Şimdi Ara

FIFA 2012 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.932
Cevap
4
Favori
115.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bu alınan CD-KEY'ler kaç defa kullanılabiliyor ? Bilgisi olan varmı acaba bu konuda ?

Bir cd-key bir üyeliğe kullanılabiliyor sadece ama ondan sonra o üyelikle istediğin zaman ve istediğin kadar indirebilirsin oyunu vede online oynuyabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeforest

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bu alınan CD-KEY'ler kaç defa kullanılabiliyor ? Bilgisi olan varmı acaba bu konuda ?

Bir cd-key bir üyeliğe kullanılabiliyor sadece ama ondan sonra o üyelikle istediğin zaman ve istediğin kadar indirebilirsin oyunu vede online oynuyabiliyorsun

Teşekkürler bilgilendirme için.

• -edit-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD8727E5D -- 5 Haziran 2016; 22:04:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeforest

quote:

Orijinalden alıntı: eren1905

güvenli Cd-Key'ler nerelerden alınabiliyor daha önce hiç almadımda? yani parayı boşa vermeyelim yav

Geçen sene forumdaki NucLear nickli arkadaşdan satın almıştım hiçbir sorunlada karşılaşmadım gayet ilgili davrandı onu önerebilirim . Birde birkaç mesaj yukarıda yazmış olan naz_eg isimli arkadaşda bu işlerle ilgilenen birisi ve hakkında okuduğum yorumlarda olumsuz birşey görmemiştim.

cevap için teşekkür ederim artık oyun çıktıktan sonra incelerim verenleri ama bu 2 ismi ön plana aldım tekrar teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Wolf007

Eğer 2012'de kıyamet kopmazsa bol bol oynarız oyunu

2012 aralığa kadar bol bol oynarsın hocam
  • -edit-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD8727E5D -- 6 Haziran 2016; 12:42:20 >
  • Bu sene kesinlikle orjinal alacağım bu oyunu. Online oynamak için. En kötü ihtimal cd-key alırım
  • -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronaldinho820 -- 7 Haziran 2016; 18:56:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Wolf007

Eğer 2012'de kıyamet kopmazsa bol bol oynarız oyunu

FiFA13 oynuyo oluruz o zamana kadar
  • -edit-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD8727E5D -- 6 Haziran 2016; 12:43:13 >
  • -edit-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD8727E5D -- 6 Haziran 2016; 12:43:53 >
  • Umarım online sorunsuz olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Umarım online sorunsuz olur

Aynen ya onlinede çok sıkıntı yaşamayız inşallah eğlencesine sonuna kadar varırız.
  • PC İLE PS3 arasında fark olmayacakmış böyle mükemmel bir haber var mı daha
  • Şu konuyu biraz hareketlendirin yahuKoskoca Fifa 12 çıkacak 2 sayfa konu olmuş
  • az önce 5 sayfalık bi konusunu gördüm en son haziranda yazılmış

niye bu akdar az yorum alıyor bu oyun up
  • Bu seneki oyunu çok merak ediyorum heyecanlanıyorum.
  • Demo çıkış tarihi daha netleşmedi değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKhAn o7

Demo çıkış tarihi daha netleşmedi değil mi ?

Yok netleşmedi ama tahminimce GamesCom'da bir tarih verirler
  • Gamescom bugün vardı ama Fifa'nın günü yarınmış heralde. Yarın netleşir umarım. :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.