Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

19 da yine 200 civarlarına düşer herhalde hocam ?

Alıntıları Göster
    O zamanki kura göre söylemek elzem o zamana kur buralarda devam ederse 200-220 olur artarsa bu rakamları bile ararız
  • ESKI FIYATTAN ALAN HERKESE HAYIRLI OLSUN ARKADASLAR.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler ekşi sözlükten fifa 19 yorumlarına bakarken bir arkadaşın yazısının sonundan şöyle bir cümle dikkatimi çekti;

“demem o ki ultimate team için çok fazla beklemeyin. erken kalkan yol alır. sene ortasında girersiniz ortalık rengarenk ikon kartlarıyla dolmuştur, maldonadolarla top yaparsınız orta sahada.”

Bu ne demek oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alimnkl -- 17 Eylül 2018; 17:3:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Beyler ekşi sözlükten fifa 19 yorumlarına bakarken bir arkadaşın yazısının sonundan şöyle bir cümle dikkatimi çekti;

“demem o ki ultimate team için çok fazla beklemeyin. erken kalkan yol alır. sene ortasında girersiniz ortalık rengarenk ikon kartlarıyla dolmuştur, maldonadolarla top yaparsınız orta sahada.”

Bu ne demek oluyor ?
    indirimi falan beklemeyin bir an evvel alın başlayın diyor sanırım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viserion87

ESKI FIYATTAN ALAN HERKESE HAYIRLI OLSUN ARKADASLAR.
    Böyle birşey olacağını bilseydim bende ön sipariş verirdim.

• Destekle bende gorustum arkadaslar.

Artik isyan etmis durumdalar onlar da hakli calisanlar ve yapabilcekleri hicbirsey yok hersey İngiltereye bagli. İngiltereden standartlarin farklarini verin demisler ama editionlar icin herhangi birsey belirtilmemis. Cok fazla talep gelmis edition icin ve tekrar İngiltereye mail atmislar hani adil olmamiz gerekiyor standart iade ettik bunlarida etmemiz gerekiyor diye.

Suan icin onlardan mail bekliyorlar onaylanabilir veya onaylanmayadabilir diyorlar hani bizim yapabilcegimiz birsey yok elimizden geleni yaptik diyorlar ki haklilar abi sonucta bu calisan personel yapmadi bu hatayi isyan etsek ne fayda olay İngilterede bitiyor cunku pos cikislari oraya bagli para oraya gidiyor.

Oyun ciktiktan sonra artik iade falan unutun ama 1-2 gun icinde konuyla alakali mail aliriz sizlerede bilgilendirme yapariz denildi.

Kisacasi benim artik pek umidim kalmadi olan oldu giren girdi artik ugrasmayacagim bundan sonra 1 gun kala Pre Order yaparim baskada yapmam.

• Bana da mail geldi almadigim halde . Keşke 10 tane hesap alsaydin .

Kafama tüküreyim .

Bir daha ön siparişle oyun almak mi ? :) Asla
  • quote:

Böyle birşey olacağını bilseydim bende ön sipariş verirdim.

Alıntıları Göster
    Bu oyun bu fiyattan da alınır.Ben kutulu olarak alacağım Ea Türkiye yi önemseyen bir firma destek olmak gerekir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alimnkl kullanıcısına yanıt
    Fut hiç ilgimi çekmemekle beraber ekşide eleştirdiği kısım overall olayı..

Haftanın futbolcusu, ayın futbolcusu vs deyip bir furbolcu hakkında bir sürü farklı overall kart olmasını diyor sanırım.

Üstelik ligin önemi yok mesela Belhanda diyelim ki türkiye de ayın oyuncusu oldu. Hemen ona bir kart basıyorlar atıyorum 90 overall oluyor ama belhanda gerçekte 75-80 overall. Böyle böyle 7-8 çeşit belhanda oluyor kimisi normal kart kimisi ikon kart kimisi ayın oyuncusu kartı vs. Ligler gerçek hayatta ilerledikçe bir sürü farklı renklerde farklı overalli aynı futbolcu oluyor hocam..

Bir diğer fut şikayeti de herkeste messi ronaldo vs gibi futbolcular olması.. Özellikle üst seviye fut maçlarında genelde rakiplerin takımları hemen hemen aynı kadro ile bezeli..

O yüzden Fut kartları cümbüş olmadan en baştan alın diyor ki gerçekte de fut oynayacaksanız oyun çıkar çıkmaz almalı ve futta ilerlemelisiniz. Üstelik standart değil Ultimate sürüm alınmalı. Kasım ayında kara cuma ile alınan fifa da Futtan çok şey beklemeyin atı alan üsküdarı geçmiş oluyor zira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Yahu pardon, hemen mizah :D

Anladınız işte, sorun oluyor mu?

Alıntıları Göster
    5 vakit namazındaysan abi oyun açar sorun yok
  • Oyun dinamikleri nasıl beyler. bazıları koşu yapmanın zor olduğunu söylemiş var mı öyle güzel haberler gerçekten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatrix kullanıcısına yanıt
    Oyun dinamikleri güzel

• DonanımHaber de ki arkadaşlar sağolsun. Yine sizin sayenizde aldık. Yoksa haberim yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 17 Eylül 2018; 17:43:27 >
  • Ultimate sürümü alanlara iade yok mu şimdi ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noogard -- 17 Eylül 2018; 17:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuryTsigalko

indirimi falan beklemeyin bir an evvel alın başlayın diyor sanırım :D

Alıntıları Göster
    İndirimli fiyatı gördükten sonrada yeni fiyattan alası gelmiyor insanın be abi.

• bı oyun aldınız ve bır yıl oynuyorsun hemen hemen plus oyun ları da var bonus olarak( ınternet ucreti + oyun ucretı
    + plus ucretı =sonuç / 12 ay (sonuç)= kardamısın zarardamısın ...tv de spor kanalına para verıp seyretsen kardamısın zarardamı
    görüşlerınız nelerdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Oyun dinamikleri güzel
    Oyunun dinamiklerini full sürümde bozarlarsa, tekrar toparlanması bir kaç güncellemeyle ancak aralık-ocağı bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: beuchat

bı oyun aldınız ve bır yıl oynuyorsun hemen hemen plus oyun ları da var bonus olarak( ınternet ucreti + oyun ucretı
    + plus ucretı =sonuç / 12 ay (sonuç)= kardamısın zarardamısın ...tv de spor kanalına para verıp seyretsen kardamısın zarardamı
    görüşlerınız nelerdır
    209 tl’ ye alanların karda olduğu kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alimnkl -- 17 Eylül 2018; 18:2:20 >
  • quote:

209 tl’ ye alanların karda olduğu kesin.

Alıntıları Göster
    o kesın dort ayak ustune düşmek denılen tabır tam yerını buldu ..loto fılan oynasan daha zarar dasın cıkmıyacak zaten
  • Alimnkl kullanıcısına yanıt
    Hocam onsiparis vermediniz de 209 a dusuncede mi alamadiniz

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.