Şimdi Ara

Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.438
Cevap
27
Favori
114.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> Fifa 18 [PC] Origin CD-Key Sipariş | İLK UPDATE GELDİ !!!
Giriş
    4916 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: leopold

Arkadaşlar forumdan bir arkadaşın yardımı ile kore üzerindenn aldım oyunu sizde bu soygunculara para kaptırmayın yapmanız gereken şey çok basit;

KORE ÜZERİNDEN FİFA 18

1- Kredi kartınızı origin hesabınıza tanımlayın
    2- chrome'a hola vpn indirin
    3- Origin web sitesine güney kore üzerinden bağlanın
    4- oyunu 52.800 kore won'una satın alın (yaklaşık 172 lira)

Çinde bile 170 tl vay be zamanında 164 tlye dmaplayden aldım ön siparişle, fiyatı yükselir felan diye, düşündüğüm başıma geldi. uçtu zaten fiyatı. g2a gibi sitelere bakın .
    Al sana imza - i5 4670 3,8ghz - ASUS B85-PLUS REV 1.01 INTEL 1150 SOCKET DDR3 - 16gb ddr3 1600 - Evga Gtx960 4gb gdrr5 128bit - 128gb ssd 1tb 2tb - vestel v tab 1041 4 64 - lenovo z500 256gb ssd 1tb

• Teğmen
    183 Mesaj
    Merhabalar,

Origin hesabımı satılığa çıkarıyorum. Hesabın içinde Fifa 18 ve Fifa 17 mevcut. 18 Ultimate Team kadrosunun güncel değeri 200-250k civarında. Yani coin alarak kurmaya kalkışıldığında sadece kadro bile en az 80 liraya denk geliyor. Ayrıca yine Fifa 17'de 1.5m civarı değeri olan bir kadro mevcut. 170 liraya hesabı satıyorum. Kulüp ismi değiştirmek için gerekli item de mevcut. Hesabın üzerine kayıtlı maili de veriyorum dolayısıyla şifreyi değiştirip hesabı tamamen üzerinize alabilirsiniz. İlgilenenler pm atabilir.

Kadro:
    |
    |

• Yarbay
    2089 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: myres

Anlıyorum seni şuan. Single mutluluklar dileriz.

Fifa 12 den beri Ultimate Team de 1.ligdeyim. Online benim için olmazsa olmaz. Ama bu sene tepkimi koymak zorundayım. Her sene %50 - 100 zam. Yazıklar olsun.
    242 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

quote:

Orijinalden alıntı: myres

Anlıyorum seni şuan. Single mutluluklar dileriz.

Fifa 12 den beri Ultimate Team de 1.ligdeyim. Online benim için olmazsa olmaz. Ama bu sene tepkimi koymak zorundayım. Her sene %50 - 100 zam. Yazıklar olsun.

Adamların yaptığı zam 55€'dan 60€'ya çekmek sadece. Ülkenin ekonomik durumu malum. Suçluyu yanlış yerde aramanın lüzumu yok. Geçen yıl 3,25 olan euro şuan 4,35.

Arkadaşlar önümüzdeki haftanın marquee matchuplarına GS-FB derbisi gelir mi ne düşünüyorsunuz?
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: leopold

Arkadaşlar forumdan bir arkadaşın yardımı ile kore üzerindenn aldım oyunu sizde bu soygunculara para kaptırmayın yapmanız gereken şey çok basit;

KORE ÜZERİNDEN FİFA 18

1- Kredi kartınızı origin hesabınıza tanımlayın
    2- chrome'a hola vpn indirin
    3- Origin web sitesine güney kore üzerinden bağlanın
    4- oyunu 52.800 kore won'una satın alın (yaklaşık 172 lira)

Çinde bile 170 tl vay be zamanında 164 tlye dmaplayden aldım ön siparişle, fiyatı yükselir felan diye, düşündüğüm başıma geldi. uçtu zaten fiyatı. g2a gibi sitelere bakın .

bende ordan aldım kardesım ama malesef dil seceneklerinde tüekçe bulunmuyo sadece ıngılızce mevcut bılgınıze
    |
    |

BORN TO LOSE - LIVE TO WIN

• Yüzbaşı
    942 Mesaj
    Beyler fifa 11 den beri aldığım oyun (o zamanlarda 50 lira gibi tutarlara alabiliyorduk) bu sene 200-220 lira civarlarında. Bir oyuna 200 lira vermeye gönlüm el vermedi henüzde almadım. Oyunun korsan sürümü çıkmasına rağmen fiyat dahada arttı. Ön sipariş durumunda 150 lira civarına alınabilen oyun şu anda en ucuz droyun siresinde 189 lira diğer sitelerde ise 200 ile 220 arası değişiyor. Çok tereddütte kaldım 189 lira verip almalı mıyım sizce?

https://mobile.donanimhaber.com/fifa-18-origin-hesabi-170-tl-kadrolu--129374126#129374126

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: serdar_gs

Beyler fifa 11 den beri aldığım oyun (o zamanlarda 50 lira gibi tutarlara alabiliyorduk) bu sene 200-220 lira civarlarında. Bir oyuna 200 lira vermeye gönlüm el vermedi henüzde almadım. Oyunun korsan sürümü çıkmasına rağmen fiyat dahada arttı. Ön sipariş durumunda 150 lira civarına alınabilen oyun şu anda en ucuz droyun siresinde 189 lira diğer sitelerde ise 200 ile 220 arası değişiyor. Çok tereddütte kaldım 189 lira verip almalı mıyım sizce?

Aynı durumdayız napalım sence .Geçen sene 100 tl ye aldığımız oyun bu sene 190 . Fark çok büyük

Orijinalden alıntı: zalimahmet

quote:

Aynı durumdayız napalım sence .Geçen sene 100 tl ye aldığımız oyun bu sene 190 . Fark çok büyük

Sebebini defalarca yazdım arkadaşlar şikayeti edecekseniz ülke yönetimine edin bu oyun öyle böyle gene 55 € 60 € olarak çıkacak

Bakın birim olarak düşünün 55 birim 60 birim gayet normal ve alınabilir olarak geliyor demi 55 € 55 tl olsa ama senin paran o kadar değersiz ki ve senin ülkein üst kademeleri onla bunla gereksiz dalaşa giriyorki her şey etkileniyor bundan iphone olsun oyun olsun veya herhangi mesleki veya başka bazda yurt içi veya dışı alınabilecek her şey etkileniyor

geçen sene 3.22 idi € o yüzden 50 55 € desen neye denk geliyordu 145-150 ama sen gene 120 130 a bulabiliyordun ama bu sene öyle bir çöküşe geçti ki ülke € 4.35 şuan ve çıkmasının nedenide bu çünkü 2 hafta önce 4.20 idi ve kimse zarar etmemek istiyor € yükseldikçede yükseliyor.oyun fiyatı en düşük paket için 60 € buda 240 ediyor gene 200 e bulabilirdin ama şuan döviz bazında oyun originde 260 lira.Seneye ne olur bilmem.Ama 5 i geçerse gerçekten iyice dert olacak ben almamayı düşünüyorum artık.Bunları önceden görmek lazım.Bazı sınırlar lazım 150-170 neyse de zaten 1 sene oynanıyor ama gidip 250-280 olunca kimse almaz.

Seneye 5.00 € bandını geçersek oyun gene 55-60 € çizgisinde satışa çıkacağından pre order bile yapsan minimum 230-240 a gelecek ki felaket konsoldan zaten hiç bahsetme.Ülkenin içinde bulunmuş olduğu siyasal çalkantıların sebebiyle böyle bir tek fifa değil başında dediğim gibi her türlü dıştan alıma dayalı üründe bu sorun bakın geçen birde mtv zammı çıktı durumlar kötü.
    |
    |

• Yüzbaşı
    942 Mesaj

Suçlu EA imiş suçlu keyi pahalı satanmış yok euro yok dolarmış diyerek nefesimizi anca boşa harcıyoruz kimsenin umurunda değiliz. Bir sürü etken var sizlerde bir çok kez yazmışsınız zaten. Ben bir oyuna şimdilik 200 lira vermemeye karar verdim. Ülkede insanların geliri belli isteyen alsın bende fifa 11 den itibaren her sene aldım bu sene tereddütte kaldım ve korsan indirip oynamaya karar verdim. Gidip 200 lira verip alabilirim ama almayacağım. En azından şimdilik. Korsan sürümü deneyeceğim eğer atma donma gibi çok ciddi hatalar yoksa oynar geçerim. Teşekkürler beyler.

Ayrıca orjinal almış arkadaşlar güncel ve tranferleri yapılmış olan son ''Squads'' dosyasını (belgelerimdeki kadro dosyalarını) paylaşabilir misiniz? Rica etsem?
    |
    |
    Bahsedilenler: N3DV3D11 , zalimahmet

Suçlu EA imiş suçlu keyi pahalı satanmış yok euro yok dolarmış diyerek nefesimizi anca boşa harcıyoruz kimsenin umurunda değiliz. Bir sürü etken var sizlerde bir çok kez yazmışsınız zaten. Ben bir oyuna şimdilik 200 lira vermemeye karar verdim. Ülkede insanların geliri belli isteyen alsın bende fifa 11 den itibaren her sene aldım bu sene tereddütte kaldım ve korsan indirip oynamaya karar verdim. Gidip 200 lira verip alabilirim ama almayacağım. En azından şimdilik. Korsan sürümü deneyeceğim eğer atma donma gibi çok ciddi hatalar yoksa oynar geçerim. Teşekkürler beyler.

Ayrıca orjinal almış arkadaşlar güncel ve tranferleri yapılmış olan son ''Squads'' dosyasını (belgelerimdeki kadro dosyalarını) paylaşabilir misiniz? Rica etsem?

Kadro için pm atıyorum hemen.
    |
    |
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)

• Er
    3 Mesaj
    merhaba arkadaşlar ben origin hesabımı satmayı düşünüyorum buraya bunu yazmam doğrumu bilmiyorum acilen satmam gerekiyor fifa 18 i beceremedim pes oyuncusu oldugum için yeni bir oyun için nakde ihtiyacım var 150 tl(dahada düşemem arkadaşlar) ye origin hesabımı satmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz? resim ekleme olayını tam bilmediğimden ilgilenen arakdaşa telefon numaramı vericem oradan fotosunu çekip whatsaptan atacağım kadroyu felan şuan ki ilk 11 in mevcut değeri 230 k üzeri şuan hesapta 62k da gold bulunmakta ilgilenen arakdaş bana dönsün lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woolryunq -- 16 Ekim 2017; 22:16:8 >

Hesap buraqka adlı arkadaşa 140 tl ye satılmıştır yorumu silmeyi beceremediğimden buraya yazmayı uygun gördüm..
    |
    |
    woolryunq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.youtube.com/watch?v=nMdTgS3L5Hw
    |
    |

Orijinalden alıntı: woolryunq

Hesap buraqka adlı arkadaşa 140 tl ye satılmıştır yorumu silmeyi beceremediğimden buraya yazmayı uygun gördüm..

teşekkürler. iyi bir alışveriş oldu :)
    |
    |
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Er
    8 Mesaj
    originde 40 euro şu an
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Ekim 2017; 19:11:18 >

Fifa 18 DLC'leri ile ilgili açıklama yapmamıştık, görüşmelerimiz anca sonuçlandı EA Fifa dağıtıcıları ile ilgili.

https://www.droyun.com/fifa-18-on-siparis-dlc-kodlari-ile-ilgili-resmi-aciklama

buradan görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar dileriz.

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
emek server
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.