Şimdi Ara

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.873
Cevap
71
Favori
400.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Çin ligimiz hayirli olsun.

Ve sonunda bekledigim ozelliklerden biri. artik dinamik hava olacakmis. Yagmurlu baslayip sonra gunes acacakmis vs gibi.

Birde aksam uzeri gunes batarken baslayip karanlik olursa oh mis

Kaynak nire? Resmi kaynaktan mı?

Benim yazmam bile kaynaktir hocam

Bugune kadar yanlis yalan bisey yazdigim duyulmamis gorulmemistir.

Dayiya degil beni bilene sor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güldürdün hocam ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Güldürdün hocam ;)

Ingilizceniz varsa okuyunda beraber gulelim

https://www.google.com.cy/amp/s/www.thesun.co.uk/sport/football/3727509/cristiano-ronaldo-fifa-18-cover-real-madrid-pictures/amp/

• The Sun şöyle bir şey de var 'EA Aids'

/// FIFA 18 ANA KONU [PS4] \\\
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

The Sun şöyle bir şey de var 'EA Aids'

bunu gormemisim

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    oyunun boyutu 41 gb gözüküyordu korktuğum oldu yine alex hunter var sırf platin almak için mecburiyetten oynamıştım 17 de. bu kadar sıkıcı ruhsuz bir mod görmedim
  • Pesteki lisans eksikliğinden dolayı bu sene bende fifa alıcam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

oyunun boyutu 41 gb gözüküyordu korktuğum oldu yine alex hunter var sırf platin almak için mecburiyetten oynamıştım 17 de. bu kadar sıkıcı ruhsuz bir mod görmedim

evet 2.bolumu varmis. redditte yazilanlara gore Milli takim kariyerimiz olacakmis bu bolumde.

• 2018 model momentumla Sony kol satışlarında rekor kıracak yine

• WrathofGlatzeman kullanıcısına yanıt
    Helal olsun dogrular bunlar. Ligimiz malesef berbat.

Ligimiz olmasin turkce spiker olsun isterdim.

• PleasantSinger0 kullanıcısına yanıt
    Banada fan yapimi gibi geldi hocam. Fifa 18 yazisi fly emirates sponsorundan dolayi okunmuyor bile. Cok amatorce duruyor. Oyunun ismi fifa emirates bile sanilabilir :)

• Ne ps4 umuz var nede fifa alacak paramiz ama insan yinede bakıyor iste :)

• Ya lütfen momentum olmasın çıldırtıcak yoksa gene
  • Ya şöyle bir hayalim var mesela zlatan ile klas bir gol attık diyelim golden hemen sonra bizim seçtiğimiz gol sevinci yerine zlatanın 4-5 saniyelik gerçek gol sevincinin olduğu bir video görüntüsü gelse güzel olmazmı..bence çok farklı bir heyecan katar o görüntüyü izlemek için daha klas goller atılmaya çalışılır.. Zaten hepi topu 20 tane golcü oyuncuya koyarsın bunu.. Bilmiyorum çok uçuk bir düşünce mi ama böyle birşeyi hep düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoda bi olay yok ama yinede bi kıpırtı yaptı içimde fut a biraz çeki düzen verilse iyi olcak rengarenk kartlar can sıkıyor. 13 14 15 zamanları idealdi
  • sanırım legendary kartlar artık ps4 de.
    çünkü diğer efsane ronaldo(brezilyalı olan) ile icon edition yapmışlar ve orada kiralik ronaldo nazario veriyor
    güzel şeyler olacak ps4 te :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 6 Haziran 2017; 8:24:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Ya şöyle bir hayalim var mesela zlatan ile klas bir gol attık diyelim golden hemen sonra bizim seçtiğimiz gol sevinci yerine zlatanın 4-5 saniyelik gerçek gol sevincinin olduğu bir video görüntüsü gelse güzel olmazmı..bence çok farklı bir heyecan katar o görüntüyü izlemek için daha klas goller atılmaya çalışılır.. Zaten hepi topu 20 tane golcü oyuncuya koyarsın bunu.. Bilmiyorum çok uçuk bir düşünce mi ama böyle birşeyi hep düşünüyorum

hocam futbolcular yerinde durmuyor ki :) kariyerde veya FUT da diyelimki adamı transfer ettin yada FUT da kafana göre forma giydin o araya girecek video asıl takım formasıyla olursa çok abes olur bence komik olur :)
  • Oyun resmi olarak duyruldu store lar da ki yerlerini aldı. Beyler fan yapımlığı felan kalmadı kapak resmi nin :))

• Son 2 senedir fifadan zevk almıyorum ama mecburiyetten oynuyorum pes'e zaten hiç katlanamıyorum..

Bu sene fifa inş eski günlerini yakalar yoksa ps4 pro'yu satıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Oyun resmi olarak duyruldu store lar da ki yerlerini aldı. Beyler fan yapımlığı felan kalmadı kapak resmi nin :))

Evet fan yapımı değil zaten. Dünden beri yazacağım bir fırsatım olmadı burda fan yapımı falan konuşulduğunda ama aşağıda verdiğim link resmi instagram hesabı ordan bakabilirsiniz ve diğer merak edenler :)

https://www.instagram.com/easportsfifa/

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.