Şimdi Ara

Fifa 18 Momentum Olayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Momentum devreye girdimi yapacak bir şey olmuyor.Ne kadar dikkatli defans yapsamda,tek pasta adam karşı karşıya kalıyor.Bunu önleyecek bir tuş yokmu ? Defansı geriye koşturuyorum adamın forveti ışınlanıyor ceza sahasına.Sanki futbol değil sonic hedhegog oyunu.Bugün üstüste 7 kez filan yenildim artık kendi kaleme atmaya başladım geçer diye.Paslarım ve şutlarım farklı yere gidiyor.Defansım kendi kendine dans ediyor ara pas atılınca.Hakem lehime faul çalmıyor.Birde bir ağırlık oluyor oyunda,sanki gta 5 deki ay yerçekim hilesini yazmışlar.Paslarım ve oyuncularımın tepkileri ağır çekim oluyor.Birde at yarışı modu var.İsmi Draft.En fazla 2 kez kazandım.O zaten ayrı bir saçmalık.Bu momentumdan nasıl kurtulabiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fifa oynamayarak. 1997-2015 arası oynamış biriyim 2016da bıraktım kurtuldum, 3 yıldır futbol oyunu oynamıyorum eksik yanı varmı var ama kanserde olamam. Kendimin yönettiği bi futbol oyunu çıkınca futbol oynamaya devam ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ike -- 30 Mayıs 2018; 3:28:52 >
  • Bunun çözümü yok. Normal mac yaparken maca baslamadan ayarlar kismina bakin. Orada kullanıcının güçlerini gosteren bir yer var ve hepsi 50'de. Momentum girince onlar rakipte 60 70 oluyor, sizinki 40'a filan düşüyor. Kesin kaybedeksiniz diye bir sey yok ama handikap çok büyük oluyor.

Bu arada momentum arkadas ile online oynarken giriyor mu yoksa sadece sezonlar ve ultimate team'de mi var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de çok saçma ya. Özellikle futta rakio takım ratingi senden düşükse momentun karşıda oluyor. Genelde ben ofsayt tuzağı yaparak topu hızlıca alıyorum ve kısa güvenli paslarla topun bende kalmasını sağlamaya çalışıyorum. Ayrıca gol attıktan sonra ve 45+ 90+ lara dikkay et çok fazla gol oluyor gibi 😁

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    En çok fut ve sezonlarda ama normal santrada veya onlineda da momentum var. Fifa gerçekçilik diyor buna

• FIFA yı bu sene bıraktım her sene momentum vardı. FIFA 13 ile çağ atladılar momentum konusunda. Son 6 yıldır var ve nirvanaya ulaşmış durumda.

Zaten oyunu sen oynamıyorum sistem oynuyor. Sen sadece piyonsun. Offline da bile var. EA in bunu düzelteceğini sanmıyorum.

Bronz kadroyla ilk fut maçımda full altın kadroyu 6-1 yendim. Çocuk oynadı ben 7 kere geldim 6 sı gol oldu ve saçma sapan goller. Dayanamadım PSN den maç sonu çocuğa mesaj attım maç senin hakkındı ben momentum ile yendim diye. Çocuğun en az 23-24 şutu vardı. Direkten dönen topları sayamadım bile.

Ek olarak futta kadroyu ne kadar güçlü yaparsanız yapın kazanma olasılığız düşüyor. Momentum karşı tarafa gidiyor. O yüzden mütevazi bir kadro ile başarı yakalamak mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 30 Mayıs 2018; 17:34:19 >
  • Bu oyuna yıllardır ana avrat düz gitmemize neden olan olaydır, kanser eder ve oyunu bıraktırır! Momentum yediğinde ne kadar iyi oynadığının bir önemi yoktur, ulu manitu o topa dokunur ve golü yersin!..

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

FIFA yı bu sene bıraktım her sene momentum vardı. FIFA 13 ile çağ atladılar momentum konusunda. Son 6 yıldır var ve nirvanaya ulaşmış durumda.

Zaten oyunu sen oynamıyorum sistem oynuyor. Sen sadece piyonsun. Offline da bile var. EA in bunu düzelteceğini sanmıyorum.

Bronz kadroyla ilk fut maçımda full altın kadroyu 6-1 yendim. Çocuk oynadı ben 7 kere geldim 6 sı gol oldu ve saçma sapan goller. Dayanamadım PSN den maç sonu çocuğa mesaj attım maç senin hakkındı ben momentum ile yendim diye. Çocuğun en az 23-24 şutu vardı. Direkten dönen topları sayamadım bile.

Ek olarak futta kadroyu ne kadar güçlü yaparsanız yapın kazanma olasılığız düşüyor. Momentum karşı tarafa gidiyor. O yüzden mütevazi bir kadro ile başarı yakalamak mümkün.
    Kadro reytingi düşsün diye yedeği broznlardan oluşturdum.82 den 78 oldu.Bakalım böyle değişen birşey olacakmı.

• Momentum var ya da yok, onu tartışmıyorum. Sadece yenilgiyi kabullenirseniz ve her maçı kazanamayacağınızın bilincinde olursanız oyuna bakış açınız değişir. Bir deneyin bunu. Böylece momontom mementem mimintim demekten kurtulursunuz.

• FIFA19 'da Momentum mevcut :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.