Şimdi Ara

FIFA 19 almaya değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen senelerde PS4'e geçen arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla FIFA 17 ve FIFA 18'de hile almış başını yürümüş. Düzgün maç bile yapamazsın diyorlar. Ben en son FIFA 15'i oynamıştım ama anlattıkları kadar değildi.

Sözün özü Durmaplay'den alacağım gibi fiyat malum ama gözden çıkardım. Konsol geçme ihtimalim de yok. Sizce değer mi ?

• Yıllardır Origin Fifa oyuncusuyum. 14'den bu yana oynarım. Bir kere hile olduğunu görmedim ben. Yaşamadım, maçlarımda problem olmadı. Momentum olayı hariç tabi ki.

Başka ne tür hile olabilir ki? Para gibi hileler ise hiç bilmiyorum.

Ama benim kadromdan çok çok güçlü kadroları çok rahat yendiğimi hatırlıyorum çok etkilemiyor beni yani.

Değer mi değmez mi konusuna gelirsek fiyat konusunda bende çok kararsızım. Geçen bir arkadaş bana bu oyun benim zevkim, 1 yıl içerisinde binlerce parayı har vurup harman savuruyoruz gibi şeyler demişti. Benim keyif aldığım bir şey olduğundan alacağım demişti.

Bende pozitif bakmaya başladım. Yoksa oyunun fiyatının ineceğide yok zaten originde....
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Yıllardır Origin Fifa oyuncusuyum. 14'den bu yana oynarım. Bir kere hile olduğunu görmedim ben. Yaşamadım, maçlarımda problem olmadı. Momentum olayı hariç tabi ki.

Ama benim kadromdan çok çok güçlü kadroları çok rahat yendiğimi hatırlıyorum çok etkilemiyor beni yani.

Değer mi değmez mi konusuna gelirsek fiyat konusunda bende çok kararsızım. Geçen bir arkadaş bana bu oyun benim zevkim, 1 yıl içerisinde binlerce parayı har vurup harman savuruyoruz gibi şeyler demişti. Benim keyif aldığım bir şey olduğundan alacağım demişti.

Bende pozitif bakmaya başladım. Yoksa oyunun fiyatının ineceğide yok zaten originde....
    Öncelikle yanıt için teşekkürler. Her ne kadar oyun çok pahalı olsa ve ekonomik açıdan sıkışık olsam da ben de alacak gibiyim. Çünkü geçtiğimiz yıllarda verdiğim paraya değmişti.

• FıFA 18'de Fut Champions modunda hile kullanıp tactical defansı iptal ediyorlar, legacy defansla oynuyorlar. Yani tek tuşla adam senin peşinden ayrılmıyor, sana yapışıp topu alıyor. Bu sezon karşılaştığım tek hile bu oldu. Önceki oyunlarda bronz kadrolu, maç başında bağlantıyı kopartıp maçı 20-0 kazananlar, 99 overall hilesi yapanlar vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

FıFA 18'de Fut Champions modunda hile kullanıp tactical defansı iptal ediyorlar, legacy defansla oynuyorlar. Yani tek tuşla adam senin peşinden ayrılmıyor, sana yapışıp topu alıyor. Bu sezon karşılaştığım tek hile bu oldu. Önceki oyunlarda bronz kadrolu, maç başında bağlantıyı kopartıp maçı 20-0 kazananlar, 99 overall hilesi yapanlar vardı.
    Valla hocam arkadaşlar da sizin dediğiniz hileleri anlattılar ama biraz abarttılar galiba. Umarım iki hafta içinde uygun fiyatlarla alabiliriz.
  • o kadar para verilmez
    ne pese ne fifaya
    2 sini almaya kalksan yaklasik 600 tl ediyor
  • kaç senelik fifacıyım bu oyuna bu parayı verirsem benimde allah cezamı versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Yıllardır Origin Fifa oyuncusuyum. 14'den bu yana oynarım. Bir kere hile olduğunu görmedim ben. Yaşamadım, maçlarımda problem olmadı. Momentum olayı hariç tabi ki.

rastlamadıysan şanslısın
    13-14-16 oynadım hepsinde türlü hileler vardı

mesela maça girerken bağlantı kopuyordu ve yenik sayılıyordum,bunların kadrosu genelde bronz dandik adamlardı,oyuna girerken kopacağını anlıyordum
    bug mı hile mi bilmem özellikle 16da rakipler bronz veya gümüş kadro kurarlardı ve bunlar goldlardan kat kat güçlü olurdu
    gördüğüm en büyük hile şuydu,maça başladık adamda tam 10tane ronaldo vardı maç başladı oyun durunca kaleciyi çıkarttı yerine başka ronaldo girdi.

birde fifada klasik bir olay var,demo şahane oluyor ama tam sürümü kasten bozuyorlar,ve momentum oyunu çekilmez kılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

rastlamadıysan şanslısın
    13-14-16 oynadım hepsinde türlü hileler vardı

mesela maça girerken bağlantı kopuyordu ve yenik sayılıyordum,bunların kadrosu genelde bronz dandik adamlardı,oyuna girerken kopacağını anlıyordum
    bug mı hile mi bilmem özellikle 16da rakipler bronz veya gümüş kadro kurarlardı ve bunlar goldlardan kat kat güçlü olurdu
    gördüğüm en büyük hile şuydu,maça başladık adamda tam 10tane ronaldo vardı maç başladı oyun durunca kaleciyi çıkarttı yerine başka ronaldo girdi.

birde fifada klasik bir olay var,demo şahane oluyor ama tam sürümü kasten bozuyorlar,ve momentum oyunu çekilmez kılıyor

Alıntıları Göster
    Momentum zaten maalesef lanet bir şey. Ben rastlamadım derken bilmiyor oluşumdan sebep rastlamadım diyor olabilirim. Yenildiğim veya çıldırarak yenildiğim maçlarda başıma gelmiştir belkide hiç bilmiyorum. Hiç farketmediğim için ondan öyle söyledim hocam.

15-16-17 17'i tam hatırlamıyorum. Gümüş kadro saçmalığı çok fazla vardı ve lanet etmiştim. Daha sonra kesildi o hiç görmedim bir daha çözdüler herhalde bir şekilde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.