Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fifa 15 muhabbeti olmuş benimde futu en sevdiğim dönemdi,Türkiye süper ligi ile bile oynanabiliyordu, dembaba töre sow. sadece tek bi taktiğin olduğu dönemler değildi.orta kafa gol oynayabildiğin zamandı.

şimdi fifa 18de de oluyor diyenler olucak ama fifa 18 de kafa golleri cok sacma bence,arka direkte bekin yetişemediği adamlar,arkaya açılan ortalar oluyor. bi kere şöyle lewandowski harry kane gibi forvetlerin bi stoperin üstünden vurabildiğini göremedim. stoperler headingleri ve boyları uzun olduğu için hiç şans vermiyorlar,yanyana durduklarında.

ne uğraşıcan kafayla 4-1-2-1-2 pas pas açıyı bul şut.bilardo gibi oyun oyna
  • Survival modu gerçekten eğlenceli. Gol attıkça gol atanın takımından rastgele bir oyuncu çıkıyor oyuna o şekilde devam ediyor (2 gol atarsan 9 kişiye düşüyor takımın) Bize böyle yaratıcı fikirlerle gel EA. Aferin koçum
  • danavar5 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yol izleyeceğiz hocam, yardımcı olabilir misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

FIFA 19 erken erişim başlar başlamaz twitch'de FIFA 19 yayını yapacağım. Oyun başlar başlamaz en ufak para harcaması olmadan FIFA'ya nasıl başlanır, nasıl coin kazanılır taktiklerinin yanı sıra oynanışla (defans, atak, skill moves) ilgili de ip uçları içerecek yayınlarım. Siz de bu taktikleri ve ip uçlarını kaçırmamak için şimdiden kanalımı takibe alarak bildirimleri açabilirsiniz. Önceki fifalarda forumdan özel mesaj ile birçok kişiye uzun uzun cevaplar ile yardımcı olmaya çalışmıştım. Bunları artık yayınlarımda yapacağım. Hepinizi bekliyorum.

https://www.twitch.tv/reggamok

İyi forumlar.

Not: FIFA 19 demo çıktı. Oyuna elim alışsın diye arada oynuyorum. Orada da yeni mekanikler ve skill movelar hakkında ip uçları vereceğim. Oyun çıkmadan önce demo oynarken yaptığım yayınları da kaçırmamanızı öneririm ki siz de bu ip uçlarını demoda deneyerek elinizi alıştırabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Bence oyunda VAR sistemi olmalı, madem gerçekçilikten bahsediyoruz dibine kadar olsun 😄

Alıntıları Göster
    oyun hakkında konuşan yok ki bilgi alamıyoruz varsa yoksa fiyat iade cart curt
  • 1 aylık Origin access aldım ama fifa 19u almadım şuanda ön indirme açıldı Ultimate edition diye iniyor oyun? Ama daha almadım oyunu aldığım zaman ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

1 aylık Origin access aldım ama fifa 19u almadım şuanda ön indirme açıldı Ultimate edition diye iniyor oyun? Ama daha almadım oyunu aldığım zaman ne olacak?
    Sanırım Ultimate sürümde yaptıklarınız aynı hesabı kullanmanızdan ötürü normal hesabınıza da aktarılıyor hocam,benimde kafamda o soru var.
  • FIFA’yı beraber alacak ortak aranıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beeeyk

Sanırım Ultimate sürümde yaptıklarınız aynı hesabı kullanmanızdan ötürü normal hesabınıza da aktarılıyor hocam,benimde kafamda o soru var.

Alıntıları Göster
    Bide bir şey geldi aklıma fifa 19 alıp 1 sene oynuyoruz zaten maksimum fifaya vereceğim parayı origin access alsam 1 senelik sınırsız oynanıyor mu? İçinde Battlefield V var bide bi dünya oyun var mantıklı geldi eğer sınırsız oynanıyorsa.
  • quote:

Bide bir şey geldi aklıma fifa 19 alıp 1 sene oynuyoruz zaten maksimum fifaya vereceğim parayı origin access alsam 1 senelik sınırsız oynanıyor mu? İçinde Battlefield V var bide bi dünya oyun var mantıklı geldi eğer sınırsız oynanıyorsa.

Alıntıları Göster
    yüksek ihtimal aylık 10 saat oynayabilirsin pahalı olanı alırsan zaten sınırsız galiba o
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

yüksek ihtimal aylık 10 saat oynayabilirsin pahalı olanı alırsan zaten sınırsız galiba o

Alıntıları Göster
    FİFA 19 almak yerine bunu almak daha mantıklı değil mi ya? hemde ultimate edition diyor. Bir iş yoktur inşallah hemde kütüphane de ki bütün oyunlar sınırsız. FİFA 19 zaten 1 sene oynanıyor hatta 1 sene bile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Demo 'yı online oynama taktiği
    Millet neler buluyor ya

• Yav hadi çıkarın da oynayalım şu 1 hafta neyi bekliyorsunuz ki? Sanki hala çalışma yapılıyor 4-5 gün öne çekin yapın bi güzellik işte

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

Yav hadi çıkarın da oynayalım şu 1 hafta neyi bekliyorsunuz ki? Sanki hala çalışma yapılıyor 4-5 gün öne çekin yapın bi güzellik işte
    Bende anlamıyorum niye bekletiyorlar, oyun hazır halbuki.

• quote:

FİFA 19 almak yerine bunu almak daha mantıklı değil mi ya? hemde ultimate edition diyor. Bir iş yoktur inşallah hemde kütüphane de ki bütün oyunlar sınırsız. FİFA 19 zaten 1 sene oynanıyor hatta 1 sene bile değil.

Alıntıları Göster
    dediğim gibi 100€ acces premier alırsan olabilir ama ucuz olanı işe yaramaz sadece fifa ya erken başlamak için 1 aylık alınabilir
  • Kimse bahsetmemiş sanırım, oyun sadece bana mı hızlı geliyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    hocam standart sürüm fifaya 300 küsür vereceğinize direkt 1 yıllık origin access premier alın ben öyle yaptım. şu an ön yükleme açık ve ultimate sürüm veriliyor. yarın gecede oyun premier oyuncularına süresiz olarak açılacak. nerdeyse 10 gün erkenden oynamaya başlıyorsun büyük avantaj online için. bfv,anthem gibi yeni çıkacak oyunlarında son sürümlerini veriyor ea yine fifa gibi. 1 sene oynarsın fifayı yanında bunlarada arada bakarsın bence değer fiyatına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 18 Eylül 2018; 0:36:57 >

• 100€ 700tl az para değil
  • şu zamanlamalı şut olayı baya bi ılgınç olacak gozukuyor ılerıde demoda pas lar cok kolay oyuncuyu buluyodu ve bırde adam top surerken hıc takılma problemı olmuyor sür dırek suruyo ve muazzam bı şekılde ben ce oyunun zorlaştırılması gereken en onemli lı anımasyonu
  • Time finishing ile roket gibi sut çekiliyor gerçek hayatta böyle bir şut mümkün değil bari biraz daha yavaş gitseydi.

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.