Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu oyunu oynayamıyorum sanırım. Oturup offline oyundan para biriktirerek güzel güzel oyuncular aldım kendime. En keyifli kısım da açık arttirma kısmına girip kendini kaptırmak zaten. Reyting 84 civarında yaptım. Kimyayı yüksek tuttum. Sirf kendimi geliştirmek için offline olarak çokça squad battle oynadım. Sonra Rivals'a ve dostluk maçlarına girince millet beni fena tokatlamaya başladı. Adamlar bana gol atmaktan yorulup dalga falan geçip kalecilerini açıyorlar

Dostluk maçına giriyorum. Oyunu bitirmiş insalar karsima geliyor. Henry, ronaldo, van der sar,maradona...vs.Full ikonik oyuncularla geliyor millet. En son 11-1 yendi beni
    1 golü de bilerek atmamı istedi. Futbol oyununda sinirlenmem sanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 19 Mart 2020; 15:34:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Çevrimdışı maçlarla değil de çevrimiçi maçlarla gelişim olabilir. Her rakipten bir şey kapmak lazım. Hücum, defans, çalım... Youtube'da skills videoları var. Oyunda mutlaka kullanılması gereken. Onları kullanmak gerek. Ayrıca maç içinde duruma göre dizilişi değiştirmek lazım. (Custom tactics)

SBC'lerde özellikle basit ve gelişmiş sbc'leri yapmak lazım. Verdiği paketlerden sağlam oyuncular çıkabiliyor.

Krasi'nin kanalında güzel videolar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 19 Mart 2020; 16:23:36 >

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Sıfır çalımla oynarım normalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Hocam seni çok iyi anlıyorum, ben de oyunu ilk çıktıktan epey sonra aldığım için insanlar tokatladı durdu. Arkadaşların dediği gibi Temel ve Gelişmiş görevlere giriştim. Kadroyu biraz toparladım, düzgün bir taktik kurdum. Bir de oyun tarzı geliştirdim. En azından %60 civarı bir galibiyet yakalıyorum artık. Hepsinden önemlisi keyif alıyorum. Tabi sizin dediğiniz gibi olan rakipler gelince genellikle çıkıyorum maçtan Hayır bi de vicdansız kimyayı 100 yapmak için 75 overall oyuncu oynatıyor. Dakika 1'de oyuncu değişikliği, bir bakıyorum Griezmann girmiş, De Jong girmiş. Tabi sonra onlar bana giriyor
  • Oyunu en ucuz nereden temin edebilirim arkadaşlar?
  • arkadaşlar fifa 20 PC Ut modunda gol atınca skor saymıyor ve oyundan atıyor. bunu yaşayan arkadaşlar var mı?

Sistem r5 2600 rx570 16gb ram oyun SDD kurulu. en son driver güncelleşmesi yaptım bu sorunlar var.
  • Çok zor pozisyonda atılan kafa golünün ardından oyun kapanıyor. Direkt masaüstü. Bu sorunu yaşayan var mı? İkidir ayn şey başıma geldi. 90'a giden kafa vuruşu, uçarak yapılan kafa vuruşu... Hard diskten önce bir ses geliyor sonra güm. WL'ye galibiyetle başlamışken yalan oldu.
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    https://www.voidu.com/tr/fifa-20-standard-edition-4
    https://www.eneba.com/origin-fifa-20-origin-key-global

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 20 Mart 2020; 18:16:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Hocam peki oyunda 130-144fps sabit olarak almama rağmen bazı yerlerde oyunda böyle minicik titriyormuş gibi yavaşlama kasma hissi oluşuyor. FPS düşmesi olmuyor. Nedendir acaba? Yani aşırı akıcı gözükmüyor oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Tamam 60FPS'e limitleyerek çözdüm.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Bende gol atınca arada oluyor pat kapanıyor masaüstüne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Fifa gibi oyunlarda fps sabitlemek gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: a.234

Fifa gibi oyunlarda fps sabitlemek gerekiyor
    Hocam sabitledim sabitledimde. Fifa 15-16-17-18 oynayan birisi olarak (1sene ara vermiştim) fifa 20 bana aşırı zor ve yavaş geldi. Oyun o kadar yavaş ve ver kaçlar ile meşhur olmuşki oynayamıyorum. Sanırım klavye ile hiç oynayamayacağım kol takmanın zamanı geldi.
    Klavye ile oynanmaz 😀

• quote:

Klavye ile oynanmaz 😀
    Neden..? Klavye ile hiç mi tadı çıkmaz acaba..? Kol yok da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Neden..? Klavye ile hiç mi tadı çıkmaz acaba..? Kol yok da...

Alıntıları Göster
    yok dostum zevksiz. bu arada sakın dandik kol alma fifa uyumsuz.

logitech f310 tavsiye ederim
  • quote:

yok dostum zevksiz. bu arada sakın dandik kol alma fifa uyumsuz.

logitech f310 tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Hmm o zaman kol da almak gerekecek...

1-) Peki kolun avantajı, klavyede bazı hareketleri yapılamadığından mı..?

2-) Ayrıca "d urma play" adlı bi site var. Oradan düşünüyorum. Güvenilir midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 21 Mart 2020; 15:52:30 >
  • Arkadaşlar oyunu yeni aldım 6.divdeyim. Bu kadrolar ne böyle millet neler neler almış iyi kötü altın oyuncular ile sürünüyorum. Millet bu paraları bu oyuncuları nasıl alıyorlar ne yaparak alıyorlar aydınlatır mısınız lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Arkadaşlar oyunu yeni aldım 6.divdeyim. Bu kadrolar ne böyle millet neler neler almış iyi kötü altın oyuncular ile sürünüyorum. Millet bu paraları bu oyuncuları nasıl alıyorlar ne yaparak alıyorlar aydınlatır mısınız lütfen.
    kadro kurma görevlerini yapabilirsin gelişmiş kısmındaki geçmiş sayfalarda anlattım yöntemleri, bir kaç sayfa geriye giderek görebilirsin. bunun dışında haftasonu ligi ve rivals oynamalısın, bol bol oynarsan kadron belli bir yere gelir zaten, görevler var onları yaparsan icon sahibi olabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.