Şimdi Ara

FİFA 2012 Online Oynama ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. PS3 FİFA 2012 aldım.. Arkadaşımla evden eve oynamak istiyoruz..Bunu nasıl gerçekleştirebiliriz.. İki oyunda orjinal ve PS3 ler kırılmamıştır..Teşekkürler

• Kimse bilmiyor mu ?
  • psn den arjkadaşını ekle daha sonra oyundan online mod da play with friends var ona girip arkadasını oyuna davet et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick_Otin

psn den arjkadaşını ekle daha sonra oyundan online mod da play with friends var ona girip arkadasını oyuna davet et.

PSN ne oluyor tam olarak ? PSN den nasıl ekleyebilirim ?
  • Playstation Network! Biraz araştır bulursun.
  • Yıl olacak 2012 hala ps3'ü olupta psn'i bilmeyen var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanK.

Yıl olacak 2012 hala ps3'ü olupta psn'i bilmeyen var

Sen ne kadar ucube bir insansın böyle ?
  • quote:

Alalı belki 1 hafta bile olmamıştır... Belki uygun zaman olmamıştır doğru düzgün inceleyememiştir. Belki sadece oyun oynamıştır. Belki çok zengindir almıştır kenara atmıştır PS3'ü. Daha dolu şey var. Herkes herşeyi bilmek zorundamı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminaL!

quote:

Alalı belki 1 hafta bile olmamıştır... Belki uygun zaman olmamıştır doğru düzgün inceleyememiştir. Belki sadece oyun oynamıştır. Belki çok zengindir almıştır kenara atmıştır PS3'ü. Daha dolu şey var. Herkes herşeyi bilmek zorundamı ?

Dün aldım henüz.. Sadece cafelerde arkadaş ortamında oynadım.. Bunda bilmemem gayet normal.. Boşver dostum bunun gibi insanlar her yerde çıkacak illaki

• SELAMLAR...
    arkadaşım psn çoz zor bi iş değiş bi psn hesabı açman gerekiyor biraz araştır bulursun
    arkadaşında sende makinelerinize birer hesap açın sonra birbirinizi ekleyin arkadaş olarak çok basit
    yaparsın yani
    iyi akşamlar...
  • Bende yazın aldım ama almadan önce bir araştırma yaptım ben bu aletle neler yapabilirim diye. Araştırma yapmasaydım senin gibi konular açıcaktım. Neyse öyle bir tepki vermem gereksizdi ama bilmek gerekir böyle şeyleri. İyi akşamlar.
  • ilk yapacağın iş ps3'ü internete hazır hale getirmek

bunu ya ethernet kablosu ile yaparsın yada modemin wireless ile kablosuz olarak bağlanırsın

ardından ps3 menüsünden sağa doğru git en sondan bi önceki sekmelerde sing up ps network gibisinden bir seçenek olması lazım bunu seç..

sana sorcak yenimi kayıt yoksa daha önce açtığın hesaplamı gircen die sen new account'u seç

makina seni yönlendircek çok basit psn için nick adres doğrum tarihi vb. bilgiler girceksin ve hesabın hazır hale gelicek aynı şeyleri arkdaşında yapıcak

bunlarda tamamsa eğer arkdaşın sana psn nikini vericek aynı msnde olduğu gibi onun nikini yazıp ekliyceksin oda seni kabul edicek oyuna girceksiniz ve lobbyden birbirinize maç daveti atıcaksınız hepsi bu

takıldığın yerlerde sorarsın tekrar iyi oyunlar

• PS3 ü 4 yıldır kullanıyorum. Fifa 9 ve 10 u internet üzerinden oynamadığım günlere yanıyorum. Fifa 11 de keşfetmiştim. Ben de bilmiyordum, bilinmesi de gerekmiyor. İnsan gibi sorulmuş, insan gibi de cevap verilmesi lazım.

Ama benden çabuk uyanmış arkadaş, hallederse büyük zevk alacak online oyundan.
  • beyler bişey sormak istiyorum ben yeni fifa 12 aldım ps3 oyunu online modunda head to head modu oynuyom fakat ranked oynayamıyorum head to head de kazandıgım maclar istatistiklere yansımıyo bide gücsüz rakiplerle oynamak zorunda kalıyorum ranked listesi acılıyor adamlarla mac yapamıyorum yardım eden olursa sevinirim teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.