Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu iade etmek için ne kadar süre oluyor ? İndirdikten sonra iade edilebiliyor mu ? Şu AR-EU olayını öğrenmeye çalışıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet fifa 15'e nasıl iyi diyor anlamadım. Oyun paceden başka bir şey değildi. Fifa 18 çöpü bile iyidir 15'ten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 15 Eylül 2018; 22:53:36 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Millet yıllardır pes13 oynuyor neden çünkü orta sahadan ronaldoyla plaseyle her vurduğunu atıyor her maç 6 gol garanti

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Millet fifa 15'e nasıl iyi diyor anlamadım. Oyun paceden başka bir şey değildi. Fifa 18 çöpü bile iyidir 15'ten
    Hep eskileri begenme modasi var ya iste klasik

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Abi beğeneceklerse fifa 12, 13, 14 ' ü beğensinler. Fifa 15'in algoritma şuydu direkt: ara pas > doumbia > golazo

• 2018 hala izliyen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Millet yıllardır pes13 oynuyor neden çünkü orta sahadan ronaldoyla plaseyle her vurduğunu atıyor her maç 6 gol garanti
    😂 . Bunun ortası olması lazım. Ne hız üzerine kurulu bir oyun ne de kendi etrafında 2 saatte dönecek kadar yavaş.

• quote:

Abi beğeneceklerse fifa 12, 13, 14 ' ü beğensinler. Fifa 15'in algoritma şuydu direkt: ara pas > doumbia > golazo
    Bildiklerinden degil ki maksat yeni cikani gommek

• Beyler demoyu hergün oynuyor musunuz yoksa bir süre sonra hep aynı maçları oynamaktan sıkılıp bıraktınız mı ? 😊

• Alimnkl kullanıcısına yanıt
    Birkaç gün oynayıp bıraktım. Keşke online seçenek koysalar da millet oynasa belli bir süre

• Bazi seyler sadec anida guzel kaliyor donup baktiginizda aslinda o donemki tadi vermedigini anlarsiniz. Ben suan icin fifa 17 sonrasini bir turlu begenemedim fifa 19 bence hizli olmus bazilari simulasyon demis ama bence eski oyunlara gore cok hizli tabi full surumde oynanisi otururlarsa bilemem. fifa 18 begenmedim oynamadim. Sonra pes 13 ve fifa 16 felan denedim. Suan fifa 17 ve sonrasi o kadar gelismiski oncesi cok kutuk gibi futbol geliyor hic mucadele hissi alamazsiniz. Bu arada favorim pes 13 ve fifa 11 di her zaman icin taki fifa 17 ile tanisana kadar. Umarim fifa 19 full surumde oynanisi toparlar ama renklerde sikinti fifa 17 cok kapali 18 acildi 19 dahada acildi iyice cirtlak bi renk tonuna gitti 18 renk konusunda iyiydi bence.

• quote:

Birkaç gün oynayıp bıraktım. Keşke online seçenek koysalar da millet oynasa belli bir süre
    Ben arada bir fifa 18 oynuyordum ama dün onu da bıraktım.

• Eskilere donuceksek benim favorim ve en iyi oynadigim oyun Fifa 09’du. Celtic ile H2H sezonda 27 mac yenilmedigimi bilirim. Hele o donem United favoriydi Ronaldolu, tevezli, rooneyli kadrosuyla oyunun en op takimiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Eskilere donuceksek benim favorim ve en iyi oynadigim oyun Fifa 09’du. Celtic ile H2H sezonda 27 mac yenilmedigimi bilirim. Hele o donem United favoriydi Ronaldolu, tevezli, rooneyli kadrosuyla oyunun en op takimiydi.
    Fifa 97 efsaneydi o yıl için hatırlayan var mı, türk milli takımında zenci oyuncular felan vardı, abdullahın saçlar siyahtı ama grafiksel olarak devrim gbiydi 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alimnkl -- 15 Eylül 2018; 23:29:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Fifa 97 efsaneydi o yıl için hatırlayan var mı, türk milli takımında zenci oyuncular felan vardı, abdullahın saçlar siyahtı ama grafiksel olarak devrim gbiydi 😄

Alıntıları Göster
    vay be.. Fut 97 yokmuş iyiki o zaman :)

• Fifa 18 ile arasında çok fark yok. Oynanışa, şutlara hafif dokunuş yapmışlar. Başlangıç aşamasında almaya gerek yok. FUT kısmı zaten sarmıyor beni artık. Para tuzağı. Ama şampiyonlar ligi ve CL nin olduğu Sezon modu için indirim döneminde alınır.

• EA maalesef çok değişti şu an fifa ile ilgili tek amacı liseli ergenleri nasıl daha çok gazlarımda daha fazla para kaparım bunlardan diye düşünüyor eskiden böyle değildi nfs underground efsaneydi herkes için birde şimdi nfs oyunlarına bakın lootbox dolu çöp tenekeleri resmen BF 2 ve bf 3 de efsaneydi benim için hele BF 3 ün başından kalkamazdım bir de şimdiye bakın oynamak istemiyorum resmen keşke bu hale evrilmeseydi EA ah be gene duygulandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalbey12 -- 16 Eylül 2018; 0:20:34 >
  • quote:

topu alır almaz havadan arapası atıyordum 15'te

• bir videoda gördüğüm kadarıyla division rivals de div bonusu yok göremedim yada göstermedi emin değilim sadece haftalık ödülü verilecekse koca hafta nasıl parayı biriktireceğiz haftalık ödülüde öyle ahım şahım bir şey değil
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.