Şimdi Ara

FIFA 19 PS4 ACAYİP SEYLER OLUYOR..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar ben yıllardır FIFA oynayan biri olarak bu yıl çözemediğim şeylerle karşı karşıyayım
    1.oyun çok ağır oyuncular koşmuyor ve sanki makina kaşıyormuş gibi agir agir hareket ediyorlar. Hızlı paslasamiyorum
    2. İnternetim Türk Telekom 35mb/2mb Hiz değerlerin de sıkıntı yok ping:20 gösteriyor (kablolu ölçüyorum) ama oyun icin de çok gecikme oluyor.
    3.sirf FIFA icin internetin kabloları , modem(asus 16), joistik ve en sonunda ps4 u satıp yenisini aldım oyunu sildim yükledim yine duzemedi.
    4. Şutlar alakasız gidiyor, paslar hem yavaş hem alakasız yerlere gidiyor. Skill yapıyorum yaptığım skill i değil 2saniye sonra başka hareket yapıyor.
    5.https://youtu.be/LAHrUHP7XM4 Bu video dA anlatılanları yapmak istedim belki düzelir diye ama pc deki ip numarasını ps4 e girip test et diyince internet bağlantısı başarısız diyor.
    6. Fut kadrom süper, internetim orta derece iyi, kollar ve ps4 sıfır ve hala sorunlar devam ediyor bana bu konuda yardımcı olacak varsa mutlu olurum.

Oyun ayarlarımda sadece orta açmayı “yari” da kullanıyorum digereri yardımlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş %birmilyon haklısın 19 berbat 4-0 dan 5-4 yapıyorlar yara yaptırıyor ea

• Aynı gecikme sorunu bende de var. Yardımcı olucak kimse yok mu arkadaşlar?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.