Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!! (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
20
Favori
123.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu indiriyorsunuz, sonra vpn gate public vpn relay servers kısmından Kore'yi seçip connect diyorsunuz.

Download SoftEther VPN Client + VPN Gate Client Plugin
    http://www.vpngate.net/en/download.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hallettim hocam :) en güncel sürümde hata verdi buradan bir arkadaş önceki sürümü attı çalıştı 119.56 tl ye almış bulundum enpara ile.

torrentten indirdiğim setup ile orjinal olarak oynayamam heralde ? edit : torrent versiyonunun üstüne patch attı (cracksiz haline).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 27 Ekim 2017; 2:16:41 >
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    Türkçe yapmanın bir yolu yok mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vpn açıkken unutarak kredi kartı bilgilerini girdim. Bir sorun çıkar mı ? Başıma bir şey gelmemesi için neler yapabilirim ?
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum :) olacağını keşke olsa ama.
  • Beyler fifa 18 ve fifa 17 olan origin hesapımı satıyorum fifa 18 in içinde 200 k değerinde kadro kurulu hediyeimdir . 150 tl fiyat get ilanda mevcut buyrun link.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyunlar-fifa-18-plus-fifa-17-plus-200-k-coins-degerinde-kadro-sok-fiyat-496251644/detay/
  • Koreden aldım oyunu iniyor şu an. Daha önve bf1 almıştım sorun olmamıştı, bunda da sorun olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Kore vpn ile aldım ama oyun, kütüphanemden kaldırılmış ve epostama refund diye mesaj gelmiş. Böyle bir talebim olmamıştı.

quote:

Your Refund Has Been Issued

A refund has been issued to you for the following item(s):

It looks like your account, or the game account where you're trying to get the Great Game Guarantee refund, broke our rules. Because of this, we can't refund you for this game.

Para iadesi yapamayız diyorlar bir de.

Hesap da banlanmış. Aldık başımıza bela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Ekim 2017; 20:14:2 >
  • Benimkini de kaldırdılar. Benim konuştuğum eleman daha pozitifti. Bakalım neler olacak.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Nereden iletişime geçiyoruz acaba? lets_talk@ea.com adresini vermişler eposta için. Siz canlı desteğe mi bağlandınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Ekim 2017; 20:37:13 >
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    aynı şey banada oldu lanet olsun
  • O adrese mail at 1-2 gün sonra cevap vericeklermiş, canlı destekteki adam veya live chatteki adam bir şey bilmiyor.Ucuza alıcaz diye başımıza gelen şeye bak inş sıkıntı çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quasimoto -- 27 Ekim 2017; 21:12:35 >
  • Ödeme onay ekranında vpni kapatmadan mı devam ettiniz arkadaşlar? Ben de önsiparişte kore vpn ile almıştım bir sorun olmadı ama içime kurt düştü şimdi. Geçmiş olsun, umarım sorun çözülür.
  • Ben akşam almıştım. İndirdim 2 saat kadar oynadım foruma bakınca korktum refund ettim bari parayı kurtaralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardtouch

Ben akşam almıştım. İndirdim 2 saat kadar oynadım foruma bakınca korktum refund ettim bari parayı kurtaralım.

beyler bende aldım ama şuan kaldırılmadı refund mu yapalım patlar mı er yada geç
  • Hardtouch kullanıcısına yanıt
    böyle düşündüren nedir ben dün akşamdan beri full oynuyorum türkçe olmaması dışında hiçbir fark yok. edit: önceki sayfanın altını şimdi okudum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 28 Ekim 2017; 0:28:10 >
  • 2 gündür oyunu alamadım. Onlarca kart denedim olmadı :) Her şerde bir hayr varmış.
  • Benim refund da edilmedi öylece duruyor oyun girip oynuyorum ticket açık bekliyor. Hayırlısı bakalaım.
  • benim refund onaylandı oyun kütüphanenden kaldırıldı.
  • Benim refund da kabul edildi. En temizi bu oldu galiba. 50 lira için strese değmez originden aldım geçtim.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.