Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
9
Favori
58.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben en son gelen update ten sonra spikerin sesi gelmeme sorununu çözdüm. Yaptıklarımı size de anlatacam inş. Sizlerde çözersiniz...
    Öncelikle origin de My Game Library tıklayın daha sonra FIFA 18 simgesine sağ tıklayıp Game Properties tıklayın. Açılan pencerede Advanced Launch Options sekmesine geçin oradan Game Language i English US olarak seçin ve Save diyin biraz bekleyin 5 dkka kadar sürüyor ama siz bitene kadar bekleyin. Daha sonra oyuna girerken ister ingilizce dilini seçin ister Türkçe her ikisinde de spikerlerin sesi gelmeye başlıyor. İyi forumlar herkese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElGaucho

Beyler ben en son gelen update ten sonra spikerin sesi gelmeme sorununu çözdüm. Yaptıklarımı size de anlatacam inş. Sizlerde çözersiniz...
    Öncelikle origin de My Game Library tıklayın daha sonra FIFA 18 simgesine sağ tıklayıp Game Properties tıklayın. Açılan pencerede Advanced Launch Options sekmesine geçin oradan Game Language i English US olarak seçin ve Save diyin biraz bekleyin 5 dkka kadar sürüyor ama siz bitene kadar bekleyin. Daha sonra oyuna girerken ister ingilizce dilini seçin ister Türkçe her ikisinde de spikerlerin sesi gelmeye başlıyor. İyi forumlar herkese...
    Yaptım olmadı belki update yayınlarlar .

Düzeltme: Oyunu 3. açışımda düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 31 Temmuz 2018; 21:31:42 >
  • arkadaşlar güncelleme sonrası sanırım takımlara güncelleme gelmiş. online season oynuyorum ben. bir arkadaşımda ronaldo juventusta, ben kendime bakıyorum daha juventus'ta görünmüyor. settings'den uptade roster da yaptım hala olmadı nasıl çözerim acaba bu sorunu?
  • Spiker sesi gittikten sonra herşeyi denedim düzelmedi, bir güncellemeyle bok edip attılar oyunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ElGaucho E kullanıcısına yanıt
    işe yaradı. teşekkürler

not: fifa güncelleme notlarında oyunda girişte dil seçeneğini kaldırmak için origin'de oyunun dil ayarından hangi dil seçildi ise o aktif olarak oyunun dili olacaktı. ancak becerememişler sanırım hala oyuna girişte dil seçeneği var. birkaç güne yeni bir update gelir muhtemelen. fifa 19'da da bu şekilde olacak muhtemelen.
  • Online maçta spiker sesi gitti enson güncellemeyle nasıl açabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba...kariyer modunda futbolcular kendi kendine önceden kısa kol ayarlayıp kaydettiğim halde uzun kollu forma ve içlik giymeye başlıyor. Bunun çözümü var mıdır? (Kariyer modu içinden düzeltiyorum fakat yine de düzelmiyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: ElGaucho

Beyler ben en son gelen update ten sonra spikerin sesi gelmeme sorununu çözdüm. Yaptıklarımı size de anlatacam inş. Sizlerde çözersiniz...
    denedim düzeldi, teşekkürler
  • fifa 18 pc origin hesap satılıktır. ilgilenen pm.
  • Haberlerde görünce aklıma geldi, beckham neden yok oyunda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 22 Ağustos 2018; 14:35:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pesle anlaşması olduğundan dolayi

• Kariyer modunda ikinci sezona geçince bazı oyuncularım kayboluyor ve oyundan tamamen siliniyor...çözümün bilen var mıdır?

• Arkadaşlar dün fifa18 aldım,oyunu kurdum ettim sözde güncellemeleride tam diyor ama online maç oynamaya kalktığımda kadro güncel değil halen Tosic talisca vs var misal bjk de bu düzelir mi yoksa başka birşey mi yapmam lazım

• Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Tosic, Talisca'nın olması normal. Ronaldo da Real Madrid'de mesela. Bu dönemde EA güncellemeyi keser. Yaz transferleri oyuna eklenmez. Sadece FUT modunda olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler peki bu 19 un çıkmasına az kaldı diyemi

• Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Evet, her sene bu politika değişmez.

• 215 tane Premium Gold Pack açtım, en fazla 89 Silva ve 87 Inform Pepe çıktı
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    O paketler Futties haftası açılsaydı en az 200 tane TOTS çıkardı. O üç haftada bronz paketten bile TOTS çıktı.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    O hafta açtıklarımı sattım zaten hocam o zaman 20k olan adamları 160k lara satınca 1.6m coins oldu. Zaten oyun bitmişti fut olarak ben de mum diktim.

• 19 çıkmasına sayılı günler kala, 18 de div 1 e çıkmayı başardım
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.