Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    herhangi bir ban yok. yeni hesap ikişer 11 de gold takım var . Burdan mesj kısmıma ulaşmıyorum. Steam idimden ekleyebilisniz. BestCopperNoob™
  • hocam ekledim steamdan ya haak
  • A.Doğukan A kullanıcısına yanıt
    hesap satıldı arkdaşım ,önce gelene verdim gibi oldu.
  • 100klık paket veriyor EA belli görevler için. Online maçlar gerekiyor, gol atıp çıksak yeterli oluyor. İsteyen varsa 20 dakikada hallederiz gol atıp çıkarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oytunjo -- 10 Nisan 2020; 20:41:3 >

• ironmangs kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
    bide gamepad bulsaydım uygun fiyatlı.

maşallah herkes yapıştırmış fiyatları
  • TURK LEGENDS takımımıza her mevkiden tecrübeli ve saygılı oyuncu arıyoruz. Takımımız şuanda VPG, VPL, Pro League ve Şampiyonlar Liglerinde rekabet etmektedir.

Platform = PS4

Katılmak isteyen arkadaşlarımız özelden mesaj atabilir.

Cümleten iyi oyunlar dilerim.

FIFA 20 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6A1ACA3C1 -- 10 Nisan 2020; 22:14:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • origin üzerinden şu yeni görevi sırayla yapmak isteyen varsa bu gece yapabiliriz. 1 saate falan biter herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

origin üzerinden şu yeni görevi sırayla yapmak isteyen varsa bu gece yapabiliriz. 1 saate falan biter herhalde
    yapmayan varsa ekleyebilir beni id ismailbbyigit
  • Friendlies görevi için online maça gerek yok ki? Bilgisayara karşı da oynayabiliyorsunuz.
  • Icon'lu fifa 20 hesabımı satıyorum. 650.000 + jeton vardır. Konu için >>https://forum.donanimhaber.com/satilik-fifa-20-hesap-origin-bol-icon-lu-650-000-jetonlu--142832356
  • Tam agiz dolusu kufurluk bir oyun. Ulan napoli gibi bir takimi bile zor kurup fut champ e giriyoruz karsimiza yildizlar karmaso takimlari veriyo. Bu kadar kolay mi bu oyunda ikonlara , ozel kartlara sahip olabilmek?? Bu oyunun neresi dengeli lutfen biri soylesin ya.. onumdeki adama pas at diyorum insigne gibi bir adam pasi alenen rakibe veriyor.

Nefret ediyorum bu oyundan her sene ayni bok ama ayni hatayi yapmaya da devam ediyoruz alternatif yok cunku.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Friendlies görevi için online maça gerek yok ki? Bilgisayara karşı da oynayabiliyorsunuz.
    karşındaki 1 gol yiyip çıkarsa sayılıyor. saatlerce oynamaya gerek yok.

gerçi yapmaya da gerek yokmuş higuain verdi sağolsun

• Pc de 100k görevine karşılıklı yardım edicek varsa mesaj atsın

• Alkharin kullanıcısına yanıt
    beta1905 ekle hocam
  • oyunu bıraktığım için fifa20 origin hesabımı satıyorum ilgilenenler pm atabilir
  • https://www.futbin.com/20/squad/14931730 Yaklaşık olarak 3m değerinde satılamaz kadrom var. Hesapta 5 Icon swap tokeni halihazırda bulunmakta. 50k da jeton bulunmakta. Oyun ile beraber satılacaktır. Bilgisayarım kaldırmasığı için satıyorum. Fiyat olarak ise cüzzi bir rakam 200 tl diyorum. 100k jeton 40k ya satılıyor jeton sitelerinde. Düz hesap yaparsak 3m jeton 1200 tl ye denk geliyor üstüne bir de oyun parası eklenince 1400e yolu var. Ama bu rakamlar gerçekçi değil tabi. Sadece 200tl ye satılık pm atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elixir481 -- 13 Nisan 2020; 23:44:34 >
  • Oyunu oynamaya çok vaktim olmuyor. Sezon ilerlemesinde 22 deyim 10 günüm kaldı Belotti'yi kaçırmak istemiyorum Ücreti karşılığında IKON swap, sezon ilerlemesi görevlerimi ve bazı görevlerimi yapabilecek güvenilir bir öğrenci arkadaş arıyorum. PM ile ulaşabilirsiniz.
  • Origin bu çöktü galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.