Şimdi Ara

FIFA-18 TOPLU CD KEY ALIMI (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
7
Favori
14.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Droyun atak yapmayacak gibi görünüyor. Halbuki şuan ki fiyattan 20 lira gibi bir rakam indirse deli gibi alacak herkes.
  • Zaman yaklaşıyor ve bekliyoruz biz de

• Droyun ile konuştum indirim olmayacak dediler

• droyun üzerinden aldım ben arkadaşlar. fazla dramaya gelemedim heyecandan alayım bir an önce dedim. umarım sizler daha uygun fiyata bulursunuz. iyi oyunlar dilerim herkese :)
  • Droyun bursagb felan sitelerden fiyat alabilsek keşke. Daha erken aslında oyun eylül sonu gibi çıkacak zaten. Çıkmaya 1 hafta kala bir kampanya yapılsa şöyle alacakları liste yapıp sayıyla konuşulsa daha iyi olabilir.

• Ben ve iki arkadaşıma daha alacağız. Eğer uygun fiyata bulunursa beni de ekleyin. Bulamazsak droyun dan alacağız gibi duruyor.
  • 3 arkadaş almayı düşünüyoruz uygun bir yer varsa.

• psychomax13 kullanıcısına yanıt
    145tl'ye mi hocam?
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Evet o fiyattan aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Droyun 160 TL'ye çekmiş fiyatı.

• Şu an en uygun fiyatı veren satıcı hangisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeşilOk

Droyun 160 TL'ye çekmiş fiyatı.

Klasik şark kurnazlığı.Demo çıkınca yaslamışlar zammı.Ticaret ahlakı sıfır.

• Kimseye minnet etmeye gerek yok oyun fiyatını sürekli çıkarıyorlarsa almayacaksınız çıktıktan hemen bir ay sonra fiyatı baya düşüyor indirimlerle beraber. Playstationda öyle oluyordu en azından pc platformuna yeni geçtim

• Merhaba bende alacağım 1 adet bilgi verirseniz dahil olurum.
  • Ben de eğer uygun fiyat olursa bir tane alacağım arkadaşlar.
  • droyun'dan sepete ekledim alırım diye 140 Liraydı. Bu gün baktım ödeme yapacaktım 160 olmuş. Alamadım ben de. Şimdi foruma özel indirim yaptık deyip 140'a verirler belki. Bu sene cidden pahalı. Ben almam bu paralara.
  • Pc de çok fazla hileci oluyormuş sanırım. Düşündürücü bir durum ama yine de alıcam sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freqX

droyun'dan sepete ekledim alırım diye 140 Liraydı. Bu gün baktım ödeme yapacaktım 160 olmuş. Alamadım ben de. Şimdi foruma özel indirim yaptık deyip 140'a verirler belki. Bu sene cidden pahalı. Ben almam bu paralara.

https://forum.donanimhaber.com/fifa-18-origin-cd-key-siparis-toplaniyoruz--128521394-24#128905870

Burdaki konuyu takip etsin herkes hocam, bu konuyu acan arkadas ilgilenmedi sanirim hiç, linkini verdigim konuda baya kişi toplandi ve dün gece bursagb'den bir yetkili ilerleyen günlerde gecen seneki gibi güzel bir indirim yapma ihtimalleri olduğunu söyledi onlari bekliyoruz simdilik ve tabiki yinede baska sitelerle de görüşüyor arkadaslar sagolsunlar. Gecen sene bursagb sadece bizim foruma özel bir link açıp ordan uyguna satmislardi insallah bu sene de öyle yapacaklar..

• On siparis son 17 adet aliyorum dostlar

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.