Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

hayır oyunun çıkmasına 1 hafta kala key ellerine geçecekmiş ondan sonra dağıtıma başlarlar sanırım, 1 ekimden sonraya tekabül ediyor.

oyun çıkmadan etkinleştirebileyim de 8 ekimde de verseler sorun yok

Alıntıları Göster
    1 ekimde 10 saatlik deneme yaparsan güzel olur oyun inmiş hazır olur oyun erişime açıldığında şahsen ben öyle yapmayı düşünüyorum steam den alacağım 10 saatlik deneme oyunuda steam yada origin key olarak alacağım daha kesin karar vermedim
  • oyunda bu gamepad ile topu atacağım yere bir türlü nişan alamıyorum. nokta sabit kalamayıp ortaya dönüyor. bunun bir çözümü yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

1 ekimde 10 saatlik deneme yaparsan güzel olur oyun inmiş hazır olur oyun erişime açıldığında şahsen ben öyle yapmayı düşünüyorum steam den alacağım 10 saatlik deneme oyunuda steam yada origin key olarak alacağım daha kesin karar vermedim

Alıntıları Göster
    3 aylık access var kral 10 saatlik denemeyi kesin alıyorum originde, forumdan bi arkadaştan 10 liraya almıştım keyin tanesini. bi bak istersen satan varsa steamden daha uyguna gelir ea access çünkü zam yaptı zalım steam

mesela şu arkadaş 15 liraya satıyor
    https://forum.donanimhaber.com/ea-play-origin-access-basic-key-15-tl--145414642

keyi satın alıp ayın 9undan sonra etkinleştir 1 ay access in olur oyun çıkana kadar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 8 Eylül 2020; 14:21:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Avese

oyunda bu gamepad ile topu atacağım yere bir türlü nişan alamıyorum. nokta sabit kalamayıp ortaya dönüyor. bunun bir çözümü yok mu?
    malesef hocam onu küçük küçük atacağın yere götürüp sabit tutman gerek başka türlü bir yolu yok
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam, team press yön düğmeleri ile mi açılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil-mustafa

teşekkür ederim hocam, team press yön düğmeleri ile mi açılıyor?
    aynen hocam analogla oynadığını düşünerek söylüyorum dpad ile aşağı sonra solaydı sanırım zaten dpad ile aşağı basınca görürsün seçenekleri, takım presi ya da team press diye geçer
    Buldum hocam çok sağol, team press in devamlı açık kalmasının bir dezavantajı var mı, takım çabuk yoruluyor mu mesela bilginiz var mı, son sorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 8 Eylül 2020; 14:29:29 >
  • quote:

Buldum hocam çok sağol, team press in devamlı açık kalmasının bir dezavantajı var mı, takım çabuk yoruluyor mu mesela bilginiz var mı, son sorum :)
    evet hocam çok çabuk düşer staminalar TP açıkken, mecbur kalmadıkça açmanı tavsiye etmem, bunun yerine takımının hurra değil ama daha agresif bir oyun sergilemesini istiyosan derinliği 7 bar ve üstüne çekip - sert kontrolden sonra pres şeklinde oynamanı tavsiye ederim taktikler kısmından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

malesef hocam onu küçük küçük atacağın yere götürüp sabit tutman gerek başka türlü bir yolu yok

Alıntıları Göster
    Hızlıca geri geliyor hemen ortaya çok sinir bozucu..

Çpk sağol hocam

• Avese kullanıcısına yanıt
    Normalde yön tuşu ile nereye getirirsen orada kalır. Fakat analoğu sabit tutmak gerekiyor. Yani 90'a nişanlayıp bırakırsan ortaya gelir tekrar.

Analoğu sabit tutmana rağmen kendiliğinden ortaya dönüyorsa kolla ilgili sıkıntı olabilir. xbox 360 kontrolcüsü ise bunun üretimi durduğu için şu an satılanların tamamı sahte ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 8 Eylül 2020; 16:36:27 >
  • öncelikle fifa 20 bitti vs gibi yorumlar gelecektir lakin bunu bir kenara bırakarak "bana markette en iyi coins kasılacak yöntemi söyler misiniz?" teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

öncelikle fifa 20 bitti vs gibi yorumlar gelecektir lakin bunu bir kenara bırakarak "bana markette en iyi coins kasılacak yöntemi söyler misiniz?" teşekkürler.
    * küçük bütçeyle forma al sat yapabilirsin

ben brezilya nın sarı formasını bid le 150-200e alıp wl başlayınca 5k dan çok okuttum bu sene
    kırmızı liverpool forması kar bırakır brezilya kadar olmasa da

* bundesliga da sbc oyuncuları var

augsburg
    fortuna düsseldorf
    union berlin

bu takımlarda ki bazı silver ve bronz oyuncular 25k bile ediyor, bakarsın takip edersin bi kaç gün 10k dan alıp 18k dan bile satsan kar bırakır

bunlar genelde düşük fiyatla yapıldığı için sıcak satış misali günlük yapabilirsin ama icon al sat falan yapsan çok beklersin belki satılmasını en güzeli ve en az risklisi bu 2 yöntem ben oyunu bıraktığım için taktiklerimi söylemekten çekinmiyorum kolay gelsin :D

• quote:

team press açık tutarsan kondisyonlar patates olur ve rakip sahada topu kaybettiğin anda çok kolay kontra atak yersin kanatlardan açık verirsin team pressi ben şöyle kullanıyorum rakip kendi sahamda çok pas yapmaya başladığı zaman ve rakip santra yapıp yine benim sahama geçtiğinde açıyorum
  • Pcde keyifli oluyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Duruma göre ara ara açmak mantıklı söylediğiniz gibi.
  • Oyunu uzun süre oynayan arkadaşlara bir sorum olacak. Oyunu yeni aldım. Seasons bölümünden oynuyorum. 3 günde 3.klasmana geldim. Rakipler aşırı zayıf geldi. Sadece 2 tane iyi rakiple oynayabildim. Seasons bölümü genelde de böyle mi ? Yoksa yeni oyun geleceği için iyi oyuncuların büyük bölümü oraya mı hazırlık yapıyor
  • D. kullanıcısına yanıt
    İyi oyuncuların çoğu fut oynuyor sanırım, ben sürekli season oynuyorum. 1. klasmanda dahi çok iyi oyuncu nadiren denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 10 Eylül 2020; 12:5:55 >
  • quote:

İyi oyuncuların çoğu fut oynuyor sanırım, ben sürekli season oynuyorum. 1. klasmanda dahi çok iyi oyuncu nadiren denk geliyor.
    Anladım hocam teşekkür ederim. İsterseniz eğer sizinle oynamak isterim
  • D. kullanıcısına yanıt
    ekleyin hocam
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.