Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu zamanlamalı şutlara renk körleri için bir ayar çekseler. Yeşil yerine maviye dönse gösterge çok iyi olacak. Göremiyorum ve bu özelliği kullanamıyorum. EA Sports'a yazsam ciddiye alırlar mı acaba?
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    Zaten 2 çizgi ortaya geliyor gerek yokki ben 1 2 saat oynadım öyle sonra kapattım. Birde ayarlarda erişilebilirlik var ayarlarsa orada birşeyler var ama onunla katılımıydı bilmiyorum bir bak istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 19 demo yu oynadıktan sonra gördüğüm detaylar ;

Bana göre 18 ile belirgin çok farkı var hem oynanış hem animasyonlar acısından. daha çok oyunun içine çekiyor sizi, özellikle ses sistemi ile oynadım bir kaç maçı tam olarak şampiyonlar ligi atmosferinde gibiydim.

İkili mücadeleler kıran kırana geçiyor. Şampiyonlar ligi maçı olduğu için mi tolerans var yoksa bu oyunun geneline yansıyacakmı tam sürüm oyun çıkınca göreceğiz, ortada kalan toplar kimde kalacak oynayan oyuncunun yeteğine bağlı olarak değişiyor. Mesela top tam bende derken bir anda rakip dokunup topu alabiliyor ya da tam tersi ben aldım. tahmin ettiğim gibi bu sene fizik gücü ön planda artık, ne bileyim saçma sapan bücür paceli oyuncularla L2 ye basıp rakibi yere yığamıyorsunuz aksine siz yere yığılıyorsunuz. En önemli noktalardan biri ise sizin kontrolünüz dışındaki oyuncuların yapay zekası, bu işide çözmüşler, artık çok daha iyi pozisyon alıyorlar hem hücumda hem defansta, ilk iki maç gol atmakta zorlandım, Fifa18 mantığıyla oynayınca bu olaydan dolayı savunmalar direkt araya giriyor çünkü birde yardırıp giden oyuncunun staminası düştükçe hızıda düşüyor orantılı olarak. bu olayıda çok beğendim, artık gücü bitmiş oyuncuyla dakika 90 da yardırıp son bir gol atayım olayı bitmiş.

- Şutlar ciddi anlamda değişmiş ve daha da gerçekçi hale gelmiş. FIFA 18'de mesela belli bir açıklıkla kaleyi karşınızda gördüğünüzde vurduğunuz zaman gol olacağını bilirdiniz ama 19'da bu durum pek öyle değil, top ayağınızdan çıkmadan önce son bir ince ayar yapmanız gerekiyor,yani şutlar biraz daha zor olmuş. özellikle yerden sert şutu herkes atamaz ben Ronaldo ile bile çok kez kaçırdım ayarı tutturmak zor. Risk olayı yeni bir heyecan katacak, ya risk alıp daha gerçeğe yakın goller atıcaz ya da risk almak yerine havadan atmayı tercih edeceksiniz. Sonuç olarak Risk gerçekliği arttırmış.

- Oyuncunun kendi yeteneklerine göre tepkileri çok daha hissediliyor.

- Gene özellikle şutlar anlamında her oyuncu özelinde farklılıklar daha belirgin bir şekilde hissediliyor desem abartı olmaz sanırım. Mesela M.City'den David Silva ile öyle 2 gol attım ki, ciddi ciddi o adamla vurduğumu hissettim,

- Benim en beğendiğim yenilik ortaların belirgin bir şekilde iyileştirilmiş olması. artık yaptığınız ortalar daha düzgün bir şekilde gidiyor hem görsel hem de isabet olarak. toplamda 30-40 gol attıysam yarısı neredeyse orta ile geldi. özellikle yerden ortalar çok isabetli olmuş tebrik etmek lazım.

- Eski oyunda ver kaçla al git gol at devri bitmiş gibi duruyor. kabak tadı vermişti zaten o ilk ver kaçtan sonra hemen adamlar yalpalamaya başladı.

- Oyun fiziği çok olmasada değişmiş.

- Top almak kontroller gelişmiş, özellik savunmada daha rahat top kapabildim ve oyuncuların hızına bakılmaksızın fizikle topu alabilmenin mümkün olduğunu gördüm.

- Taktik ayarları daha güzel olmuş ve oyun da defans veya atak için kullandığımız dijital tuşlarda maç gidişatına göre farklı taktik varyasyon ekleyebiliyoruz buda oyuna daha hızlı müdahale etmemizi sağlıyor.

- Oynanan taktik daha önceki oyunlarda olmadığı kadar sahaya yansıyor.

- Kalecileri beğendim, özellikle animasyonlar tamamen yenilenmiş, daha iyi uçuyorlar ve çok farklı ferleksler sergiliyorlar.

- Oyuncuya özel tezahüratları eklemeleri, daha doğrusu bunun sayısını arttırmaları da güzel olmuş, özellikle gol tekrarlarını izlerken kulağa hoş geliyor.

Sonuç olarak ne kadar şikayet edersek edelim, ömrümüzün sonuna kadar mahkumuz işte. O yüzden olumsuz yönlerinden çok pozitif taraflarını düşünüp, alabileceğimiz keyfi maksimuma çıkartmak gerek, bu oyun 18 in makyajlı hali demek emeğe saygısızlık olur. oyunla ilgili ilk izlenimlerim böyle..

• Hocam kapatınca yapabildin mi yine. Bar olmadan tutturmak zor gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gözlemlediğim kadarıyla 18deki gibi ver kacla yardirma bitmiş gibi seri ver kaç yapamiyorsunuz topu veren kişi fişek gibi gitmiyor.verkacta topu verdikten sonra seri pasla başka oyuncuya ordanda ilk kaçan oyuncuya vermek daha efektif gibi duruyor.

L1 ucgenle atılan paslar diğer serilerde lak diye adamın önüne düşerdi ancak 19da sanki top havada daha fazla süzülüyor o yüzden kesin adamın önüne düşer dediğim top adama gelmeden rakip aldi.Tam bos koşu yapmadan atilmamasi gerek veya bana öyle geldi

Yan toplarda kaleciler sanki kova her yan top gol oluyor sanki

Mac içinde min 1-2 pas istediğin adama değilde otomatik başka oyuncuya attığı oluyor.pro oynayanlar bilir takim arkadaşına lan ben orayami attım diye sitem edersin ama harbinden oraya atmissindir.Ancak 19da harbinden 1-2pas atmak istediğin yere değilde tam tersi yöne gidiyor.

Kaleciyle karşı karsiya 1-2 gol kacirdim sut sisteminde bariz değişiklikler var belli 18de kesin gol olur dediğin vuruş burada auta gidebiliyor.alışmak gerek.uzaktan hafif caprazdan 1-2tane ters köşeye yerden sayılabilecek goller attım göze hoş geldi 18de boyle görmedim.ancak topa vuruş hissini yakalayamadım

Zor modda botlar çok iyi adam kapatıyor.

Taktikler de bulunan oyun tarzı seçeneklerinde sürekli baskı top kaybından sonra baskı veya sürekli pres gibi seçenekler var bazılarıni denedim bi anda bi bölgede yığılma oluyor ister istemez.online da çok cani yanar gibi dedigim taktiklerle oynayan kisilerin 2topla o baskıdan çıkıp patetes eder yani pas yapmasını bilen adam.en iyisi dengeli taktiği gibi duruyor

Anladığım kadarıyla oyunu biraz zorlaştırmak istemişler.pro clubu merak ediyorum açıkçası inş yenilik vardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaBoSe -- 16 Eylül 2018; 3:6:15 >
  • Bence oyunun en iyi yanı artık eskisi gibi "at gibi koşsun gerisi önemli değil" kafasınu bitirmişler. Finishingi iyi olan bariz öne geçiyor yavaş dahi olsa keza oyunu ağırlaştırdıkları için yavaş dedğimiz oyuncular hiçte patatese bağlamıyor. 2. Si ise en rahatsız olduğumuz şey bilen bilmeyen gol atıyordu dolayısıyla bala göte bi ton maç kaybediyoduk. Şimdi oyunu tamamen yeteneğe bağlamışlar timed finishing olsun pasların önceki fifalar gibi fizik kurallarına aykırı şekilde isabetli gitmesi bitirilmiş vs. Yani demoda şunu gördüm iyi oynayan kazanır demiş ea bize ilk defa :) ayrıca herşey koşma değil pası iyi olan finishingi iyi olan dribblingi iyi olan bariz farkını ortaya koyuyoe. Martialın bakayokonun jesusun bütün iconlardan daha iyi olması kafası yok edilmiş gibi 😂

• her sene aynı oyun diye kızıyordum hiç yenilik yok diyordum ama ben 19 u çok sevdim be, yani tüm o tek düzelik sorununu kaldırmışlar gibi, sürekli aynı pozisyonlar değilde türlü türlü goller oluyor, özellikle hava toplarını gerçeğe yakın bir hale sokmaları oyuna acayip bir derinlik katmış artık ortak açmaktan korkmuyoruz açtırmaya korkuyoruz bu çok iyi

hele birde topu aldım gittim yüksek hızlı oyuncuyla olayı bu sefer tam olarak yapılabilmiş, her sene bunu düzeltmeye çalışıyorlardı ama bu sefer tam olmuş, oyuncunun hızını hissediyoruz ama tüm sahayı bir saniyede kat edemiyoruz, topsuz adam bize fizek kurallarına uygun şekilde yetişiyor buna bayıldımmmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 16 Eylül 2018; 7:14:1 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Ilk 3 5 maçtan sonra normal atmaya başladım hocam yerden sert şutlar kadar her attigim girmesede genelde atılıyor uygun acıdaysan. Ilk başlarda çok direk oluyordu ama alışılıyor cok sıkıntı yok şutlarda şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaBoSe

Benim gözlemlediğim kadarıyla 18deki gibi ver kacla yardirma bitmiş gibi seri ver kaç yapamiyorsunuz topu veren kişi fişek gibi gitmiyor.verkacta topu verdikten sonra seri pasla başka oyuncuya ordanda ilk kaçan oyuncuya vermek daha efektif gibi duruyor.

L1 ucgenle atılan paslar diğer serilerde lak diye adamın önüne düşerdi ancak 19da sanki top havada daha fazla süzülüyor o yüzden kesin adamın önüne düşer dediğim top adama gelmeden rakip aldi.Tam bos koşu yapmadan atilmamasi gerek veya bana öyle geldi

Yan toplarda kaleciler sanki kova her yan top gol oluyor sanki

Mac içinde min 1-2 pas istediğin adama değilde otomatik başka oyuncuya attığı oluyor.pro oynayanlar bilir takim arkadaşına lan ben orayami attım diye sitem edersin ama harbinden oraya atmissindir.Ancak 19da harbinden 1-2pas atmak istediğin yere değilde tam tersi yöne gidiyor.

Kaleciyle karşı karsiya 1-2 gol kacirdim sut sisteminde bariz değişiklikler var belli 18de kesin gol olur dediğin vuruş burada auta gidebiliyor.alışmak gerek.uzaktan hafif caprazdan 1-2tane ters köşeye yerden sayılabilecek goller attım göze hoş geldi 18de boyle görmedim.ancak topa vuruş hissini yakalayamadım

Zor modda botlar çok iyi adam kapatıyor.

Taktikler de bulunan oyun tarzı seçeneklerinde sürekli baskı top kaybından sonra baskı veya sürekli pres gibi seçenekler var bazılarıni denedim bi anda bi bölgede yığılma oluyor ister istemez.online da çok cani yanar gibi dedigim taktiklerle oynayan kisilerin 2topla o baskıdan çıkıp patetes eder yani pas yapmasını bilen adam.en iyisi dengeli taktiği gibi duruyor

Anladığım kadarıyla oyunu biraz zorlaştırmak istemişler.pro clubu merak ediyorum açıkçası inş yenilik vardir
    Bunlarin hepsi yapay zeka icin gecerli. Bir de arkadasinizla oynayin butun ara paslari, L1 ucgenler hepsi geciyor. Kanatsiz taktikler resmen bitirilmis oyunun ilk basinda orta sahalar dayaniksiz olacagi icin herkes kanatlara hizli adam alip yardiracak.

Hala cok kolay ucgenler kuruluyor cok seri paslasmak mumkun.

Yapay zekaya karsi ben de baya sevdim ama kardesimle oynadigimda ki kendisi de fena oynamaz oyunda cok acik var. Cok kolay kontra yeniyor, bekler illa stay back olmali yoksa geri donemiyorlar, sag sol beklerle topu capraza diktiginde top direk geciyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Eylül 2018; 8:49:8 >
  • Ayrıca yapay zekayı zorlaştırın derken bunu kastetmemiştik. Yapay zeka insanlık dışı oynuyor. Fizik kurallarına insan zekasına aykırı şekilde. Aklını okumayı geçtim resmen bastığım tuşa göre adam tutuyor. Maç yaptığım kişi elimi görüyor zaten yapay zeka çok saçma olmuş.

• vyesovshchikov V kullanıcısına yanıt
    Fifayı sırf kariyer modu için bekliyorum.Basın toplantısı heyrcanlandırıyor

Hocam everton gene iyi ben son senelerde Osmanlı,Hull city,Leeds united,Pescara calcio yu aldım öyle olunca hardcore mod

• Aynen yapay zeka resmen gol atmak için bir an benim takım oyuncularını artık dövecek falan sandım yani bir ara. Hiç top falan sekmesin hemen kalende top. Tabi efsanevi modda durum bu. Seken toplar bu sene baya can yakacak.

Kariyerde premier ligin zevki başka hocam katılıyorum

Sana tavsiyem championshipten bir takimla kariyere baslaman

Ekonomik zorluklari bir hayli fazla olacak menemen yemeye sukredeceksin ama 6 sene sonra takimin seviyesi üst düzey oluyor

• Ortaların çoğu gol oluyor bune arkadaş maçta tüm goller nerdeyse kafayla abartmışlar iyice

• Neden kariyer oynamadığımı hatırladım, bariz momentum bilgisayara yardım ediyor. Online da en azında bir o tarafa bir bu tarafa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Neden kariyer oynamadığımı hatırladım, bariz momentum bilgisayara yardım ediyor. Online da en azında bir o tarafa bir bu tarafa.
    Bilgisayara mı yardım ediyor?

Efsanevi zorlukta 1 sezonda şampiyonlar ligine katılıp ilk katılmada kupayı alınca kariyeri bırakmıştım.

Çok çok kolaydı kariyer bir süre içerisinde max berabere kalıyordum.

Şimdi ekstra bir zorluk seviyesi daha geldiği için seviniyorum

Ah bu görsel beni yıktı.

Euro 2004'te bacak arası çalım atmak vardı, ne guzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncuların kafasının üstündeki yazıları nasıl kaybediyoruz.

Eskisi gibi sağ analogun üstüne basınca kaybolmuyor

• macrinius M kullanıcısına yanıt
    maçayarlarından, antrenör yardımını gösterden gizliye al.
  • (AR) konusunda sonuca ulaşabilen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.