.
  • Beyler ea play 10 saat denemeyi nereden indiriyoruz
  • kardeslikle gamepass ultimate tanimli bir hesabin p2’sini kullaniyorum. fifayi da baska bir arkadasimla ortak alicam bunun icin yeni bir hesap acip oyunu oraya satin alicam. gamepass ultimate’e dahil ea play indiriminden yararlanabilit miyim? yoksa ea play illa ki oyunu satin alacagim hesaba mi tanimli olmali ?
  • Oyun açıldı beyler.

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler indirmeye başladım

• Türkçe spiker yine yok ! Ücretsiz oyununda türkçe spiker var ama 600₺ para bayıldığımız oyunda türkçe spiker yok, gelde küfür etme ya
  • deneme surumunu nerden indiriyoruz ea play’de gozukmuyor
  • cobanovski kullanıcısına yanıt
    Store dan oyuna girdiğinizde satın alma seçeneklerinin yanında eaplay ile dene seçeneği var onu seçmek gerekiyor. Oyunu dün indirmiştim ultimate sürüm aldığımda için, yazdığım işlemi yapınca da oyuna girebildim.
  • Ya beyler biri yardım etsin bana dün oyunu farklı bir hesaptan aldık kardeşlik yapacağım için ana hesabıma da daha demin 8 TL'ye EA play aldım ama oyuna girmek istediğimde ee Axess aboneliğiniz bulunmamaktadır diyor ama daha demin aldım ana hesabıma EA olay ve abonelik lerde gözüküyor ama oyuna gir dediğimde denemeyi başlat diyorum da Axess deneme yetkisi vs yok diyor yaaa hesapta sadece EA play var gamepas veya live Gold yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 22 Eylül 2021; 20:55:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.