Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.872
Cevap
71
Favori
400.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canboca

fifa 17'yi deluxe versiyon almıştım her hafta verdiği 2 paketten BALE çıkmıştı tüm parasını çıkartmıştı. Bu sene de özellikle gerçek Ronaldo için tabi ki Icon versiyonu alacağım. Hem de tüm psn'ler arasında en ucuz olan Endonezyada 309 lira iken Türkiyede 329 lira olacakmış. 20 lira fark için türk hesabımdan alır oynarım. Primary hakkını da forumda başka bir arkadaşa satarım fiyatı yarılamış olurum.

bende icon editon alıcam büyük ihtimal Türk psnden
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Fifa 17 li hesaptan alinca sanrm icon pakati 290 a geliyor

o nasıl oluyor
  • xbox'ı şu legend kartlar için çok kıskanıyordum konsolo yeni geçtim hatta geçmeden xbox ve ps4 arasında çok kararsızdım şimdi çok iyi bir seçim yapmışım diyorum hagi hayranı olarak inşallah hagiyi bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugralioglu

FİFA zaten güzel iyi gidiyor fakat yenilik istiyor arkadaş grafik olarak ta biraz yenilik olsun oynanış olarakta biraz yenilik istiyoruz birkaç sene sonra gerçekten bu oynanış sıkmaya başlayacak çünkü. ve bu hikaye modunu napıcaklar cok merak ediyorum gerçekten. FUT zaten fifanın olmazsa olmazı ondan 18 de yine fut ve pro club oynıcaz

en son fifa 14 te ağır bir oynanış vardı. 15-16-17 de tamamen hıza dayalı oyun vardı ve beni fazlasıya soğuttu oyundan bu oynanış. 18 de de pek farklı olmayacak fut yüzünden (daha doğrusu yardırma severler derneği yüzünden)
  • Bu sene şanlı GÖZTEPE var Emre sıkma canını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

o nasıl oluyor

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\

Soyle bi resim atri bnm arkdas da ondan dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

Bu sene şanlı GÖZTEPE var Emre sıkma canını.

cumartesi ea play etkinliğinde oyunla ilgili detaylar verilecek Mehmet abi. beklemedeyim bakalım :)
  • hıza dayalı oyun akıcı oyun olmak zorunda olmazsa eğer yürümüyor oyun yavaş yavaş nereye kadar yavaş oyunu seven kişi sayısı cok ama cok az anca şöyle birşey yapabilirler oyun hızlarında daha detaylı seçenek sunabilirler buda oyuncuların seçimine kalmış olur ve bence suan fıfa 17 de normal seviyede hızda oynamak gayet zevk verıyor .
  • quote:

hıza dayalı oyun akıcı oyun olmak zorunda olmazsa eğer yürümüyor oyun yavaş yavaş nereye kadar yavaş oyunu seven kişi sayısı cok ama cok az anca şöyle birşey yapabilirler oyun hızlarında daha detaylı seçenek sunabilirler buda oyuncuların seçimine kalmış olur ve bence suan fıfa 17 de normal seviyede hızda oynamak gayet zevk verıyor .

hocam yazmayı unutmuşum orada futtan bahsettim. online seasons ve offline hızı güzel ama futta oyun X5 hızda oynanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

hıza dayalı oyun akıcı oyun olmak zorunda olmazsa eğer yürümüyor oyun yavaş yavaş nereye kadar yavaş oyunu seven kişi sayısı cok ama cok az anca şöyle birşey yapabilirler oyun hızlarında daha detaylı seçenek sunabilirler buda oyuncuların seçimine kalmış olur ve bence suan fıfa 17 de normal seviyede hızda oynamak gayet zevk verıyor .

hocam yazmayı unutmuşum orada futtan bahsettim. online seasons ve offline hızı güzel ama futta oyun X5 hızda oynanıyor

Hocam o bence karşınızdaki oyuncu ve sizin oyun seklinizle alakalı. Zaman zaman fut'ta da ağır maçlar oynanıyor.

• sana bu konuda hak veriyorum fakat bence biraz bu konu arz talep meselesi insanlar fifa 14 tede cok şikayet etmişlerdi oyun yavaşlıgından ötürü ve satışları bile etkilemişti bu çünkü futbol maçı izlerken bile çoğu insan hemen sonuca gitmek istiyorlar ve bu bir oyun yani gerçekle birebir olmasını beklemek biraz saçma olur çünkü adamlar bunu sonuç odaklı bir oyun olarak yapıyorlar ve insanlar top çevirmelerle adamların yavaş yavaş pas vermeleri ağır ağır oyun kurmalarını beklemek istemiyorlar ve bence futta bu hız mevzusu cok normal. son dönemde sadece oyuncuları çok şişirmeye başladılar overall olarak o sorun var bence her oyuncunun nerdeyse özel kartı var artık ve bu biraz bence futun kendini baltalamasını sağlıyor her lige her maça özel kart cıkarır oldular bu kartların sayısını çoğalttıkları sürece ciddi anlamda ilerde sorun yaşayacaklar.
  • quote:

quote:

o nasıl oluyor

Fifa 17yi ilk açtıgında ana sayfada sağ altta var oraları biraz kurcala bulursun hocam

Evde olmadıgım icin resim atamıyorum ama tots kartının reklamlarının altındaki kutucukta

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

quote:

quote:

o nasıl oluyor

Fifa 17yi ilk açtıgında ana sayfada sağ altta var oraları biraz kurcala bulursun hocam

Evde olmadıgım icin resim atamıyorum ama tots kartının reklamlarının altındaki kutucukta

tamamdır gördüm sagolasın

• Bu ea play gecen sene castro reus spencerin oynadigi etkinlik mi ? Yarin full mac oynanir mi yoksa kesitler mi verirler acaba.

• Beyler beyin yakan bir adet sorum var. Bir abim icon sürümünü alacak paketleri hediyeleri kendine istiyor. O zaman onun sec hesapla oynaması gerekiyor değil mi?

Bir soru daha.. Sec hesapla hediyeleri aldı diyelim bu hesabı ds4 yöntemi ile kendi hesabına döndürse ödüller sec hesaba mı geliyor yoksa ds4 yöntemi ile geçtiği hesaba mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Bu ea play gecen sene castro reus spencerin oynadigi etkinlik mi ? Yarin full mac oynanir mi yoksa kesitler mi verirler acaba.

tam hatırlamıyorum ama sanki gamescomda oynamışlardı castro ile falan

edit: doğru hatırlıyormuşum gamescomda oynamışlar

muhtemelen yarın akşam sadece trailer ve yazılı bilgiler gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 9 Haziran 2017; 16:28:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Beyler beyin yakan bir adet sorum var. Bir abim icon sürümünü alacak paketleri hediyeleri kendine istiyor. O zaman onun sec hesapla oynaması gerekiyor değil mi?

Bir soru daha.. Sec hesapla hediyeleri aldı diyelim bu hesabı ds4 yöntemi ile kendi hesabına döndürse ödüller sec hesaba mı geliyor yoksa ds4 yöntemi ile geçtiği hesaba mı?

hediyeler sadece oyunun alındığı hesaba gelir diğer hesaplara aktarılamaz
  • US PSNden alinca da 20 Hazirana kadar $100 harcayana $15 indirim var. fifa 17 menusundeki indirimle $90a geliyor kalaninida baska bir oyun/packle tamamlarsaniz gelecek aya $15 indirim codeu veriyor. Daha onceki oyunlari us psnden oynamis olanlar icin iyi bir alternatif olmus.

https://www.playstation.com/en-us/legal/spend-100-get-15-terms-and-conditions/
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

Bu ea play gecen sene castro reus spencerin oynadigi etkinlik mi ? Yarin full mac oynanir mi yoksa kesitler mi verirler acaba.

tam hatırlamıyorum ama sanki gamescomda oynamışlardı castro ile falan

edit: doğru hatırlıyormuşum gamescomda oynamışlar

muhtemelen yarın akşam sadece trailer ve yazılı bilgiler gelecek

oyunun bu video ile alakası yoktu

• gameplay ...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.