Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akustik34

Estağfirullah hocam...

Araştırdığım kadarıyla dahili bluetooth olan model yeni modelmiş sanırım...

Bunlarda da dahili bluetooth mevcut olduğundan günceldir diye düşündüm...

Ayrıca siz pil durumunu ne yapıyorsunuz hocam..? Yani yetiyor mu..? Şimdi TeknoSA'dan alsam kutunun içinden pil çıkar mı acep..?

Alıntıları Göster
    reis ben aldığımdan beri kabloyla kullanıyorum sana da öyle tavsiye ederim, pil yeri falan var ama ben psikolojik olarak kafayı yerim pille kullanırsam :D zaten algılamıyo bazen geç algılıyo falan maç içinde lagdan, kol dan sanarım bu sefer pille kullanırsam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

reis ben aldığımdan beri kabloyla kullanıyorum sana da öyle tavsiye ederim, pil yeri falan var ama ben psikolojik olarak kafayı yerim pille kullanırsam :D zaten algılamıyo bazen geç algılıyo falan maç içinde lagdan, kol dan sanarım bu sefer pille kullanırsam :D

Alıntıları Göster
    Gamepad kabloyla kullanıldığında yine bluetooth bağlantısına ihtiyaç duyuyor mu..? Yoksa direkt kabloyu takıp mı kullanıyoruz..?

Ayrıca muhtemelen bu kablo, kutunun içinden çıkmayacaktır.

Rica etsem bi link verebilir misiniz? Yani nasıl bir şey almalıyım kola ilaveten..?

• quote:

Gamepad kabloyla kullanıldığında yine bluetooth bağlantısına ihtiyaç duyuyor mu..? Yoksa direkt kabloyu takıp mı kullanıyoruz..?

Ayrıca muhtemelen bu kablo, kutunun içinden çıkmayacaktır.

Rica etsem bi link verebilir misiniz? Yani nasıl bir şey almalıyım kola ilaveten..?

Alıntıları Göster
    yok reis ayrıyeten bt bağlantısı gerekmiyor masaüstü pc de kullanıyorum ben zaten. kablo yu aldığım arkadaş göndermişti bana ama kutu içeriğinde var mı bilemiyorum yine de sor sen bi veya mediamarkt varsa bulunduğun ilde git bi bak belki de vardır.

ucu şunun gibihttps://www.hepsiburada.com/dark-mini-usb-2-0-1-5m-sarj-ve-data-kablosu-ps3-kol-sarj-kablosu-dk-cb-usb2minil150-p-BS40086

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 25 Mart 2020; 22:37:38 >

• quote:

yok reis ayrıyeten bt bağlantısı gerekmiyor masaüstü pc de kullanıyorum ben zaten. kablo yu aldığım arkadaş göndermişti bana ama kutu içeriğinde var mı bilemiyorum yine de sor sen bi veya mediamarkt varsa bulunduğun ilde git bi bak belki de vardır.

ucu şunun gibihttps://www.hepsiburada.com/dark-mini-usb-2-0-1-5m-sarj-ve-data-kablosu-ps3-kol-sarj-kablosu-dk-cb-usb2minil150-p-BS40086

Alıntıları Göster
    Bu kablo bildiğin Samsung şarj adaptörüne takılan kablodan :)

O zaman o da olur zannımca :)

• quote:

Bu kablo bildiğin Samsung şarj adaptörüne takılan kablodan :)

O zaman o da olur zannımca :)

Alıntıları Göster
    aynen aynen ben ds4 almıştım 2.el daha önce evde eski bi nokia şarz aletiyle kullanmıştım pc ye bağlamak için, önce evdekileri dene duruma göre yol alırsın kablo çıkmazsa :)
  • quote:

aynen aynen ben ds4 almıştım 2.el daha önce evde eski bi nokia şarz aletiyle kullanmıştım pc ye bağlamak için, önce evdekileri dene duruma göre yol alırsın kablo çıkmazsa :)

Alıntıları Göster
    Anladım hocam...

Son olarak şu aşağıdaki linktekini alıyorum inşallah. Bu ürün güncel, bluetoothlu ve sıkıntısız olan model oluyordu di mi? Son bi kontrol etmek için :)
    https://www.teknosa.com/xbox-one-s-bluetooth-kumanda-p-125088617?recommended_by=instant_search

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    Daha ucuza satan yerler de var. Trendyol gibi. Kupon da varsa daha uyguna gelir.
    https://www.trendyol.com/microsoft/xbox-one-kablosuz-oyun-kumandasi---beyaz-p-5474871/yorumlar

Olumsuz yorumlara baktım; LB ve RB tuşuyla ilgili 1-2 yorum gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Mart 2020; 23:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Daha ucuza satan yerler de var. Trendyol gibi. Kupon da varsa daha uyguna gelir.
    https://www.trendyol.com/microsoft/xbox-one-kablosuz-oyun-kumandasi---beyaz-p-5474871/yorumlar

Olumsuz yorumlara baktım; LB ve RB tuşuyla ilgili 1-2 yorum gördüm.
    Hocam güvenilen, kurumsal bi yerden almak isterim. Inşallah sorunsuz olur alışveriş...

Ancak teknosa daki ürünün outlet veya kullanılmış falan değildir inşallah...

Müşteri hizmetleri bilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 25 Mart 2020; 23:57:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Anladım hocam...

Son olarak şu aşağıdaki linktekini alıyorum inşallah. Bu ürün güncel, bluetoothlu ve sıkıntısız olan model oluyordu di mi? Son bi kontrol etmek için :)
    https://www.teknosa.com/xbox-one-s-bluetooth-kumanda-p-125088617?recommended_by=instant_search

Alıntıları Göster
    evet son güncel model

• quote:

evet son güncel model

Alıntıları Göster
    Hocam cevaplar için, her şey için çok teşekkür ederim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Oyunda hızlı taktiklerden sürekli baskı açmalısın. Forvet ve orta saha agresif top çalma yap. Yön tuşları ile de rakibe presi aç. Bak bakalım top çevirebiliyor mu 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun ile ilgili eski youtube kanalımda da birçok bölümüne yer vermiş biri olarak söylemek istediklerim var.

Olumlu olarak şunu söyleyebilirim. Lisan olayı fifayı ayrı boyuta taşıdı. Özellikle son dönemde artan lig ve stadyum lisanslı olması ayrı güzel. Transfer görüşmeleri ve oynanırlık ileri seviyede. Offline olarak teknik direktör kariyer yaptığınız zaman bir maçta fark oldu ise yapay zeka cpu hamleleri inanılmaz iyi. Defansif stili. Seyirci baskısı herşey güzel.

Gelelim olumsuzluklara. 4 senedir fifa şu online olayını çözemedi. Geçen hafta canlı yardıma bağlandım. Adama diyorum ki paket açılımı ihtimalleri biliyorum ama değişkenlik yok. Hayır vardiyor. Bende sordum son açtığım 10 paket 7500 coins olanda 4 tane bakoyako gelme ihtimali nedir. Kaç tane 80 ile 82 arası fifa da oyuncu var ve nasıl geliyor dedim. Adam cevap yazıyor gözüktü cevap vermedi koptu yayından.

Eşleşmeler adil değil. Oyuncu kazanmıyor kaybediyor. Bakın benim gibi kişiler 20 üstü galibiyet alıyor fut champions da. Ama 10 alan zor. Ve bu insanlar 2000 puan toplamak için bir sürü maç yapıyor. Adamın kadrosu ortada rashfor forvet. Sen adama Messi neymar mbappe kadrolu verip adamı oyundan soğutuyorsun. Fut champions kesinlikle klasman olmalı kadro reytingle göre süper lig. 1 lig gibi falan bölünmeli.

Gelelim bir diğer konuya. Ea games sahtekarlığı. Diyelim ki senin takım reyting ve kado kimyaile 140 olsun. Eşleştirme geldi sana senin puanına yakın. Forma falan seçtikten sonra santra olmadan önce rakip ile bağlantı kesildi diyor seni oyundan atıyor. Sonra giriyorsun sana bir kadro rakip veriyor aklın gider.

Bir diğer sorun Offline fut draft. Efsanevi mod seçip 15000 jeton veriyorsun. 4 maş 1 saat oynuyorsun. Arkadaşım ben buna 15000 coins verdim ve şampiyon olursam da ödülüm 15000 vermeme değecek olması lazım. Arkadaş 2 paket veriyor bir açıyorsun 10 bin coins bile etmez. Eee neden benim 1 saatimi çaldın. Niye ben 15.000 coins verdim ki.

Kısacası Offline olarak sezon yaparsanız. Oyuncu kariyeri yaparsanız tamam. Online olarak rivals oynarsanız yine orası fut champions nazaran daha denk rakip çıkabiliyor. Ona da tamam. Ama single fut draft, bu sene paket açılım oyuncu sayısı, fut champions ve eşleştirme rezalet ötesi.

• Fifayı 2016dan sonra ilk defa aldım. Oyun acayip değişmiş maç kazanamıyorum orası ayrıda her maçta 150 160 ms gösteriyo onu nasıl düzeltirim.

Bide düzgün kadro kurmak için tavsiyeleriniz var mı. Benim kadroda düzgün oyuncu yok millet mbappe vs dizmiş en alt klasman bide. Zaten ben oyuncuyu sağa sola çekene kadar gecikmeden adam çoktan vurup gol atmış oluyor. En azından kadroyu kaliteli kuralım

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Şimdilik oyunu hızlı oyuncular ile kurmaya çalışın.
    - Kaleci -
    - Alex Telles / Eder Militao / Hızlı stoper (Varane olabilir) / Nelson Semedo -
    - Sissoko / Lucas Moura / Nigel DeJong -
    - Martial / Ben Yedder / Dembele -

Şeklinde bir 4-3-3 kurabilirsiniz. Moura, Sissoko gibi oyuncuları hâlen kullanmaktayım. Takımda 85 rating Fabinho olmasına rağmen MDO'yu hızlı bir oyuncuya vermek istediğim için Sissoko yerini hala koruyor. İlerleyen süreçte görevleri yaparak kaliteli oyuncular çıkartabilirsiniz. Şu anki takımıma şu linkten bakabilirsiniz:https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=fIJNI7mJnTbAP:FFA20PCC

• şu oyunda yıllardır kadro farkını hiç hissemedim. nba de aylarca uğraşıp bi galaxy opal ben simmons alsam ortalığı deşiyorum mesela. bunda full tots dizsen forvete tots ronaldo koysan non rare gold takıma yenilme şansın gene yüksek. böyle olunca gider seasons oynarım daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

şu oyunda yıllardır kadro farkını hiç hissemedim. nba de aylarca uğraşıp bi galaxy opal ben simmons alsam ortalığı deşiyorum mesela. bunda full tots dizsen forvete tots ronaldo koysan non rare gold takıma yenilme şansın gene yüksek. böyle olunca gider seasons oynarım daha iyi
    artık öyle değil hocam tabi ki ihtimal var ama artık kötü oyuncularla çokta iyi oynayamıyosun karşına çok iyi kadro gelince, eski seriler gibi değil
  • beyler bişey sorcam oyun bana ronaldinho verdi mesela 7 maçlık sözleşmesi bitti yenileyemiyorumda. takımda öylece duruyo. bu oyuncuları naapcaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

beyler bişey sorcam oyun bana ronaldinho verdi mesela 7 maçlık sözleşmesi bitti yenileyemiyorumda. takımda öylece duruyo. bu oyuncuları naapcaz ?
    Konsept oyuncuya dönüştür diyeceksiniz ya da hızlı sat ile silebilirsiniz. Ben direk hızlı satla siliyorum takımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oytunjo -- 28 Mart 2020; 23:44:12 >
  • oytunjo kullanıcısına yanıt
    konsept oyuncu ne oluyo peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

konsept oyuncu ne oluyo peki ?
    Bilmiyorum. :d Amacı ne araştırmadım. :) Genelde siliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.