Şimdi Ara

FIFA 18 [PC ANA KONU] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
9
Favori
58.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 günün sonunda ilk kadromu yaptım İtalya liginden. Yavaş yavaş bölgelere daha iyi adamlar alırım artık.

https://www.futhead.com/18/squads/3391105/
  • herkese merhaba. ben şöyle bir sorun yaşıyorum. fifa 18 i bilgisayardan açtığımda her seferinde dil seçeneği geliyor önüme ve real madrid ile atletico nun maçı geliyor . kısa özet şeklinde maçı oynatıyor bilgisayar. sonra bana veriyor. bunu her açışlışta yaşıyorum. bu bölümleri geçince kullanıcı bilgilerimi kaydetmek istiyorum onu da kaydetmiyor. sorun nerde acaba. internette arama yaptım ama ne benzer bir soruna rastladım ne de çözüme rastladım.
    yardımcı olacak birileri çıkarsa sevinirim
  • herkese merhaba 19 yıldır fifa oynuyorum fifa 19 çıktığında 20. yılım olcak. daha önce pcde 2010 dan beri ps3 te 2015 ten beride xbox one da oynuyorum. xbox one fifa için mükemmel bi konsol. fakat 10bin tl ye bilgisayar topladım. fifa19 u pc ye almayı düşünüyorum.origin versiyonuyla konsol versiyonu arasında oyun olarak oynanıi veya mac motoru acısından bi fark varmı 18 de? cünkü daha once ea pc ye basit versiyon bi fifa yapıyordu konsolda daha akıcı mac motoru sunuyodu nedense bu düzeldiyse pc de deavm edicem. xbox one da fifa 18 ultimate teamdeyim şuan. birde pcde ultimate team oynayan oyuncu sayısıyla xbox one da oyncu sayısı arasındaki farkı merak ettim. xboxta ki canlı kalabalık ortam pcde nasıl. fifa 18 online ultimate team oynayan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. ps4 e hic değinmiyorum bile ondaki fifa cok hantal ea neden boyle yapıyo bilmiyorum ama xbox one dak fifayla ps4 arasında belirgin bi akıcılık farkı var. ps4 ün donanımı iyi olmasına rağmen piyasada rabet gormuyor.

ayrıca 2 adet xbox one controller ım var biri bluetooth ve pcde kullanıyorum oyunlar yine xbox one daki gibi hiç ayar yapmadan hazır sekişlde kola uyumlu. bu sebepten fifada hiç sıkıntım olmıcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Birde arkadaşlar net framework hatası alıyorum oyunu açarken ama oyunda sıkıntı yok çok test etmedim ama göremedim şimdilik bişe
    netframeworkleri kaldır hepsini sıfırdan kur sırasıyla.
    2005-2007-2008-2012-2013-2015
    önce 2005 sırasıyla yükle sonra bütün oyunlarda hiçbi sorunun olmaz
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    Originde bir sıkıntı var dün her oyunu almaya çalıştığımda your action cannot be processed diye bir hata aldım , farklı kredi kartı ile denedim gene aynı hatayı aldım. Çözümünü biliyor musunuz ?
  • Kerem5466 K kullanıcısına yanıt
    Kartını kaydet sisteme önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    Sisteme kaydettim değişen bir şey olmadı. Tarayıcıdan almaya çalıştım gene olmadı sürekli İrlanda origine bağlanıyo ülkede İrlanda çıkıyor. Pc deki origin uygulamasında da country Ireland gösteriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

3 günün sonunda ilk kadromu yaptım İtalya liginden. Yavaş yavaş bölgelere daha iyi adamlar alırım artık.

https://www.futhead.com/18/squads/3391105/
    Acaba kaleci mi alsam şimdi yoksa sağ bek mi? Nani iyi oynuyor solda, İtalya liginde Costa var ama baya maliyetli. Sağ bek florenzi nin özel kartı var ama çok pahalı o da. Coins almadan onları nasıl alıyorlar

bilmiyorum açıkçası.

FIFA 18 [PC ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Origin güney kore vpn ile 50 TL ye alınabiliyor şu an, ben aldım. Nord vpn 3 day trial yazıp sitesine gidin üyeliğinizi aktive edin. Tüm ülkelere erişim var. Dil olarak ise ingilizce mevcut.
    Peki origin hesabıda g koreden mi açılması gerek yoksa elimdeki hesabı kullanabilir miyim.

Birde oyunu oynarken de vpn açılcak mı

• devulations kullanıcısına yanıt
    Vpn sadece satın almada. Mevcut hesabı kullanabilirsin. Kartınızı kayıt ettirin hesaba sonra işlemi yapın. Hata verirse ikinci sefer denemeyin bir de.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler deniyim şimdi.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Oyunu 3 gündür originden almaya uğraşıyorum fakat bir türlü alamadım . Your action cannot be processed hatası alıp duruyorum .

Kartta yeterince para var ve kayıtlı fakat ea hesabında kartı kaydedemiyorum çünkü Türkiye yok origin uygulamasında ise var.

İndirim bitmeden almam gerekiyor yardım edebilir misiniz ?
  • Kerem5466 K kullanıcısına yanıt
    Ödeme yerinde yeni kart kullan seçeneği ile almayı deneyin. Başka bir kart deneyin. Banka ile iletişime geçin belki şüpheli görüyordur Origini.

• Hocam benim denetim masassında c++ visual redistributable var sadece dediğiniz bunlar mı ?
  • Origin Kore'den oyunu aldım. Yardımlarınız için teşekkürler. 12 dolara geldi. Yalnız oyunda sadece İngilizce, Çince ve Arapça dil seçenekleri var. İngilizce kullanıyorum sıkıntı yok ama Türkçe ekleyebilirsem güzel olur. Rica etsem C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 18\Data\Win32\loc klasörü içindeki tr.toc ve tr.sb dosyalarını bi yere upload edebilir mi hayırsever bi arkadaş :D
  • sezonlarda yaptığınız eski maçlara bakarken rakibin profiline girip çıktıktan sonra eski maçlar tablosu kayboluyor mu sizdede ?oyunu kapatıp açmak gerekiyor tekrar bakabilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Origin Kore'den oyunu aldım. Yardımlarınız için teşekkürler. 12 dolara geldi. Yalnız oyunda sadece İngilizce, Çince ve Arapça dil seçenekleri var. İngilizce kullanıyorum sıkıntı yok ama Türkçe ekleyebilirsem güzel olur. Rica etsem C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 18\Data\Win32\loc klasörü içindeki tr.toc ve tr.sb dosyalarını bi yere upload edebilir mi hayırsever bi arkadaş :D
    Öyle yapınca türkçe oluyor mu hocam bende yapıyım tam olarak ne yapılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Öyle yapınca türkçe oluyor mu hocam bende yapıyım tam olarak ne yapılacak

Alıntıları Göster
    Mantıken olması lazım. Sonuçta bi dil değiştirme için kasıp engelleme yapacaklarını sanmıyorum. Ama EA'nın işi belli olmaz. Belki engellemişlerdir.
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Gerek kalmadı vpn ile aldım ban yedik açtırmaya uğraş şimdi işin yoksa.

• devulations kullanıcısına yanıt
    Ban mı yedin? Ben de vpn ile aldım ama niye banlıyorlar ki?

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.