Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shelby_1967

Ps4 için 30 ₺ ye Fifa 20 alınır mı? Elimde Fifa 18 var. Ayrıca online oynamayacağım
    Alinir hazir indirimdeyken cok daha ama alisman lazim.bende fifa 18 den gectim yadirgamistim biraz sure ver oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Aslında ea access ile 1 ay oynadım ve Fifa 18’e göre değişik gelmişti. Dediğin gibi oynadıkça alışabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shelby_1967

Aslında ea access ile 1 ay oynadım ve Fifa 18’e göre değişik gelmişti. Dediğin gibi oynadıkça alışabilirim
    Bu seneyi fifa 20 ile bitirip seneye xbox series s ile yeni nesile gececeğim

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Doğru karar vermişsin, Fifa 21 fiyatından dolayı alınabilecek gibi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Hocam ne gibi degisiklikler var

Alıntıları Göster
    Hocam oyunda her sene tamda bu zamanlarda yani yeni çıkacak oyunun yaklaşıp reklamlarının döndüğü vakit verilen bir ayar var. Yani garip yapay bir tempo geliyor, pasların ve oyunun hızı artıyor. Oyuncuyla top sürerken olan bir ağırlık vardır ya hani hissederiz kontrol sırasında işte o kayboluyor. Pas ve şut yüzdeleri zayıflıyor, savunma yapmak zorlaşıyor, momentum faktörü daha bir ağır basıyor. Yani oyun mekaniklerine zerre keyif almamak üzere bilerek ayar veriliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

Hocam oyunda her sene tamda bu zamanlarda yani yeni çıkacak oyunun yaklaşıp reklamlarının döndüğü vakit verilen bir ayar var. Yani garip yapay bir tempo geliyor, pasların ve oyunun hızı artıyor. Oyuncuyla top sürerken olan bir ağırlık vardır ya hani hissederiz kontrol sırasında işte o kayboluyor. Pas ve şut yüzdeleri zayıflıyor, savunma yapmak zorlaşıyor, momentum faktörü daha bir ağır basıyor. Yani oyun mekaniklerine zerre keyif almamak üzere bilerek ayar veriliyor...

Alıntıları Göster
    Bunlar ara ara oluyor binkac mac ust uste olunca , reading ile kariyer yapiyorum bu ara 2 saat once mac yaptim hava yagmurluydu cok keyifliydi 0-0 bitti ama cok iyiydi

• Selamlar, arkadaşımla PS4 Kardeşliği yapıyorduk fakat geçenlerded FIFA 20'ye girdiğimde hesap geçersiz uyarısı aldım bir daha da online giremedim. Bunun çözümü nedir? Ban mı yedim acaba?
  • Arkadaşlar selam. Kuzenim bana geldiğinde birlikte online sezona giriyorduk. Geçen hafta ps4 ün internete bağlanamaması sonucunda format attım. Şimdi konuk ekle yaptığımızda bu hatayı veriyor. Eskiden de psn yoktu diğer hesapta. Ne değişti? FIFA 20 [PS4 ANA KONU]

• Pro club oynayan var mi hala

Varsa takim ariyorum bek ve kanat tecrübem var cam da deneyebilirim pozisyon cok fark etmez aslinda reyting 88

• Storeda standart sürüm 689 olmuş yuh diyorum bu nasıl bir soygundur

• Fifa 20 klasik sezonluk maç için isteyenler mesaj atabilir..Nick turkserkanhl

• Merhaba, ben fifa 20 yi almak istiyorum çünkü 21 çin 500 TL veremem :/ Yalnız kafama takılan birşey var. Daha önce hiç fifa oymanadım kendi ps4'ümde. 2021 kadrolarına güncelleyebiliyor muyuz? yoksa 2020 kadroları mı geliyor otomatik. Eğer geçen seneki kadrolar olacaksa çok hoşuma gitmez. Pek bilgim yok konu hakkında, aydınlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ood13

Merhaba, ben fifa 20 yi almak istiyorum çünkü 21 çin 500 TL veremem :/ Yalnız kafama takılan birşey var. Daha önce hiç fifa oymanadım kendi ps4'ümde. 2021 kadrolarına güncelleyebiliyor muyuz? yoksa 2020 kadroları mı geliyor otomatik. Eğer geçen seneki kadrolar olacaksa çok hoşuma gitmez. Pek bilgim yok konu hakkında, aydınlatırsanız sevinirim.
    Keşke yazmadan önce iki satır üstü okusaydınız da yazsaydınız. Fifa 21 e 500 vermeyin ama fifa 20ya 689 tl verebilecekmisiniz?
    Ayrıca her seri o sezonun sonuna kadarki kadrolara kadae güncel olur. Aksi halde fifa 14 ten sonra kimse almazdı oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 28 Eylül 2020; 18:4:23 >
  • Arkadaşlar sezonlara girebilen var mı şuan? Ağ bağlantısı kontrol ediliyor... ekranından sonra tekrar başa atıyor.

• Yeni oynamaya başlamıştım, Brezilya milli takımı kadrosunu görünce şaşırdım ne olmuş öyle lisans engeline mi takıldı?
    Neymar dışında tanıdık yok, Alisson ve Ederson gibi kalecilerin yerine kim idiği belirsiz kaleci oynuyor beni soğuttu takımdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Yeni oynamaya başlamıştım, Brezilya milli takımı kadrosunu görünce şaşırdım ne olmuş öyle lisans engeline mi takıldı?
    Neymar dışında tanıdık yok, Alisson ve Ederson gibi kalecilerin yerine kim idiği belirsiz kaleci oynuyor beni soğuttu takımdan.
    Fake hocam lisans tan kaynaklı sahte oyuncular yani. Neymar ile özel anlaşma olduğu için o var sadece. Evet oyunun adı güya Fifa ama Brezilya milli takımı fake şaka gibi bencede. Bakma bunlar iyi günler gene FUT modu yüzünden artık lisans meselesi önemsenmiyor. Her sene önemli denecek takımlar PES ile özel anlaşmalar yapıyor bu sayede Fifa da gerek oyuncular olsun, gerek takım isimleri olsun, gerek formalar olsun yıldan yıla artıyor ve bunun için herhangi bir çabası yok şirketin. Çünkü FUT olduğu müddetçe bu gibi özelliklerin hiç bir anlamı yok. Adamların mantığı ben zaten FUT dan dünyaları kazanıyorum ne diye bunlarla uğraşayım ki? Geçen sene tarihinin en lisans sorunlu fifasını oynadık bu sene ona Roma'nın isim, logo, forma haklarını kaybetmesi, rönesans forması ile oynamayı hayal ederken İtalya milli takımının forma lisansını kaybetmesi ve daha fazlası diğer milli takımlar olsun, ligler olsun, klüp takımları olsun, formalar olsun yeni lisans sorunları eklendi. Seneye muhtemelen tavizlere bir yenileri eklenmeye devam edecek. Uluslararası futbol federasyonunun yerinde olsam Fifa isim hakkını bu paragözlüğün dik alası şirketten alırdım. FUT olarak devam etmemesi için hiçbir gerekçe yok.

• Yıllarca fifa lisansı tekeline aldı şimdi birazda ea düşünsün, ben her iki oyunuda oynuyorum yıllardır ama lisans her iki oyunda da olmalı. Sonuçta iki oyun dışında bir firma oyun çıkarmıyor.

• Neyse hocam ayarlar bölümünde gerçek oyuncuları manuel olarak çektim şimdi olması gerektiği oldu.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Sadece Brezilya değil Uruguay milli takımı da öyleydi diye hatırlıyorum.

• Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.2020 DE ps4 de yeni transferler gelmiyormu oyunda.Güncelleme olmuyormu.

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.